TEFAL MASTERCHEF GRANDE QB813D38

MASTERCHEF GRANDE QB813D38 Veľký robot pre veľkých milovníkov pečenia!

Posuňte svoje hranice!

Kuchynský robot Masterchef Grande vám rozšíri obzory: môžete s ním pripravovať rôzne cestá, nadýchaný sneh z bielkov, buchty, chleby, torty… Vďaka výkonnému 1500 W motoru a 3 kvalitným liatinovým miešacím nástrojom vám kuchynský robot Masterchef Grande pomôže posunúť vaše hranice a vedľa jednoduchých základných pokrmov si osvojiť aj nové sofistikované recepty. Skvelú službu vám preukáže aj veľká misa s veľkorysým objemom 6,7 l: môžete v nej na jeden záťah pripraviť až 2,6 kg tortového cesta alebo 60 krásnych košíčkov, 2,2 kg chlebového cesta alebo 10 vynikajúcich pízz! Pripravujte vynikajúce domáce pokrmy pomocou nástavcov, ktoré sú súčasťou balenia: skleneného mixéru, mlynčeka na mäso a krájacieho a strúhacieho príslušenstva. 

Referenčné číslo: QB813D38

Kuchynský robot Tefal Masterchef Grande: Posuňte svoje hranice!

Kuchynský robot Masterchef Grande vám rozšíri obzory: môžete s ním pripravovať rôzne cestá, nadýchaný sneh z bielkov, buchty, chleby, torty… Vďaka výkonnému 1500 W motoru a 3 kvalitným liatinovým miešacím nástrojom vám kuchynský robot Masterchef Grande pomôže posunúť vaše hranice a vedľa jednoduchých základných pokrmov si osvojiť aj nové sofistikované recepty. Skvelú službu vám preukáže aj veľká misa s veľkorysým objemom 6,7 l: môžete v nej na jeden záťah pripraviť až 2,6 kg tortového cesta alebo 60 krásnych košíčkov, 2,2 kg chlebového cesta alebo 10 vynikajúcich pízz! Pripravujte chutné domáce pokrmy pomocou nástavcov, ktoré sú súčasťou balenia: skleneného mixéru, mlynčeka na mäso a príslušenstva na krájanie a strúhanie. Teraz môžete celej rodine aj priateľom ukázať, ako veľmi vám na nich záleží!
Základné fakty
 • Posuňte svoje hranice v kuchyni s veľkým robotom pre veľkých milovníkov varenia!

  Vďaka veľkej mise s objemom 6,7 l môžete rozšíriť svoje pole možností a pripraviť až 2,6 kg liateho cesta alebo 2,2 kg chlebového cesta na jeden záťah!

 • Planetárny duálny pohyb pri miešaní pre optimálne premiesenie!

  Pri duálnom planetárnom pohybe sa pri miešaní hlava robota a miešací nadstavec pohybujú opačným smerom proti sebe, čo zaisťuje rýchle, hladké a homogénne výsledky

 • Objem misy 6,7 l

  Vďaka mise s objemom 6,7 l ušľaháte až 16 bielkov, pripravíte až 60 košíčkov alebo cesto na 10 pízz za 8 minút.

 • Prvotriedny povrch z liateho kovu

  Tento prístroj s robustnou konštrukciou z liateho kovu za vás urobí ťažkú prácu, vrátane hnetenia hustého chlebového cesta! Určite si zamilujete jeho nadčasový strieborný povrch a misu s lesklým zrkadlovým efektom!

 • Vysoko kvalitné kovové pekárske nadstavce

  Miesenie, miešanie a šľahanie s pekárskymi nástavcami: odolný miesiaci hák z liateho kovu, metla na miesenie a šľahacia metla sú ideálne na každodenné použitie.

 • 4 napájacie výstupy

  4 napájacie výstupy pre najrôznejšie kompatibilné doplnkové príslušenstvo

 • Príprava domácich koktejlov a smoothie

  Sklenená nádoba mixéru s objemom 1,4 l je ideálna na prípravu koktejlov, drtenie ľadu, mixovanie smoothie a ďalšie úkony.

 • Pripravte si doma čerstvé mäso na karbonátky, sekanú, klobásy, tatárske bifteky alebo hamburgery!

  Mlynček na mäso sa dodáva s 3 vymeniteľnými mriežkami pre prípravu rôznych druhov pokrmov (jemné, stredne hrubé a hrubé mletie), ako aj s príslušenstvom na prípravu klobás. Tácka a nože sú vyrobené z antikorovej ocele. 

 • Vychutnajte si čerstvo nakrájanú, nastrúhanú alebo nasekanú zeleninu a ovocie

  Toto krájacie a strúhacie príslušenstvo sa dodáva s 3 odnímateľnými antikorovými kotúčmi pre krájanie na plátky (tenké či hrubé) a krájanie hranoliek. Obsahuje aj nôž na sekanie. Toto príslušenstvo sa ideálne hodí pre rad čerstvých surovín, ako je ovocie, zelenina, syr, čokoláda, mandle a orechy.

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúčal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1500  W
Celkový objem nádoby 6.7  L
Nastavenie rýchlosti 8  
Metlička na šľahanie ano  
Farbený liaty kov    
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Cesto na chleba 2.5  kg
Materiál misy Nerezová oceľ  
Mixér Áno  
Materiál nádoby na mixovanie Sklo  
Šľahač Áno  
Hnetací hák Áno  
Mlynček na mäso    
Farba KOVOVÉ KRYTY  
Nádoba kuchynského robota    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.