TEFAL WIZZO QB317538

WIZZO QB317538 Pomocník, ktorého si zamilujete

 

Kuchynský robot Wizzo v červenom prevedení Vám uľahčí život v kuchyni. Jeho cukrárske nadstavce, vrátane patentovanej metly Flex Whisk, sú vždy zárukou úspechu – ľahko si s nimi trúfnete na torty, slané koláče, pizzu aj ďalšie recepty. Budete mať na dosah ruky pečené pokrmy, ktoré ste vždy chceli vyskúšať, ale nikdy ste sa neodvážili. Vďaka otváracej prednej časti a ovládacím tlačidlám na boku si nemusíte lámať hlavu s otáčaním prístroja všetkými smermi. Výrobok Tefal Wizzo vie, ako zapadnúť do každej kuchyne, a vďaka plochej zadnej strane sa bude dokonale vynímať všade, kam ho postavíte. S kuchynským robotom Wizzo prekvapíte aj sami seba!

 

 

Referenčné číslo: QB317538

S kuchynským robotom Wizzo v červenom prevedení zvládnete čokoľvek

Skutočný talent znamená vedieť, ako si nechať pomôcť a odhaliť svoj pravý potenciál: Kuchynský robot Wizzo v červenom prevedení je tu preto, aby Vám uľahčil pečenie a varenie. Kuchynský robot Wizzo s planetárnym pohybom ponúka profesionálne mixovanie, miešanie, hnetenie aj šľahanie (vďaka patentovanej metle Flex Whisk). Či sa už chcete pustiť do sladkého, alebo do slaných pokrmov, je pripravený na všetko. Výrobok Wizzo je tu pre Vás – pomáha Vám uskutočniť rôzne nápady a zažiariť v kuchyni vďaka podrobným receptom a videonávodom s tipmi a trikmi. Jednoduchý tvar a oblý dizajn vypovedajú o jeho priateľskej, vernej povahe. Teraz vás varenie naozaj chytí a budete prekvapení, čo všetko dokážete! Už skoro sa budete môcť pochváliť svojimi pokrokmi a zručnosťami...
Základné fakty
 • Nechajte sa prekvapiť robotom Wizzo!

  Skutočný talent znamená vedieť, ako si nechať pomôcť a odhaliť svoj pravý potenciál. Wizzo je stelesnením „mágie a praktickosti“ a jeho cieľom je uľahčiť vám život v kuchyni. Akonáhle sa pustíte do práce, nové kulinárne objavy sa len pohrnú!

   

 • Sneh z bielkov do 60 sekúnd!

  Jedinečná patentovaná metla s technológiou Flex Whisk dokáže bleskurýchlo ušľahať z bielkov dokonale pevný sneh, a to dokonca aj z jediného vajíčka.

 • Ľahké použitie, ľahké skladovanie

  Všetky funkcie sú ľahko prístupné spredu, čo pri práci zaisťuje dokonalé pohodlie. Dizajn s ovládaním vpredu zaisťuje optimálne využitie priestoru na kuchynskej linke, takže sa robot Wizzo dokonale hodí všade, kde ho chcete mať.

 • Optimálne výsledky pri mixovaní

  Vďaka planetárnemu pohybu cukrárskeho nadstavca a hlavy prístroja sa v mise nevynechá ani jediné miesto. Výsledkom je teda hladká a homogénna zmes.

 • Cukrárske nadstavce

  Patentovaný doplnok Flex Whisk na šľahanie riedkych surovín, plastová metla na cukrárske cesto a antikorový hnetací hák na ťažké cesto. Robot Wizzo vám umožní prípravu všetkých druhov pečených pokrmov!

 • Elegantná antikorová misa

  Robot Wizzo je vybavený 4 l antikorovou misou s krytom proti vyšplechnutiu, ktorá vystačí pre celú rodinu. Môžete v ňom pripraviť až 40 mafinov alebo 3 pizzy (priemer 28 cm, silné cesto), ktoré potešia vašich príbuzných aj priateľov!

 • Rýchly a výkonný

  Príkon 1000 W a 7 rýchlostí s pulznou funkciou pre prípravu hladkej, vláčnej zmesi.

 • Rozšírte svoje pole možností pri pečení

  Je kompatibilný so 4 voliteľnými nástavcami (mixér, sekáčik, mlynček na mäso, strúhadlo/krájač), s ktorými vyhoviete nárokom celej rodiny a potešíte všetky chuťové poháriky.

 • Chýba vám inšpirácia? Ponúkame 25 receptov!

  Z webu spoločnosti Tefal si môžete prebrať kuchársku knihu s 25 novými receptami od slaných dobrôt až po vynikajúce dezerty. 

 • Obsahuje mixér s objemom 1 l ako nadstavec

  Pripravujte smoothie z čerstvého ovocia, šľahajte cesto na palacinky, vychutnávajte si teplé i studené polievky a celý rad ďalších dobrôt.

 • Obsahuje mlynček na mäso ako nadstavec

  Mlynček na mäso obsahuje dve mriežky z antikorovej ocele na stredne hrubé a hrubé mletie.

 • Obsahuje strúhací nadstavec

  Toto strúhadlo/krájač zahŕňa 3 odnímateľné antikorové valce, z ktorých suroviny putujú priamo do misy.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1000  W
Celkový objem nádoby 4  L
Nastavenie rýchlosti 7  
Metlička na šľahanie ano  
Pulzná funkcia    
Planetárny pohyb    
Cesto na chleba 0.8  kg
Cesto na koláč 2.7  kg
Celkový objem mixéra 1  L
Šľahač Áno  
Hnetací hák Áno  
Najčastejšie otázky
Pred prvým použitím spotrebiča opláchnite všetky diely príslušenstva v teplej vode so saponátom (pozri časť o čistení v návode na použitie). Opláchnite a osušte. Položte motorovú jednotku na rovný, čistý a suchý povrch. Spotrebič zapojte.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Kuchynský prístroj pracuje na odlišnom princípe ako kuchynský robot, pretože nástroje používané na mixovanie sú zavesená na hornom ramene. Kuchynský robot má nástroje na miešanie v spodnej časti prístroja. Kuchynský prístroj sa používa najmä na miešanie cesta a zmesí na koláče. Túto prácu zvládne aj kuchynský robot, ale s nižšou účinnosťou. Ak máte v pláne piecť koláče, mali by ste vziať do úvahy do akej miery sa budete tejto práci venovať. Ak sa budete tejto činnosti venovať bežne, potom bude pre vás lepšou voľbou kuchynský prístroj. Je dobré si tiež uvedomiť, že kuchynský robot je menší ako kuchynský prístroj.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.