TEFAL PREP'MIX HT461138

PREP'MIX HT461138 Váš nenahraditeľný pomocník v kuchyni

Ručný mixér Tefal Prep'Mix je navrhnutý tak, aby vyhoval všetkým vašim potrebám v kuchyni. Poskytuje vám tak robustný a všestranný výkon. Vysokovýkonný elektrický mixér s 500 W motorom pre vynikajúce výsledky pri ľahkej i náročnej príprave jedál. Objavte ponorný mixér, ktorý vám poskytne nekonečné možnosti na dosah ruky vďaka vysoko kvalitným šľahacím metličkám a hákom na miesenie z antikorovej ocele pre dokonalé mixovanie - od jemnej šľahačky až po vynikajúce pizzové cesto a ostatné.

Referenčné číslo: HT461138

Ručný mixér Tefal Prep'Mix: Mixér pre všestranné výsledky

Domácemu pečeniu sa nič nevyrovná, či už ide o lahodné chute alebo čisté potešenie pri sledovaní priateľov a rodiny, ako si vychutnávajú vaše čerstvo upečené dobroty. Značka Tefal teraz ponúka ideálneho spoločníka na dokonalé pečenie: ručný mixér Tefal Prep'mix. Tento všestranný mixér vám poskytne nekonečné možnosti na dosah ruky. Je to ručný mixér s vysokovýkonným motorom a príkonom 500 W. Dva šľahacie nadstavce z nehrdzavejúcej ocele vám zaistia, že suroviny pri mixovaní alebo šľahaní budú dokonale pripravené, zatiaľ čo dva háky na miesenie z nehrdzavejúcej ocele sa postarajú i o hustejšie cesto. Okrem toho je súčasťou balenia výkonný nadstavec pre ručné mixovanie s vynikajúcou funkciou ponorného mixéra. Objavte ručné mixovanie, ktoré už nemôže byť jednoduchšie vďaka 5 rýchlostiam a nastaveniu Turbo. Výkon dopĺňa inteligentný dizajn s ergonomickou a štruktúrovanou rukoväťou a stabilnou odkladacou polohou, ktoré zaručia čistú kuchynskú linku a odnímateľné časti umývateľné v umývačke riadu pre jedinečné každodenné pohodlie.
Základné fakty
 • Husté a ľahké zmesi

  Váš nový vysokovýkonný kuchynský pomocník sa postará o všetky vaše potreby pri pečení a zjednoduší vám prípravu ľahkých i hustých zmesí.

 • Výkonný motor s príkonom 500W

  Výnimočný výkon na dosah ruky vďaka vysokovýkonnému 500 W motoru, ktorý prináša dobré výsledky aj pri hustejších cestách.

 • 5 rýchlostí a funkcia Turbo

  Tento produkt je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky vaše potreby pri pečení. Má 5 rýchlostí a nastavenie Turbo, ktoré zvládnu širokú škálu receptov.

 • Šľahacie metly z nehrdzavejúcej ocele

  Rozmixujte a šľahajte do dokonalosti pomocou vysoko výkonných šľahacích metličiek z nehrdzavejúcej ocele pre dokonale vyšľahané bielky, šľahačku, tortové cesto, majonézu a ďalšie ľahké zmesi.

 • Háky na cesto z nehrdzavejúcej ocele

  Háky na cesto z nehrdzavejúcej ocele sú určené na pečivo, chlieb, pizzu a iné a poskytujú robustný a efektívny výkon pri spracovaní hustých druhov cesta.

 • Výrobok je opraviteľný po dobu 15 rokov

  Spoločnosť Rowenta sa zaviazala ponúkať všetky náhradné diely pre svoj takmer kompletný rad výrobkov v priemere po dobu 15 rokov od zakúpenia, aby sa tak podieľala na ochrane životného prostredia a pomáhala znižovať množstvo odpadu.

 • Tyčový nadstavec na mixovanie

  Ponorné mixovanie v tej najlepšej forme - pre lahodné polievky, pyré a ďalšie pokrmy rozmixované do dokonalosti - s 1-rýchlostným ponorným mixérom, ktorý vám poskytne nekonečné kulinárske možnosti.

 • Pohodlné a jednoduché používanie

  Praktický ponorný mixér, ideálny na jednoduché každodenné pečenie. Má stabilnú odkladaciu polohu, ktorá zaistí jednoduché pečenie a čistú kuchynskú linku.

 • Každodenná praktickosť

  Nadstavce sú umývateľné v umývačke riadu, takže pečenie bude jednoduché každý deň.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 500  W
Rýchlosti 5  
Whisks Metal  
Kovové hnetacie háky na cesto    
Ďalšie priložené príslušenstvo Handblender  
Ergonomic open handle    
Funkcia Turbo    
Tlačidlo na uvolnenie nástavcov    
Odnímateľná noha ručného mixéra Áno, plast  
Odmerka    
Mixér Nie  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do umývačky - detaily ŠĽAHACIE METLIČKY/HÁKY NA MIESENIE  
Farba SNEHOVO BIELA  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.