TEFAL PREP MIX HT450B38

PREP MIX HT450B38 Váš nenahraditeľný ručný mixér a šľahač pri pečení

Doprajte si spoľahlivého pomocníka pri pečení v podobe ručného mixéra a šľahača Prep'Mix od značky Tefal! Tento kompaktný a výkonný elektrický ručný mixér a šľahač ľahko zvláda rôzne druhy prípravy, od ľahkej a nadýchanej po tuhú a hutnú hmotu, a to vďaka 450 W motoru ručného mixéra a šľahača a piatim nastaviteľným rýchlostiam s turbo tlačidlom. Súčasťou balenia sú dve metly na šľahanie a dva háky na miesenie z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré možno umývať v umývačke riadu.

Referenčné číslo: HT450B38

Ručný mixér a šľahač Tefal Prep'Mix: Váš neodmysliteľný pomocník

S ručným mixérom a šľahačom Prep'Mix od značky Tefal získate kompaktného a spoľahlivého pomocníka, s ktorým hravo zvládnete pečenie. Tento vysoko výkonný elektrický ručný mixér a šľahač sa môže pochváliť výkonom 450 W a jednoducho s ním zvládnete ľahké i tuhé hmoty, od nadýchanej šľahačky, dokonale ušľahaných bielkov a krémovej majonézy po chutné cesto na briošky, chlieb či pizzu. Jeho päť nastaviteľných rýchlostí s turbo tlačidlom sa dokonale prispôsobí všetkým potrebám pri pečení, zatiaľ čo duálne metly na šlahanie a háky na miesenie, vyrobené z vysoko kvalitnej antikorovej ocele, ľahko pripravia všetky vaše lahodné recepty. Mixér má naviac rukoväť s ergonomickým povrchom pre pohodlné použitie, stabilnú odkladaciu polohu, ktorá zabezpečí, že vaša kuchynská linka zostane čistá a príslušenstvo, ktoré je možné umývať v umývačke riadu pre rýchle a jednoduché čistenie.
Základné fakty
 • Univerzálny dizajn

  Prep'Mix je úplne všestranný ručný mixér, ktorý ľahko zvládne prípravu ľahkých i tuhých hmôt, od nadýchaných bielkov po hutné a tuhé cesto na pizzu.

 • Silný motor

  Vysoko výkonný 450 W motor zabezpečuje jednoduché výsledky pri pečení, a to vrátane tuhých a hutných hmôt, ako je cesto.

 • 5 rýchlostí

  5 nastaviteľných rýchlostí a turbo tlačidlo sa dokonale prispôsobia všetkým vašim pekárskym potrebám pre celý rad lahodných receptov.

 • 2 šľahacie metly

  Šľahacie metly z vysoko kvalitnej antikorovej ocele jednoducho zvládnu prípravu ľahkej hmoty, od dokonale ušľahaných bielkov a nadýchanej šľahačky po lahodné tortové cesto a krémovú majonézu.

 • 2 háky na miesenie

  Háky na miesenie z vysoko kvalitnej antikorovej ocele zvládnu prípravu tuhej i hutnej hmoty ako lahodné cesto na briošky, chlieb či pizzu.

 • Výrobok je opraviteľný po dobu 10 rokov

  Konštrukcia mixéra umožní ľahký servis, rýchlu a nízkonákladovú dodávku náhradných dielov po dobu 10 rokov, 6 500 servisných stredísk po celom svete

 • Pohodlné použitie

  Rukoväť s ergonomickým povrchom umožňuje pohodlné použitie, zatiaľ čo stabilná odkladacia poloha zabezpečí, že vaša kuchynská linka zostane čistá.

 • Pohodlné použitie

  Mixér sa dá umývať v umývačke pre ľahké čistenie.

 • Odporúča šéfkuchár

  Odporúča a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 450  W
Rýchlosti 5  
Whisks Metal  
Kovové hnetacie háky na cesto    
Ergonomic open handle    
Funkcia Turbo    
Tlačidlo na uvolnenie nástavcov    
Odnímateľná noha ručného mixéra NIE  
Objem stojacej misy NIE  L
Mixér Nie  
Vhodné do umývačky - detaily ŠĽAHACIE METLY A HÁKY NA MIESENIE  
Farba FARBA: ČIERNE KORENIE  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.