TEFAL Ručný mixér PREP'MIX+ s misou HT464

Ručný mixér PREP'MIX+ s misou HT464 Váš nenahraditeľný pomocník v kuchyni

Ručný mixér Tefal Prep'Mix je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám v kuchyni. Poskytuje robustný a všestranný výkon na dosah ruky. Vysokovýkonný mixér s 500-wattovým motorom zabezpečí vynikajúce výsledky pri príprave jemného i hustého cesta. Vyskúšajte ponorný mixér, ktorý vám poskytne nekonečné možnosti na dosah ruky vďaka vysoko kvalitným šľahacím metličkám a hákom na miesenie z antikorovej ocele pre dokonalé mixovanie — od jemnej šľahačky až po vynikajúce pizzové cesto a ďalšie dobroty.

Referenčné číslo: HT464138

Ručný mixér Tefal Prep'Mix: Univerzálne výsledky

Domácemu pečeniu sa nič nevyrovná, či už ide o lahodné chute alebo čisté potešenie pri sledovaní priateľov a rodiny, ako si vychutnávajú vaše čerstvo upečené dobroty. Značka Tefal teraz ponúka ideálneho spoločníka pri dokonalom pečení na dosah ruky: ručný mixér Tefal Prep'Mix. Tento všestranný spotrebič vám poskytne nekonečné možnosti na dosah. Vysokovýkonný 500-wattový motor je ideálny na ľahkú i ťažšiu prípravu. Automaticky rotujúca miska s objemom 2,5 L na ručné šľahanie. Dve antikorové šľahacie metly zabezpečia ľahkú prípravu surovín, či už pomocou mixovania alebo šľahania k dokonalosti. A dva háky na miesenie z nehrdzavejúcej ocele si poradia i s hustejším cestom. Výkon dopĺňa inteligentný dizajn s ergonomickou a štruktúrovanou rukoväťou a stabilnou odkladacou polohou, ktoré zaručia čistú kuchynskú linku a odnímateľné časti umývateľné v umývačke riadu pre jedinečné každodenné pohodlie.
Základné fakty
 • Husté a ľahké zmesi

  Váš nový vysokovýkonný kuchynský robot sa postará o všetky vaše potreby pri pečení a zjednoduší vám prípravu ľahkých i hustých zmesí.

 • Výkonný motor s príkonom 500 W

  Výnimočný výkon na dosah ruky vďaka vysokovýkonnému 500-wattovému motoru, ktorý prináša dobré výsledky aj pri hustejších cestách.

 • 5 rýchlostí a funkcia Turbo

  Tento produkt je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky vaše potreby pri pečení. Má 5 rýchlostí a nastavenie Turbo, ktoré zvládnu širokú škálu receptov.

 • Šľahacie metly z nehrdzavejúcej ocele

  Rozmixujte a šľahajte do dokonalosti pomocou vysoko výkonných šľahacích metličiek z nehrdzavejúcej ocele pre dokonale ušľahané bielky, šľahačku, tortové cesto, majonézu a ďalšie ľahké zmesi.

 • Háky na cesto z nehrdzavejúcej ocele

  Háky na cesto z nehrdzavejúcej ocele sú určené na pečivo, chlieb, pizzu či ďalšie dobroty a poskytujú robustný a efektívny výkon pri spracovaní hustého cesta.

 • Výrobok je opraviteľný po dobu 15 rokov

  Spoločnosť Rowenta sa zaviazala ponúkať všetky náhradné diely pre svoj takmer kompletný rad výrobkov v priemere po dobu 15 rokov od zakúpenia, aby sa tak podieľala na ochrane životného prostredia a pomáhala znižovať množstvo odpadu.

 • Automaticky rotujúca misa

  Automaticky rotujúca misa s objemom 2,5 L pre ľahké šľahanie voľnými rukami

 • Pohodlné a jednoduché používanie

  Praktický ponorný mixér, ideálny na jednoduché každodenné pečenie. Má stabilnú odkladaciu polohu, ktorá zaistí jednoduché pečenie a čistú kuchynskú linku.

 • Každodenná praktickosť

  Nadstavce sú umývateľné v umývačke riadu, takže pečenie bude jednoduché každý deň.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 500  W
Rýchlosti 5  
Kovové hnetacie háky na cesto    
Funkcia Turbo    
Tlačidlo na uvolnenie nástavcov    
Odnímateľná noha ručného mixéra NIE  
Stojatá misa    
Funkcia misky so stojanom Auto-rotačná  
Objem stojacej misy 2.5  L
Mixér Nie  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do umývačky - detaily ŠĽAHACIE NADSTAVCE/HÁKY NA MIESENIE/ODMERKA  
Farba SNEHOVO BIELA  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.