TEFAL BLENDEO+ BL2C0130

BLENDEO+ BL2C0130 Vylepšite vaše mixovanie

S Tefal Blendeo+ bude mixovanie rýchle a jednoduché! Tento praktický stolný mixér obsahuje to najlepšie v oblasti odolného výkonu pri mixovaní - od technológie na drvenie ľadu, ktorá premení ľad na triešť za menej ako minútu, až po expertnú výrobu a vysoko odolné nože. Mixér Blendeo+ má tiež systém Smart Lock, ktorý uľahčuje odstránenie nožov a umožní rýchle a jednoduché čistenie.

Referenčné číslo: BL2C0130

Blendeo je praktický stolný mixér  so 4 odolnými nožmi Zelkrom z antikorovej ocele a zaisťuje dlhodobý výkon.

So stolným mixérom Tefal Blendeo+ si užijete rýchle a jednoduché mixovanie. Tento praktický stolný mixér je vybavený technológiou na drvenie ľadu, ktorá premení ľad na dreň za menej ako minútu, a vykúzli lahodné mrazené drinky behom okamihu. Vyznačuje sa piatimi piliermi sily a poskytuje vynikajúci výkon pri každodennom mixovaní. Disponuje tiež systémom Smart Lock, ktorý 100 % zabraňuje vytečeniu, čím umožní jednoduché odstránenie nožov a rýchle jednoduché čistenie. Pomocou ergonomického tlačidla s dvoma rýchlosťami a pulznej funkcie môžete tiež ľahko prispôsobiť intenzitu mixovania. To všetko je ukryté vo výkonnom a praktickom dizajne s veľkorysým objemom nádoby na mixovanie a integrovanou odmerkou pre bezpečné a presné dávkovanie. A pretože značka Tefal je súčasťou spoločnosti Groupe SEB, ktorá sa špecializuje na mixéry, môžete si byť istí, že ste urobili správnu voľbu.
Základné fakty
 • Smart Lock System  

  Odnímateľné čepele sú vybavené systémom inteligentného uzamknutia, ktorý 100 % chráni pred vytečením a zaisťuje pohodlné otváranie, ako aj rýchle a jednoduché čistenie.

 • Prispôsobiteľné mixovanie

  Ergonomické tlačidlo s 2 rýchlosťami a pulznou funkciou pre prispôsobiteľné výsledky mixovania. Pomocou funkcie Blendeo+ môžete jednoducho nastaviť rýchlosť tak, aby zodpovedala výslednej konzistencii, ktorú chcete dosiahnuť, alebo tvrdosti vašich surovín.

 • Drvenie ľadu

  Premeňte kocky ľadu na ľadovú dreň za menej ako jednu minútu pomocou technológie drvenia ľadu. Stačí použiť pulznú funkciu a môžete si vychutnať lahodné mrazené drinky!

 • Výkonný

  Výkonný 450-W kompaktný mixér – pre dokonalé a rýchle mixovanie bez zostávajúcich nespracovaných kusov

 • Veľkokapacitná nádoba sa ideálne hodí pre rodiny

  1,25-L nádoba obsahuje odmerku, ktorá umožňuje presnejšie, bezpečnejšie a jednoduchšie pridávanie prísad

 • Duraforce

  Označenie DURAFORCE predstavuje kombináciu piatich silných bodov pre trvalý výkon pri mixovaní (profesionálne skúsenosti s mixérmi, technológiou drvenia ľadu, systémom chladenia vzduchom, odolnými nožmi Zelkorm a možnosťou opravy po dobu 10 rokov)

 • Nože Zelkrom

  Obzvlášť tvrdý materiál noža

 • Chladenie vzduchom

  Inovatívny systém chladenia vzduchom zabezpečuje optimálnu životnosť motora prostredníctvom prúdenia vzduchu. Umožňuje nepretržité mixovanie až 3 minúty.

 • Profesionálne skúsenosti s mixérmi

  Značka Tefal spadá pod spoločnosť Groupe SEB, ktorá má dlhodobé skúsenosti v oblasti výroby mixérov, ktorým dôveruje viac ako 60 miliónov spotrebiteľov* *Celkový počet jednotiek vyrobených značkami Tefal a Groupe SEB, 2011–2019

 • Odmerka 

  Odmerka umožňuje väčšiu presnosť pri bezpečnom a jednoduchom pridávaní surovín.

 • Prísavky

  2 prísavky poskytujú maximálnu stabilitu pri mixovaní tvrdých surovín alebo drvení kociek ľadu

 • Možnosť opravy

  Produkt je opraviteľný po dobu 10 rokov

Príslušenstvo
Recepty
Funkcie
Main features
Príkon 450  W
Technológia nožov Nie  
Celkový objem nádoby 1.5  L
Materiál nádoby Plast  
Other features
Počet nožov 4  
Odnímateľné nože    
Farba BIELA  
Úžitkový objem nádoby 1.25  L
Nastavenie rýchlosti 2  
Programy 2 SPEED PULSE  
Funkcia drviča ľadu    
Prisávacie nožičky pre stabilitu pri použití    
Dávkovacia šálka    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do umývačky - detaily JAR REMOVABLE BLADES  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Umožní vám pripravovať drvený ľad alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Pred naliatím tekutých prísad vždy pridajte do nádoby najskôr tie pevné. Dbajte pri tom na to, aby ste prekročili maximálne množstvo vyznačené na nádobe.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Pravdepodobne je jedla príliš veľa alebo sú niektoré kúsky príliš veľké či tvrdé. Môžete zmenšiť veľkosť alebo množstvo prísad, prípadne pridať trochu tekutiny.

Mixér vždy používajte s nasadeným vekom alebo ochranným krytom, ako je uvedené v návode.
Nikdy nedávajte ruku do nádoby mixéra, keď je umiestnená na motorovej jednotke. Pokiaľ potrebujete jedlo zatlačiť nadol, použite vhodný nástroj, napríklad stierku.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný.
Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad.
V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.