TEFAL BLENDFORCE 2 BL435831

BLENDFORCE 2 BL435831 Doprajte si rýchlejšiu prípravu pokrmov

Nový mixér Tefal Blendforce ponúka mimoriadny výkon vďaka technológii Powelix. Cieľ je jednoduchý: čo najrýchlejšie dosiahnuť dokonalosť! Tento mixér vybavený veľkou nádobou zo skla odolného voči tepelnému šoku a systémom chladenia vzduchom pre optimálnu životnosť motora sa vyznačuje výkonným motorom, bezpečnostnými prvkami v podobe technológie Smart Lock a ergonomickým dizajnom pre vyššiu účinnosť a ľahké použitie.

Referenčné číslo: BL435831

MIXÉR BLENDFORCE: DOPRAJTE SI RÝCHLEJŠIU PRÍPRAVU POKRMOV

Mixér Blendforce 2 účinne a bez námahy poskytuje skvelé výsledky. Technológia POWELIX a jej trojitý účinok Vám poskytnú dokonalé výsledky až o 30% rýchlejšie. Tento mixér s príkonom 800 W je opatrený inovatívnym systémom chladenia vzduchom, ktorý optimalizuje prúdenie vzduchu okolo motora, čím predlžuje jeho životnosť a bráni prehriatiu až po dobu 3 minút nepretržitého mixovania. Vďaka trom výhodám technológie Smart Lock získate každodenné mixovanie bez námahy. Výhoda 1: Ľahké uzamknutie: Nový externý zámok pre pohodlnejšie uzavretie (o 40% ľahšie uzavieranie). Výhoda 2: Ľahká bezpečnosť: Nový bezpečnostný systém automatického zámku na základne, ktorý pri nasadení nádoby dokonale zaistí nože. Výhoda 3: Ľahké čistenie: Nový systém umožňuje jedným pohybom rozložiť držiak nožov na dve časti a ľahko ho vyčistiť. Mixér sa ľahko a pohodlne používa vďaka povrchu s textúrou okolo otočného gombíka, ktorý uľahčuje manipuláciu, ergonomickej rukoväti, ktorá prirodzene padne do ruky, a prísavkám na klenutej základni pre väčšiu stabilitu. Veľkorysý objem 1,75 l (1,25 úžitková kapacita) je ideálny na každú príležitosť. Súčasťou je aj odmerka pre presné dávkovanie. Vďaka nádobe zo skla odolného voči teplu môžete ľahko pripravovať pestrú ponuku studených i teplých zmesí. Doprajte si širokú škálu možností vrátane smoothie, polievok, omáčok, čili pást a drvenia ľadu, a každý deň si vychutnajte dokonale rozmixované suroviny. 

* V porovnaní s výrobkom Tefal BL310

Základné fakty
 • TECHNOLÓGIA POWELIX

  Výkonné, až o 30% rýchlejšie mixovanie*

 • OPTIMÁLNA ŽIVOTNOSŤ

  Optimálny rezný uhol, ktorý ponúka najlepší kompromis medzi dlhou životnosťou a výkonom

 • OPTIMÁLNY REZNÝ VÝKON

  Mimoriadne ostré čepele pre extrémny rezný výkon

 • OPTIMÁLNA KONZISTENCIA

  Čepele s pokročilou geometriou pre homogénnu konzistenciu

 • Veľká sklenená nádoba

  Nádoba s objemom 1,75 l (úžitková kapacita 1,25 l) zo skla odolného voči tepelnému šoku (do 80 °C)

 • Systém chladenia vzduchom

  Inovatívny systém chladenia vzduchom zaisťuje optimálnu životnosť motora vďaka prúdeniu vzduchu. Umožňuje nepretržité mixovanie až po dobu 3 minút.

 • Technológia Smart Lock

  Systém Smart Lock pre každodenné mixovanie bez rizika

 • VÝHODA 1: ĽAHKÉ UZAMKNUTIE

  Nový externý zámok pre pohodlnejšie uzavretie (o 40% ľahšie uzatváranie*).
  * V porovnaní s modelom BL300

 • VÝHODA 2: ĽAHKÁ BEZPEČNOSŤ

  Nový bezpečnostný systém automatického zámku na základni, ktorý pri nasadení nádoby dokonale zaistí nože.

 • VÝHODA 3: ĽAHKÉ ČISTENIE

  Nový systém umožňuje jedným pohybom rozložiť držiak nožov na 2 časti a ľahko ho vyčistiť.

 • Dokonalé výsledky mixovania vďaka úplnej kontrole a ideálnemu formátu

  Ergonomický otočný gombík: 2 rýchlosti a pulzná funkcia, ktoré sa prispôsobia rôznym receptom a požadovanej konzistencii, a možnosť nastavenia času.

  Povrch s textúrou okolo voliča funkcií, ergonomická rukoväť a zapustené ovládacie prvky zaisťujú maximálne pohodlie a ľahké použitie. Prístroj sa vyznačuje čistým, moderným dizajnom a tromi rýchlosťami pre rôzne výsledky mixovania.

Funkcie
Technológia nožov Powelix nože  
Počet nožov 6  
Odnímateľné nože    
Farba ČIERNA  
Celkový objem nádoby 1,75  L
Úžitkový objem nádoby 1,25  L
Materiál nádoby Sklo  
Nastavenie rýchlosti 2  
Funkcia drviča ľadu    
Prisávacie nožičky pre stabilitu pri použití    
Dávkovacia šálka    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vhodné do umývačky - detaily Nádoba bez nožov + veko + odmerka  
Uloženie káblu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.