TEFAL Easy Soup

Easy Soup Príprava polievok nebola nikdy jednoduchšia!
Užitočný pomocník do každej kuchyne - šetrí čas i peniaze, za zlomok času vykúzli teplú či studenú polievku i príkrm, lahodné smoothie či dezert. Jediný prístroj, ktorý pokrm uvarí, rozmixuje udrží teplý po 40 minút.

Domáca polievka ľahko a rýchlo!

Ušetrite čas v kuchyni! Použite Easy Soup pre rozmixovanie a uvarenie ingrediencií a vytvorenie skvelej domácej polievky či detské výživy.

Stačí 2× stlačiť

Obsah nádoby 1,2 aj priložené recepty sú navrhnuté pre 4 osoby - stačí len zvoliť program, potvrdiť a za pár minút má celá rodina skvelú polievku či dezert. A nemusíte ani nič kontrolovať - Easy Soup dá o dokončení vedieť zvukovým signálom.

Žiadne spálené prsty, žiadne ohrievanie

Povrch nádoby Easy Soup je tepelne izolovaný, manipulácia s ňou je tak bezpečná a nehrozí vám popálenie. Je tiež vybavená ergonomickým držadlom, s ktorým je prenášanie a nalievanie úplne jednoduché. Funkcia udržiavania teploty zaistí stálu teplotu po dobu 40 minút od ukončenia varenia.

Koniec umývania riadu

Pre ľahké čistenie je Easy Soup vybavený programom Easy Cleaning - stačí naliať vodu, stlačiť tlačidlo a nádoba sa sama dokonale prepláchne.
Základné fakty
Funkcie
Príkon 1000  W
Nastavenie rýchlosti 1  
Automatické programy    
Počet funkcií 5  
Materiál misy Leštená nerezová oceľ  
Počet receptov 30  
Farba Biela/sivá  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Čistenie nádoby:
- Otvorte zariadenie a naplňte nádobu 1,2 l studenej vody z vodovodu (po značku max. úrovne). Do nádoby nepridávajte prípravok na umývanie riadu.
- Zatvorte vrchnák a zapojte zariadenie do siete.
- Stlačte tlačidlo P4 - Ľahké čistenie a potom stlačte tlačidlo Start (Štart).
- Spustí sa proces čistenia – na 15 sekúnd sa ozve zvuk motora, ktorý sa potom na 15 sekúnd zastaví a potom sa znova spustí. Tieto cykly sa budú opakovať približne 3 minúty.
- Keď budete počuť pípnutie, ktoré oznamuje koniec programu, vytiahnite zástrčku zo zariadenia a zložte vrchnák.
- Vylejte vodu a opláchnite vnútro nádoby.
• Prístroj neponárajte do vody. Motorovú jednotku ani nádobu neumývajte pod tečúcou vodou.
• V prípade potreby môžete po vychladnutí zariadenia umyť čepeľ pod tečúcou vodou a vnútro nádoby a motorovú jednotku môžete očistiť vlhkou handričkou.
• Ak je vnútro nádoby stále znečistené, nechajte ho na pár hodín odmočiť v teplej vode s prípravkom na umývanie riadu a potom odstráňte zvyšky plastovou drôtenkou.
• Opláchnite nádobu.
POZNÁMKA: Zariadenie nie je určené na umývanie v umývačke riadu.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.