TEFAL FRESHBOOST BL181D31

FRESHBOOST BL181D31 Vzduch vonku, to dobré vo vnútri

Keďže vzduch spôsobuje prirodzenú oxidáciu, mali by sme jeho pôsobenie vylúčiť. Keď ovocie a zelenina začína strácať farbu, ide o znak toho, že prichádzajú o chuť a obsah zdravých živín.

Technológia Nutrikeep™, ktorá je súčasťou vákuových mixérov FreshBoost, vzduch doslova vysaje z nádoby, takže nemôže spôsobiť zhoršenie kvality potravín.

Referenčné číslo: BL181D31

OSOBNÝ VÁKUOVÝ SMOOTHIE MIXÉR FRESHBOOST

Keď začne jablko alebo avokádo tmavnúť po olúpaní, začne strácať svoje kúzlo. Ale naviac vysielajú signál: začínajú strácať živiny. Vákuový mixér FreshBoost všetky živiny zachováva vďaka antioxidačnej technológii: technológii Nutrikeep™. S touto technológiou je vzduch doslova vysatý z nádoby, a tým sa eliminujú príčiny narušenia potravín. Nádoba mixéru FreshBoost funguje ako stabilizované prostredie, v ktorom sú všetky kvality ovocia a zeleniny bezpečne uchované bez toho, aby došlo k ich narušeniu. Vákuový mixér FreshBoost zachováva až 3x viac antioxidačného účinku ovocia a zeleniny, viac chuti a viac sviežich farieb*. S mixérom FreshBoost môžete zvonku vidieť, čo sa deje vo vnútri: Vaše smoothie je jednoducho lákavejšie a chutní ešte zdravšie. Tento pocit je ešte vylepšený homogénnou štruktúrou smoothie, ktorú FreshBoost umožňuje pripraviť. A čo sa týka chuti, FreshBoost ako vždy zachováva intenzitu pôvodnej arómy ovocia alebo čerstvej zeleniny. Vďaka 2 x 600 ml fľaškám na cesty je mixér FreshBoost vyrobený pre ľahké prenášanie, a môže byť s Vami kdekoľvek: keď beháte, pri obede alebo v kancelárii.
Základné fakty
 • Vzduch ostane vonku, to dobré vo vnútri s exkluzívnou technológiou NutriKeep™

  Zachová viac živín ovocia a zeleniny vďaka technológii Nutrikeep™, ktorá vzduch doslova vysaje z nádoby, čím sa eliminujú príčiny narušenia potravín.

 • Čerstvejšie smoothie s až 3x silnejším antioxidačným účinkom*

  FreshBoost zachováva až 3× viac antioxidačného účinku ovocia a zeleniny.*

  * Test vykonaný externým vedeckým laboratóriom v porovnaní s Tefal LN30 týkajúci sa obsahu polyfenolov v jablkovom džúse

 • Lepšia chuť*, homogénnejší.

  FreshBoost zachováva viac arómy čerstvého ovocia a zeleniny.

  * Test vykonaný externým vedeckým laboratóriom v porovnaní s Tefal LN30 týkajúci sa aromatických zložiek jahodového džúsu

 • Viac sviežich farieb* menšia úroveň oxidácie

  S výrobkom FreshBoost budú Vaše pokrmy vyzerať a chutiť dobre. Bude pre Vás skutočným pôžitkom jesť zdravo, kdekoľvek budete

  * Vykonaný test v porovnaní s Tefal LN30 týkajúci sa vizuálneho vplyvu oxidácie na jablkový džús

 • Vysoká kvalita 800 W motor.

  Silný motor pre dokonalé výsledky

 • 4 funkcie pre väčšie pohodlie

  Mixér/vákuum/vákuový mixér/drvič ľadu

 • 2x fľaška na cesty, aby ste si mohli vziať smoothie bohaté na antioxidanty kamkoľvek.

  Vďaka dvom 600 ml fľaškám na cesty je mixér FreshBoost prispôsobený na ľahké prenášanie a môže byť s Vami kdekoľvek: keď beháte, pri obede alebo v kancelárii.

Funkcie
Technológia nožov Trojosé nože  
Odnímateľné nože    
Počet nožov 4  
Ďalšie priložené príslušenstvo BOTTLE ON THE GO  
Vrátane receptov    
Farba BLACK  
Programy Blend / Vacuum/ Blend and Vacuum / Ice crush  
Materiál nádoby Plast  
Funkcia drviča ľadu    
Nastavenie rýchlosti 4  
Vhodné do umývačky - detaily Jar without blades  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.