TEFAL MIX&MOVE Tefal BL15FD30

MIX&MOVE Tefal BL15FD30 Svieže a chutné nápoje, ktoré si môžete vziať kamkoľvek so sebou

Smoothie mixér Tefal Mix & Move umožňuje jednoduché a chutné mixovanie. Spája v sebe vynikajúci výkon pri mixovaní a ideálnu veľkosť, aby ste si svoje obľúbené nápoje mohli vychutnať aj neskôr. Dve praktické fľaše na cesty z Tritanu vám poskytnú zážitok doma i na cestách. Vďaka kompaktnému dizajnu je ľahko skladovateľný a odnímateľné čepele zabezpečia dokonalé čistenie. Objavte ideálny osobný mixér s výkonom 300 W a praktickými funkciami.

Referenčné číslo: BL15FD30

Smoothie mixér Tefal Mix & Move: Smoothie na cesty

Smoothie mixér Tefal Mix & Move ponúka dokonalé mixovanie v kompaktnom zariadení s výnimočným mixovaním všetkých vašich obľúbených smoothie, proteínových nápojov a koktailov. Obsahuje aj dve praktické fľaše na cesty, takže si môžete vychutnať čerstvé a chutné nápoje kdekoľvek sa vám to páči! Dve praktické fľaše z vysokokvalitného materiálu Tritan majú ideálny objem 0,6 l, vďaka čomu si môžete svoje čerstvo namiešané nápoje vziať so sebou. Tento mixér na smoothie a koktaily je ideálny na cesty, pre ranné cesty do práce, pri behaní alebo na výlet do prírody. Možnosť byť na cestách, výkon a jedinečné funkcie: Zjednodušený kompaktný dizajn pre ľahké skladovanie, odnímateľné čepele, ktoré sa ľahko čistia, 300 W výkon pre hladkú a krémovú konzistenciu v krátkom čase a ergonomické ovládanie jedným tlačidlom pre dokonalé a ľahké mixovanie v úplnom pohodlí.
Základné fakty
 • Smoothie na cesty až pre dve osoby

  Dve fľaše na cesty z vysokokvalitného materiálu Tritan majú praktický objem 0,6 l a ponúkajú potešenie z čerstvých a lahodných smoothies, nech idete kamkoľvek, či už sami alebo v spoločnosti.

 • Rýchle mixovanie

  300 W motor ponúka ľahké a hladké mixovanie za krátky čas, takže si môžete vychutnať čerstvé smoothie bez zbytočného čakania.

 • Ľahké čistenie

  Inteligentný dizajn zahŕňa odnímateľné čepele, ktoré sa dajú jednoducho a bez námahy vybrať pre ľahké každodenné čistenie, čo je ideálne pri častom používaní.

 • Kompaktný malý mixér

  Zjednodušený dizajn smoothie mixéra šetrí priestor na kuchynskej linke a predstavuje elegantné a kompaktné zariadenie, ktoré možno jednoducho uskladniť v kuchynských skrinkách, v linke alebo v priehradkách.

 • Ľahké ovládanie

  Jednoduché ovládanie jedným tlačidlom s jednou rýchlosťou umožňuje mixovanie, ktoré už ani nemôže byť jednoduchšie, s ergonomickým dizajnom pre rýchly a pohodlný prístup.

 • Dostupnosť servisných opráv po dobu 15 rokov

  • Určené pre jednoduchú opravu • Rýchle a lacné dodanie náhradných dielov po dobu 15 rokov+ • 6200 zmluvných servisov po celom svete

Príslušenstvo
Recepty
Funkcie
Technológia nožov Nie  
Materiál nádoby Tritan  
Počet nožov 4  
Odnímateľné nože    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Typ zástrčky EUR  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Umožní vám pripravovať drvený ľad alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Pred naliatím tekutých prísad vždy pridajte do nádoby najskôr tie pevné. Dbajte pri tom na to, aby ste prekročili maximálne množstvo vyznačené na nádobe.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Pravdepodobne je jedla príliš veľa alebo sú niektoré kúsky príliš veľké či tvrdé. Môžete zmenšiť veľkosť alebo množstvo prísad, prípadne pridať trochu tekutiny.

Mixér vždy používajte s nasadeným vekom alebo ochranným krytom, ako je uvedené v návode.
Nikdy nedávajte ruku do nádoby mixéra, keď je umiestnená na motorovej jednotke. Pokiaľ potrebujete jedlo zatlačiť nadol, použite vhodný nástroj, napríklad stierku.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný.
Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad.
V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.