TEFAL PERFECT MIX+ BL811138 biely

PERFECT MIX+ BL811138 biely  Neuveriteľne jemné výsledky mixovania na dosah ruky

Užite si dokonalé mixovanie s vysokorýchlostným mixérom Perfectmix+ vďaka jeho exkluzívnej technológii Powelix, ktorá kombinuje 6 antikorových čepelí zaisťujúcich vysokorýchlostné mixovanie. Vždy uvidíte neuveriteľne jemné výsledky mixovania aj pri tých najtvrdších ingredienciách. Jeho silný motor s výkonom 1200 W prináša rýchle výsledky, a s 3 prednastavenými programami a podsvieteným voličom rýchlosti uľahčuje mixovanie. S veľkým objemom tepelne odolnej sklenenej nádoby sa jedná o ideálny mixér pre celú rodinu.

 

 

Referenčné číslo: BL811138

Vysokorýchlostný mixér Perfectmix+: Dokonalý zážitok z mixovania

Užite si dokonalé mixovanie s vysokorýchlostným mixérom Perfectmix+ vďaka jeho exkluzívnej technológii Powelix, ktorá kombinuje 6 antikorových čepelí zaisťujúcich vysokorýchlostné mixovanie. Vždy uvidíte neuveriteľne jemné výsledky aj pri tých najtvrdších ingredienciách. Mixér vybavený silným a trvanlivým motorom s výkonom 1200 W zaisťuje rýchle výsledky s 3 prednastavenými programami (smoothie, drvenie ľadu a automatické čistenie). Môže tak ľahko pripravovať rôzne pokrmy. Jeho nádoba s veľkým objemom je ideálna pre celú rodinu. Je vyrobená z tepelne odolného skla, takže nehrozí, že by sa rozbila. Podsvietený volič rýchlostí s funkciou pulzovania ponúka absolútnu kontrolu vďaka odnímateľným antikorovým čepeliam, ktoré sa ľahko čistia. Naviac zahŕňa systém chladenia navrhnutý proti prehrievaniu a miešadlo pre väčšiu praktickosť.

*v porovnaní s výrobkom Tefal BL310

Základné fakty
 • TECHNOLÓGIA POWELIX

  Vďaka exkluzívnej technológii Powelix, ktorá spája extrémne ostré nože, optimalizovaný uhol sekania a pokročilú geometriu, dosiahnete dokonalé výsledky pri príprave všetkých vašich obľúbených receptov, a to až o 30 % rýchlejšie*. *v porovnání s mixérom Tefal BL310

 • OPTIMÁLNA ŽIVOTNOSŤ

  Optimálny uhol nožov, vďaka ktorému dosahuje najlepší pomer životnosti a výkonu

 • OPTIMÁLNY SEKACÍ VÝKON

  Extrémne naostrené čepele pre neuveriteľne jemné výsledky mixovania

 • OPTIMÁLNY VÍR

  Moderná geometria čepelí pre homogénnu štruktúru

 • Vysoká výkonnosť

  Silný motor: 28 000 otáčok za minútu a 1200 W pre výsledky mixovania za okamih.

 • 3 šikovné prednastavené programy a podsvietený volič rýchlosti

  3 prednastavené programy (smoothie, drvenie ľadu a automatické čistenie) pre prípravu rôznych jedál a podsvietený volič rýchlosti s funkciou pulzovania pre ľahkú voľbu rýchlosti, ktorú potrebujete pre úplnú kontrolu. Svetlo sa líši podľa rýchlosti.

 • Tepelne odolná sklenená nádoba s veľkým objemom 

  Vysoko kvalitná a tepelne odolná sklenená nádoba s objemom 2 l (užitočná kapacita 1,5 l). Pripravte mrazené a horúce pokrmy jeden za druhým, bez rizika rozbitia nádoby. Ideálny na prípravu jedál pre celú rodinu naraz.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné nerezové čepele pre rýchle a ľahké čistenie

   

 • Systém chladenia vzduchom

  Ventilácia motora navrhnutá tak, aby nedochádzalo k prehrievaniu, v kombinácii s resetovateľnou poistkou pre dlhšiu trvanlivosť motora.

 • Špachtľa súčasťou príslušenstva

  Mixujte a zdolajte aj tie najhutnejšie suroviny.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1200  W
Nastavenie rýchlosti VARIÁTOR  
Funkcia drviča ľadu    
Celkový objem nádoby 2  L
Úžitkový objem nádoby 1.75  L
Materiál nádoby Sklo  
Počet nožov 6  
Odnímateľné nože    
Uloženie káblu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.