TEFAL PERFECTMIX+ BL81G831

PERFECTMIX+ BL81G831 Neuveriteľne jemné výsledky mixovania na dosah ruky
Vysokorýchlostný stolný mixér PerfectMix+ na šejky a smoothie ponúka jedinečné mixovanie až o 30 % rýchlejšie. Šesť antikorových nožov obohatených o exkluzívnu technológiu Powelix zaistí výkonné mixovanie a dokonale hladké výsledky na každý deň. Výkonný motor s príkonom 1200 W poskytuje rýchle výsledky vďaka robustným antikorovým nožom, ktoré si poradia aj s tými najtvrdšími prísadami. Výkonný mixér s veľkou kapacitou, tepelne odolnou sklenenou nádobou a 600 ml cestovnou fľašou tvorí dokonalú mixovaciu sadu.

Referenčné číslo: BL81G831

Stolný mixér PerfectMix+ na šejky a smoothie

Vysokorýchlostné mixovanie a dokonale krémová konzistencia sú pre vysokorýchlostný mixér PerfectMix+ hračkou. Pre dokonale hladké smoothie a šejky. Exkluzívna technológia Powelix ponúka šesť antikorových nožov, ktoré urýchľujú prípravu o 30 % * a pôsobivý výkon motora 1200 W pre vysoko efektívny špirálový vír zaisťuje dokonale rovnomernú konzistenciu bez kúskov prísad. Mixér PerfectMix+ má 3 prednastavené programy (Smoothie, drvenie ľadu a automatické čistenie) a vďaka tomu si môžete ešte ľahšie ako kedykoľvek predtým užiť všetky vaše obľúbené pokrmy: zdravé smoothie, lahodné mliečne šejky, zmrzlinu, koktaily, humus a iné dipy a mnoho ďalšieho. Veľkokapacitné nádoba sa ideálne hodí pre celú rodinu. Je vyrobená z tepelne odolného skla, takže nehrozí jej rozbitie, zatiaľ čo 600 ml cestovná fľaša vám umožní vychutnať si dokonalé nápoje na ceste.

*V porovnaní s modelom Tefal BL310

*v porovnaní s výrobkom Tefal BL310

Základné fakty
 • Technológia Powelix

  Objavte vyšší výkon pri mixovaní, odolnú antikorovú oceľ a pokročilú technológiu pre výsledky mixovanie s výsledkami, ktoré sú až o 30 % rýchlejšie.*

 • Optimálna odolnosť

  Optimalizovaný uhol sekania nožov zaisťuje maximálny odpor a ľahko tak naseká aj tie najtvrdšie prísady.

 • Optimálny sekací výkon

  Mimoriadna ostrosť nožov poskytuje lepší výkon pri sekaní a zabezpečí dokonale hladké výsledky.

 • Optimálny vír

  Pokročilá geometria nožov vytvára špirálový vír, ktorý vťahuje prísdady do nužov pre jemnejšiu konzistenciu bez kúskov prísad.

 • Vysoká výkonnosť

  Silný motor: 28 000 otáčok za minútu a 1 200 W pre vynikajúce výsledky mixovania za okamih.

 • Smoothie doma i na cestách

  Svoje lahodné smoothie si vychutnáte kdekoľvek: Tepelne odolná nádoba s objemom 2 litre má skvelú kapacitu pre spoločné vychutnávanie si smoothie doma alebo na ceste v praktickej 600ml cestovnej fľaši.

Funkcie
Technológia nožov Powelix nože  
Odnímateľné nože    
Počet nožov 6  
Príkon 1200  W
Farba ČIERNA  
Uloženie káblu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.