TEFAL DAILYMIX HB533138

DAILYMIX HB533138 Účinný a praktický tyčový mixér od značky Tefal pre každodenné použitie

Spoľahlivý výkon spolu s ľahkým ovládaním definujú tento tyčový mixér Tefal Dailymix. Vysokokvalitné čepele zaisťujú spoľahlivé fungovanie a odolnosť mixéra s výkonom 600 W. Intuitívne a ergonomické štartovacie tlačidlo s jednou rýchlosťou vám poskytuje úplnú kontrolu a pomôže rozmixovať akúkoľvek konzistenciu, všetky vaše obľúbené ingrediencie a recepty tak budete vedieť dokonale rozmixovať.

Referenčné číslo: HB533138

Tyčový mixér Tefal Dailymix: Jednoduché mixovanie

Tyčový mixér Tefal Dailymix zaisťuje každodenný dokonalý výkon s radom rôznych praktických funkcií ponorného mixéra, ktorý každodenne plní svoju funkciu. Nové recepty teraz zvládnete bez námahy - lahodné domáce polievky, pyré, salsa, pesto a mnohé ďalšie. Vysoko intuitívne a ľahko použiteľné štartovacie tlačidlo s jednou rýchlosťou sa postará o akúkoľvek konzistenciu alebo textúru. Spoľahlivý 600 W motor zabezpečí optimálne mixovanie behom chvíľky. Objavte dokonalý ponorný mixér s ochranou proti rozstreku surovín, vďaka ktorej zostane vaša kuchyňa čistá. Odnímateľné časti, vhodné do umývačky riadu, odmerná nádoba s objemom 800 ml a všestranné nadstavce vám umožnia povoliť uzdu vašej kulinárskej fantázii.
Základné fakty
 • Dokonalé výsledky mixovania

  Tento tyčový mixér s výkonom 600 W vám umožní dosiahnuť rýchle výsledky s vysoko efektívnym výkonom, ktorý sa skvele hodí pre rad rôznych receptov.

 • Výkon 600W

  Spoľahlivé fungovanie je vám na dosah, výkon 600 W pre optimálne mixovanie a okamžité výsledky s využitím všetkých vašich obľúbených receptov a surovín.

 • Šľahacia metlička

  Všetko, čo potrebujete pri šľahaní, máte na dosah ruky, ideálny pre dokonalé omelety, vaječné bielky, pusinky a ďalšie.

 • Sekáčik

  Objavte bezchybné sekanie, ideálne na zeleninu, salsu, bylinky, korenie a ďalšie.

 • Odmerná nádoba

  Odmerná nádoba s objemom 800 ml sa skvele hodí napríklad na domáce polievky, pyré, pesto a ponúka ideálnu kapacitu na každú príležitosť.

 • Dizajn znižuje nečistoty:

  Uchovávajte svoju kuchyňu dokonale čistú vďaka ochrane proti rozstreku surovín pre čistejšie a príjemnejšie mixovanie, ktoré predchádza vzniku nečistôt a neporiadku.

 • Ergonomická rukoväť

  Objavte úplne pohodlné mixovanie vďaka dobre uchopiteľnej rukoväti s inteligentnou ergonómiou a ľahko prístupným ovládaním.

 • Ľahké ovládanie

  Vysoko intuitívne štartovacie tlačidlo s jednou rýchlosťou, ktoré sa dá ľahko používať. Vďaka jednej rýchlosti, ktorá naplní všetky vaše potreby pri mixovaní.

 • Odporúča šéfkuchár

  Odporúča a na tvorbe receptov sa podielal šéfkuchár Ondřej Slanina.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 600  W
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Sekáč    
Metlička na šľahanie    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela  
Secondary colour(s) Coal  
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky White  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.