TEFAL EASYCHEF 3V1 HB453138

EASYCHEF 3V1 HB453138 Každodenné recepty na dosah ruky!

Tyčový mixér Tefal Easychef zaisťuje dokonalé výsledky pri príprave širokého radu receptov, s praktickými funkciami, ktoré uľahčia vaše každodenné varenie. Výkon 450 W poskytuje rýchlu a účinnú výkonnosť. Nastavenie dvoch rýchlostí a kvalitné čepele pre jemné a rovnomerné výsledky pokryjú všetky vaše potreby pri varení.

Referenčné číslo: HB453138

Tyčový mixér Easychef: Ľahká príprava, vynikajúce výsledky

Tyčový mixér Tefal Easychef s funkciami špeciálne navrhnutými na uľahčenie každodenného varenia prináša nekonečné možnosti na dosah ruky. Upgradujte svoje varenie s lahodnými dipmi, omáčkami, dezertami a ďalšími lahôdkami. Je vybavený výkonom 450 W pre účinnú výkonnosť a zahŕňa ultra odolné čepele ZELKROM pre dokonalé výsledky pri príprave smoothie. Použitie vášho ručného mixéru už nemôže byť ľahšie. S jednotlačidlovým ovládačom rýchlosti, vrátane nastavenia TURBO pre maximálny výkon, rozmixujete aj tie najodolnejšie ingrediencie. Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať v umývačke riadu, sa čistia bez námahy. Čepele s ochranným krytom zamedzujú neporiadku a ergonomické držadlo s textúrovaným povrchom prispieva ku komfortnému a ľahkému použitiu. To všetko s tromi kusmi príslušenstva pre maximálnu všestrannosť a odolnosť, pre dokonalé a silné mixovanie.
Základné fakty
 • Efektívne výsledky

  Tento tyčový mixér má výkon 450 W a prináša rýchle výsledky s vysoko účinnou výkonnosťou, ktoré sa dokonale hodia pre široký rad receptov.

 • Odolný a robustný dizajn

  Tento tyčový mixér je odolný. Dve vysoko kvalitné čepele ZELKROM ponúkajú mimoriadne výsledky vďaka odolnej konštrukcii pre dlhotrvajúcu výkonnosť.

 • Dve ľahko nastaviteľné rýchlosti

  Nastavenie dvoch rýchlostí vrátane nastavenia funkcie TURBO pre maximálny výkon poskytuje dokonalé výsledky pri všetkých ingredienciách.

 • Jednoduché každodenné použitie

  Ergonomické držadlo s protisklzovým textúrovaným povrchom pre úchop a ľahkú manipuláciu.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať bez námahy v umývačke riadu.

 • Praktický dizajn

  Čepele s ochranným krytom chránia proti neporiadku.

 • 500 ml príslušenstvo na sekanie

  Ideálne na sekanie cibule, byliniek, atď.

 • 800 ml odmerka

  Odmerka s veľkým objemom na mixovanie všetkých vašich receptov

 • Príslušenstvo na šľahanie

  Ideálne na prípravu šľahačky, vajíčok, atď.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 450  W
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 2  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Sekáč    
Kapacita sekáčika 500  ml
Metlička na šľahanie    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela/Sívá  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.