TEFAL INFINY FORCE PRO 5v1 HB95LD38

INFINY FORCE PRO 5v1 HB95LD38 Jednoduchšie použitie. Rýchlosť. Odolnosť.
Výnimočný výkon a maximálna precíznosť, taký je tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro. Technológia Powelix Life ponúka vysokovýkonné nože s titánovým povrchom pre dokonalé výsledky a mimoriadnu odolnosť. Vysoko presné viacrýchlostné štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu, takže je ľahké dosiahnuť akúkoľvek textúru alebo výsledok. Pôsobivý výkon 1200 W zaisťuje rýchle výsledky aj pri tých najtvrdších surovinách. Súčasťou balenia tyčového mixéra je univerzálne príslušenstvo, ktoré vám umožní povoliť uzdu vašej kulinárske fantázie.

Referenčné číslo: HB95LD38

Tyčový mixér Infiny Force Pro: Mimoriadne presný

Tyčový mixér Tefal Infiny Force Pro prináša dokonalú presnosť, dlhú životnosť a perfektné výsledky za krátky čas. Nové recepty teraz zvládnete bez námahy - lahodné domáce polievky, pyré, salsa, pesto a mnohé ďalšie. Tento tyčový mixér je vybavený exkluzívnymi nožmi Powelix Life, ktoré zaisťujú výnimočne dlhú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať o 30 % rýchlejšie. Maximálna presnosť je na dosah s ľahko použiteľným viacrýchlostným štartovacím tlačidlom, vďaka ktorému dosiahnete ľubovoľnú štruktúru alebo výsledok. Pôsobivý výkon 1200 W poskytuje optimálne mixovanie, aj tých najtvrdších surovín, behom okamihu. Objavte dokonalý ponorný mixér s ochranou proti rozstreku surovín, vďaka ktorej zostane vaša kuchyňa čistá. Odnímateľné časti, vhodné do umývačky riadu, odmerná nádoba s objemom 800 ml a všestranné nadstavce povolia uzdu vašej kulinárskej fantázie.

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
 • Odolné nože s vysokou výkonnosťou

  Objavte naše exkluzívne nože Powelix Life Blades, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať o 30 % rýchlejšie.

 • Výkon 1200W

  Špičkový výkon je na dosah, výkon 1200 W pre okamžité výsledky pri všetkých vašich obľúbených receptoch a surovinách, optimálne mixovanie na každý deň.

 • Ľahké ovládanie

  Viacstupňové štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu a s variabilnými ovládacími prvkami dosiahnete ľubovoľnú štruktúru a želaný výsledok a vďaka vylepšenej ergonómii už nemôže byť používanie tohto mixéra jednoduchšie.

 • Odmerná nádoba

  Odmerná nádoba s objemom 800 ml je skvelá napríklad pre domáce polievky, pyré, pesto a ponúka ideálnu kapacitu pre každú príležitosť.

 • default

  Sekáčik

  Objavte bezchybné sekanie, ideálne na zeleninu, salsu, bylinky, korenie a ďalšie.

 • default

  Šľahacia metlička

  Všetko, čo potrebujete na šľahanie máte na dosah ruky, ideálny pre dokonalé omelety, vyšľahanie vaječných bielkov, pusinky a ďalšie.

 • Nadstavec na pyré

  Nadstavec na pyré pre dokonalé pyré

 • Tyčový mixér s piatimi funkciami

  Povoľte uzdu svojej kulinárskej fantázie pomocou multifunkčného tyčového mixéra, ktorý ponúka päť nových spôsobov, ako rozšíriť vaše zručnosti v kuchyni.

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúča šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Sekáč    
Metlička na šľahanie    
Nástavec na kašu    
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Blades technology 4 Powelix life blades = 30% faster & 2 times longer  
Food Pro    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.