TEFAL INFINY FORCE V2 3v1 HB943838

INFINY FORCE V2 3v1 HB943838 Poskytuje nespočetné možnosti!
Výnimočný výkon a maximálna precíznosť tyčového mixéra Tefal Infiny Force s technológiou Powelix Life, ktorá ponúka vysokovýkonné nože s titánovým povrchom pre dokonalé výsledky a mimoriadnu odolnosť. Vysoko presné viacrýchlostné štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu, takže je ľahké dosiahnuť akúkoľvek textúru alebo výsledok. Výkon 1000 W zaisťuje rýchle výsledky mixovania aj pri tých najtvrdších surovinách, čím pokryje všetky vaše potreby.

Referenčné číslo: HB943838

Tyčový mixér Infiny Force: Mimoriadne presný

Tyčový mixér Tefal Infiny Force ponúka presné a ľahké mixovanie, dlhú životnosť a okamžité výsledky. Nové recepty ako napríklad lahodné domáce polievky, pyré, salsa, pesto a mnohé ďalšie zvládnete bez námahy. Tento tyčový mixér je vybavený exkluzívnymi nožmi Powelix Life, ktoré zaisťujú výnimočne dlhú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať o 30 % rýchlejšie. Maximálna presnosť je na dosah s ľahko použiteľným viacrýchlostným štartovacím tlačidlom, vďaka ktorému dosiahnete ľubovoľnú štruktúru alebo výsledok. Výkon 1000 W poskytuje optimálne mixovanie v sekunde, dokonca aj pri tvrdších surovinách. Objavte dokonalý ponorný mixér s pôsobivým radom funkcií: ochrana proti rozstreku surovín, vďaka ktorej zostane vaša kuchyňa čistá, odnímateľné časti, vhodné do umývačky riadu, odmerná nádoba s objemom 800 ml a všestranné nástavce, vrátane sekáčika s 500 ml nádobou, šľahacie metly a nástavce na omáčku.

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
 • Odolné nože s vysokou výkonnosťou

  Objavte naše exkluzívne nože Powelix Life Blades, ktoré ponúkajú bezkonkurenčnú životnosť. Mixér vydrží dvakrát dlhšie a ponúka možnosť mixovať o 30 % rýchlejšie.

 • Výkon 1000 W

  Výkon 1000 W prináša rýchle výsledky pri príprave vašich obľúbených receptov. Zaisťuje optimálne mixovanie širokej škály surovín.

 • Ľahké ovládanie

  Viacstupňové štartovacie tlačidlo vám dáva úplnú kontrolu a s variabilnými ovládacími prvkami dosiahnete ľubovoľnú štruktúru a želaný výsledok a vďaka vylepšenej ergonómii už nemôže byť používanie tohto mixéra jednoduchšie.

 • Žiadny neporiadok alebo striekance

  Ochrana proti rozstriekaniu surovín zachová vašu kuchyňu bez nečistôt pre maximálne pohodlie.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať v umývačke pre čistenie bez námahy, ktoré prináša úroveň pohodlia ideálnu pre každodenné použitie.

 • Odmerná nádoba

  Odmerná nádoba s objemom 800 ml je skvelá napríklad pre domáce polievky, pyré, pesto a ponúka ideálnu kapacitu pre každú príležitosť.

 • Sekáčik

  Objavte bezchybné sekanie, ideálne na zeleninu, salsu, bylinky, korenie a ďalšie.

 • Šľahacia metlička

  Všetko, čo potrebujete na šľahanie máte na dosah ruky, ideálny pre dokonalé omelety, vyšľahanie vaječných bielkov, pusinky a ďalšie.

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúča šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.