TEFAL OPTICHEF 2IN1 10SP HB641138

OPTICHEF 2IN1 10SP HB641138 Optimálna konzistencia, optimálny výkon

S ručným mixérom Optichef značky Tefal si užijete optimálnu konzistenciu a výkon. Špeciálna konštrukcia nádoby a mixéru zaisťuje kvalitné a nenamáhavé mixovanie, kým praktický ochranný kryt prispieva k pohodlnému používaniu. Vďaka vysoko výkonnému motoru s príkonom 800 W pripravíte najrôznejšie pokrmy, a prípravu budete mať pod úplnou kontrolou vďaka 10 rýchlostiam, ktoré môžete nastavovať bez vypnutia mixéru.
Všetko dopĺňa odmerka s objemom 800 ml, sekáčik s nádobou s objemom 500 ml pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií.

Referenčné číslo: HB641138

Ručný mixér TEFAL Optichef: Optimálna konzistencia, optimálny výkon

Užívajte si s tyčovým mixérom Optichef značky Tefal optimálnu konzistenciu a výkon. Špeciálna konštrukcia nádoby a mixéru zaisťuje kvalitnú a nenamáhavú prípravu rôznych pokrmov, kým vďaka ochrannému krytu je varenie pohodlnejšie. Vysoko výkonný motor s príkonom 800 W vám umožňuje mať prípravu jedál pod absolútnou kontrolou vďaka 10 rýchlostiam, ktoré sa dajú nastavovať bez vypnutia mixéru intuitívnym a ľahko použiteľným voličom. Ďalšie praktické funkcie tohto tyčového mixéru zahŕňajú protisklzovú úpravu rukoväte, a diely umývateľné v umývačke riadu pre ľahšie upratovanie. Všetko dopĺňa praktická odmerka s objemom 800 ml a sekáčik s 500ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií.

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
 • Optimálny tvar nádoby a mixéru

  Vďaka exkluzívnej technológii Powelix, ktorá spája extrémne ostré nože, optimalizovaný uhol sekania a pokročilú geometriu, dosiahnete dokonalé výsledky pri príprave všetkých vašich obľúbených receptov, a to až o 30 % rýchlejšie*. *v porovnání s mixérom Tefal LM310

 • Výkonný motor s dlhou životnosťou

  Motor s príkonom 800W pre mixovanie bez námahy a maximálny výkon

 • Intuitívny volič rýchlostí

  Ľahko použiteľný volič rýchlosti vám umožní upravovať rýchlosť bez zastavenia mixéru. Intuitívny variabilný.

 • Ochrana proti vystrieknutiu

  Poskytuje všetok potrebný komfort na varenie.

 • Nekĺzavá rukoväť s mäkčeným povrchom

  Pre lepšie ovládanie aj s mokrými rukami

 • Odmerná nádoba s objemom 800 ml (celková kapacita)

 • Nádoba na sekanie s objemom 500 ml (celkový objem)

 • Rukoväť s mäkčeným povrchom a protišmykovou úpravou

  Ergonomický dizajn pre lepšie ovládanie aj s mokrými rukami.

 • OPTIMÁLNY VÍR

  Moderná geometria čepelí pre homogénnu štruktúru

 • OPTIMÁLNA ŽIVOTNOSŤ

  Optimálny uhol nožov, vďaka ktorému dosahuje najlepší pomer životnosti a výkonu

 • OPTIMÁLNY SEKACÍ VÝKON

  Extrémne naostrené čepele pre neuveriteľne jemné výsledky mixovania

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 800  W
Pulzná funkcia    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 10  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Sekáč    
Kapacita sekáčika 500  ml
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba BIELA  
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.