TEFAL OPTICHEF HB641838

OPTICHEF HB641838 Optimálne prúdenie, optimálny výkon

S tyčovým mixérom Tefal Optichef si vychutnáte optimálne prúdenie a výkon. Špeciálne navrhnutý tvar jeho mixovacej hlavy a nožov je zárukou dokonalého mixovania bez námahy, kým praktická ochrana proti vystreknutiu ponúka komfort pri varení. Zásluhou výkonného motoru s príkonom 800 W môžete pripravovať najrôznejšie pokrmy, a vďaka 10 nastaviteľným rýchlostiam pre nepretržité mixovanie budete mať všetko pod úplnou kontrolou. Všetko dopĺňa odmerná nádoba s objemom 800 ml pre väčšie pohodlie a sekáčik s 500 ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií.

Referenčné číslo: HB641838

Tyčový mixér Tefal Optichef: Optimálne prúdenie, optimálny výkon

Vychutnajte si optimálne prúdenie a optimálny výkon s tyčovým mixérom Tefal Optichef. Tvar jeho mixovacej hlavy a nožov je zárukou mixovania bez námahy pre dokonalú prípravu najrôznejších pokrmov, kým praktická ochrana proti vystrieknutiu ponúka zvýšený komfort pri varení. Jeho vysoko výkonný motor s príkonom 800 W ponúka úplnú kontrolu mixovania s 10 voliteľnými rýchlosťami, ktoré je možné nastavovať bez vypnutia mixéru intuitívnym a ľahko ovládateľným voličom. Ďalšími praktickými funkciai sú nekĺzavá rukoväť a ľahké čistenie vďaka častiam, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. Všetko dopĺňa odmerná nádoba s objemom 800 ml pre väčšie pohodlie a sekáčik s 500ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií.

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
 • TECHNOLÓGIA POWELIX

  Vďaka exkluzívnej technológii Powelix, ktorá spája extrémne ostré nože, optimalizovaný uhol sekania a pokročilú geometriu, dosiahnete dokonalé výsledky pri príprave všetkých vašich obľúbených receptov, a to až o 30 % rýchlejšie*. *v porovnání s mixérom Tefal LM310

 • Výkonný motor s dlhou životnosťou

  Motor s príkonom 800W pre mixovanie bez námahy a maximálny výkon

 • Intuitívny volič rýchlostí

  Ľahko použiteľný volič rýchlosti vám umožní upravovať rýchlosť bez zastavenia mixéru. Intuitívny a variabilný.

 • Nádoba na sekanie s objemom 500 ml (celkový objem)

 • Nešmýkavá rukoväť s mäkčeným povrchom

  Ergonomický dizajn pre lepšie ovládanie aj mokrými rukami.

 • OPTIMÁLNY VÍR

  Moderná geometria čepelí pre homogénnu štruktúru

 • OPTIMÁLNA ŽIVOTNOSŤ

  Optimálny uhol nožov, vďaka ktorému dosahuje najlepší pomer životnosti a výkonu

 • Ochrana proti vystrieknutiu

  Poskytuje všetok potrebný komfort na varenie.

 • Nekĺzavá rukoväť s mäkčeným povrchom

  Pre lepšie ovládanie aj s mokrými rukami

 • Odmerná nádoba s objemom 800 ml (celková kapacita)

 • OPTIMÁLNY SEKACÍ VÝKON

  Extrémne naostrené čepele pre neuveriteľne jemné výsledky mixovania

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 800  W
Pulzná funkcia    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 10  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Sekáč    
Kapacita sekáčika 500  ml
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Čierna/tmavo sivá  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.