TEFAL OPTICHEF HB643138

OPTICHEF HB643138 Optimálny tok, optimálny výkon

Na ručnom mixéri Optichef značky Tefal oceníte predovšetkým optimálny tok a vysoký výkon. Špeciálne navrhnutý tvar zvona a noža sa stará o dokonalé a ľahké mixovanie, zatiaľ čo praktická ochrana proti rozstrieknutiu zvyšuje komfort pri varení. Pripravte celý rad jedál vďaka 800 W motoru a majte všetko pod kontrolou vďaka 20 rýchlostiam, ktoré sú plynule regulovateľné bez zastavenia mixéra. Komfort ďalej zvyšuje odmerná nádoba s objemom 800 ml, sekáčik s 500 ml nádobou na ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a metlička na bezpracné šľahanie.

Referenčné číslo: HB643138

Tyčový mixér Optichef: Optimálny tok, optimálny výkon

Pri tyčovom mixéri Optichem od značky Tefal oceníte optimálny tok a optimálny výkon. Tvar zvona aj noža zaistí ľahké mixovanie na dokonalú prípravu celého radu jedál a vďaka praktickej ochrane proti rozstrieknutiu zažijete pri varení nevídaný komfort. S vysoko výkonným 800 W motorom budete mať všetko pod kontrolou a pomôže vám v tom i 20 variabilných rýchlostí, ktoré sa dajú plynule regulovať voličom bez vypnutia mixéra. Medzi ďalšie praktické prvky patrí rukoväť s protisklzovou úpravou a časti, ktoré sa dajú ľahko čistiť a sú vhodné aj do umývačky riadu. Komfort ďalej zvyšuje odmerná nádoba s objemom 800 ml, sekáčik s 500 ml nádobou na ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a metlička na bezpracné šľahanie.

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
 • Optimálny tvar zvona a noža

  Pre optimálny tok a vysoký mixovací výkon

 • Ochrana proti vystrieknutiu

  Poskytuje všetok potrebný komfort na varenie.

 • Výkonný motor s dlhou životnosťou.

  Motor s príkonom 800 W pre maximálny výkon a mixovanie bez námahy

 • Intuitívny volič rýchlostí

  Regulujte rýchlosť pomocou voliča, bez toho, aby ste museli mixér vypínať.

 • Nekĺzavá rukoväť s mäkčeným povrchom

  Ergonomický dizajn pre lepšie ovládanie aj s mokrými rukami.

 • Odmerná nádoba s objemom 800 ml (celková kapacita)

  Praktická odmerka s objemom 800 ml poslúži pri príprave surovín.

 • Nádoba na sekanie s objemom 500 ml (celková kapacita)

  Sekáčik na prípravu byliniek, cibule a ďalších surovín.

 • Šľahacia metlička

  Praktická metlička na prípravu omáčok.

Funkcie
Príkon 800  W
Pulzná funkcia    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 20  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Sekáč    
Kapacita sekáčika 500  ml
Metlička na šľahanie    
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.