TEFAL OPTITOUCH HB830

OPTITOUCH HB830 S ľahkosťou kontrolujte a obmieňajte konzistenciu mixovaných pokrmov

Optimálna kontrola konzistencie Vďaka 16 rýchlostiam a unikátnej technológii čepelí prináša Optitouch všetky možnosti mixovania: riedke alebo husté mixované polievky, ovocné zmesi, smoothie... Vo vysoko ergonomickom prevedení z kvalitných materiálov ponúka Optitouch všetok komfort a výkon, ktorý potrebujete.

Optimálna konzistencia s funkciou Optitouch

Tyčový mixér Optitouch zaisťuje práve takú konzistenciu mixovanej suroviny, akú potrebujete: polievky krémové i s chutnými kúskami, ovocné zmesi a smoothie, výsledky sú vždy dokonalé. Vďaka svojim 16 rýchlostiam a unikátnej patentovanej technológii ActivFlow, ktorá využíva 4 veľké čepele z antikorovej ocele (2 rovné a 2 zahnuté), poskytuje Optitouch výnimočné mixovanie. Všetky funkcie dopĺňa príkon 600 W, ochrana proti vystrieknutiu a rukoväť s mäkčeným povrchom pre optimálny komfort pri používaní.
Základné fakty
 • Optimálna kontrola konzistencie

  16 rýchlostí vám umožní prípravu krémovitých zmesí alebo zmesí s chutnými kúskami

   

 • Soft-touch coating for more comfortable use.
  Ergonomic grip.

 • Odmerná nádoba s objemom 800 ml

 • Výkonný motor s príkonom 600 W s dlhou životnosťou

  Výkon pre prípravu všetkých vašich pokrmov

 • Ergonomická rukoväť s mäkčeným povrchom

  Mäkčený povrch na pohodlnejšie používanie. Ergonomická rukoväť

 • Ochrana proti vystrieknutiu

  Poskytuje všetok potrebný komfort na varenie.

 • Technológia ActivFlow

  Skutočne žiadne zvyšné kúsky: 2 rovné vnútorné čepele pre extrémne výkonné mixovanie, 2 zahnuté vonkajšie čepele pre optimálne zachytenie surovín.

Funkcie
Príkon 600  W
Pulzná funkcia    
Technológia ActivFlow    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 16  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela a tmavo sivá  

Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.