TEFAL OPTITOUCH HB830

OPTITOUCH HB830 S ľahkosťou kontrolujte a obmieňajte konzistenciu mixovaných pokrmov

Optimálna kontrola konzistencie Vďaka 16 rýchlostiam a unikátnej technológii čepelí prináša Optitouch všetky možnosti mixovania: riedke alebo husté mixované polievky, ovocné zmesi, smoothie... Vo vysoko ergonomickom prevedení z kvalitných materiálov ponúka Optitouch všetok komfort a výkon, ktorý potrebujete.

Optimálna konzistencia s funkciou Optitouch

Tyčový mixér Optitouch zaisťuje práve takú konzistenciu mixovanej suroviny, akú potrebujete: polievky krémové i s chutnými kúskami, ovocné zmesi a smoothie, výsledky sú vždy dokonalé. Vďaka svojim 16 rýchlostiam a unikátnej patentovanej technológii ActivFlow, ktorá využíva 4 veľké čepele z antikorovej ocele (2 rovné a 2 zahnuté), poskytuje Optitouch výnimočné mixovanie. Všetky funkcie dopĺňa príkon 600 W, ochrana proti vystrieknutiu a rukoväť s mäkčeným povrchom pre optimálny komfort pri používaní.
Základné fakty
 • Optimálna kontrola konzistencie

  16 rýchlostí vám umožní prípravu krémovitých zmesí alebo zmesí s chutnými kúskami

   

 • Technológia ActivFlow

  Skutočne žiadne zvyšné kúsky: 2 rovné vnútorné čepele pre extrémne výkonné mixovanie, 2 zahnuté vonkajšie čepele pre optimálne zachytenie surovín.

 • Ochrana proti vystrieknutiu

  Poskytuje všetok potrebný komfort na varenie.

 • default

  Ergonomická rukoväť s mäkčeným povrchom

  Mäkčený povrch na pohodlnejšie používanie. Ergonomická rukoväť

 • Výkonný motor s príkonom 600 W s dlhou životnosťou

  Výkon pre prípravu všetkých vašich pokrmov

 • Odmerná nádoba s objemom 800 ml

Funkcie
Príkon 600  W
Pulzná funkcia    
Technológia ActivFlow    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 16  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800  ml
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Farba Biela a tmavo sivá  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.