TEFAL QUICKCHEF QUARTZITE HB65LD38

QUICKCHEF QUARTZITE HB65LD38 8v1 – množstvo možností a bez námahy

 

S ručným mixérom Quickchef 8in1 značky Tefal si bez námahy užijete množstvo receptov. Za chvíľku pripravíte najrôznejšie pokrmy vďaka výkonnému motoru s príkonom 1000 W. Prípravu budete mať pod absolútnou kontrolou vďaka 20 rýchlostiam, ktoré sa dajú nastavovať bez vypnutia mixéru intuitívnym a ľahko použiteľným voličom. Vďaka ochrannému krytu a protišmykovej úprave rukoväte je používanie pohodlné, kým diely umývateľné v umývačke riadu uľahčujú upratovanie po varení.

Všetko dopĺňa odmerka s objemom 800 ml, sekáčik s nádobou s objemom 500 ml pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a metla pre ľahké šľahanie. Trojlitrová nádoba kuchynského robota navyše umožňuje vďaka 5 funkciám pripravovať rôzne pokrmy: strúhať, hnetať, sekať, krájať alebo mixovať ingrediencie pre ľubovoľné recepty. 

Ručný mixér TEFAL QUICKCHEF QUARTZITE 8IN1: Výkonné mixovanie na dosah ruky

Toľko receptov a bez námahy! S tyčovým mixérom Quickchef 8in1 značky Tefal budete môcť využívať vysoko výkonný motor s príkonom 1000 W. Prípravu budete mať pod absolútnou kontrolou vďaka 20 rýchlostiam, ktoré sa dajú nastavovať bez vypnutia mixéru intuitívnym a ľahko použiteľným voličom. Praktické funkcie tohto tyčového mixéru, ako napr. ochranný kryt a protisklzová úprava rukoväte, prispievajú k pohodlnému používaniu, kým diely umývateľné v umývačke riadu uľahčujú upratovanie po varení. Všetko dopĺňa odmerka s objemom 800 ml, sekáčik s 500 ml nádobou pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a metlička na bezpracné šľahanie. Trojlitrová nádoba kuchynského robota naviac umožňuje vďaka 5 funkciám pripravovať rôzne pokrmy: strúhať, hnetať, sekať, krájať alebo mixovať ingrediencie pre ľubovoľné recepty.

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
 • Vysoký výkon

  Využite vysoký výkon motora s príkonom 1000 W a mixovanie bez námahy, aby ste mohli rýchlo a jednoducho pripravovať rôzne pokrmy 

 • Ochranný kryt

  Poskytuje všetok komfort potrebný na varenie.

 • Intuitively adjust the speed without stopping the blender, via an easy-to-use dial.

 • Provides all the necessary comfort to cook.

 • Ergonomic design, for better control even when hands are wet.

 • For added convenience.

 • Intuitívne premenlivé otáčky

  Rýchlosť môžete regulovať ľahko ovládateľným voličom bez potreby vypínať mixér.

 • Rukoväť s mäkčeným povrchom a protišmykovou úpravou

  Ergonomický dizajn pre lepšie ovládanie aj s mokrými rukami.

 • Odmerka s objemom 800 ml (celkový objem)

 • Nádoba na sekanie s objemom 500 ml (celkový objem)

 • Šľahacia metla

 • Kuchynský robot s objemom 3 l

  NOVÝ kuchynský robot 5v1 na strúhanie, krájanie, mixovanie, hnetenie a sekanie všetkých vašich ingrediencií. S celkovým objemom 3 l (využiteľný objem 2 l), vrátane stierky.

Funkcie
Pulzná funkcia    
Funkcia Turbo    
Nastavenie rýchlosti 20  
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Sekáč    
Metlička na šľahanie    
Jemné na dotyk    
Môže sa umývať v umývačke riadu    

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.