TEFAL Quickchef

Quickchef

With the Quickchef handblender by Tefal, enjoy optimum power with none of the effort. Its exclusive Powelix Technology combined with a powerful 1000 W motor ensures high-performance blending and incredibly smooth results on even the hardest ingredients - time after time. Easily prepare a range of dishes and stay in total control with 20 non-stop adjustable speeds and an intuitive, easy-to-use dial. Plus, an anti-splash guard and non-slip handle provide total comfort of use, along with dishwasher-safe parts for easy clean-up.

Referenčné číslo: HB65KD38

Quickchef handblender: Powerful blending in the palm of your hand

*compared to our own classic 2 blades technology

Základné fakty
  • With Powelix Blade Technology, benefit from incredible smoothness, creamy texture and effortless blending on even the hardest ingredients! Enjoy outstanding performance up to 30% faster* for perfect results right at your fingertips.

     

Funkcie
Pulzná funkcia    
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.