TEFAL TURBOMIX HB121838

TURBOMIX HB121838 Lahodné recepty jedným dotykom!

Tyčový mixér Tefal Turbomix bol navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky všetkých vašich potrieb mixovania. S výkonom 350 W pre výsledky bez námahy. Tento ponorný mixér, ktorý sa ľahko používa, má ovládanie s jednou rýchlosťou pre optimálne mixovanie rôznych surovín jednoduchým stlačením tlačidla. Vďaka trvanlivým čepeliam ZELKROM zaisťuje dlhodobý výkon.

Referenčné číslo: HB121838

Tefal Turbomix: tyčový mixér s ľahkým použitím

Tyčový mixér Tefal Turbomix bol navrhnutý pre uľahčenie varenia lahodných jedál na každý deň, a prináša tak rýchle výsledky s úplnou ľahkosťou. Tento ponorný mixér má ovládanie s jednou rýchlosťou, ktoré už ani nemôže byť ľahšie. Vďaka nemu získate optimálne výsledky pri rôznych receptoch a surovinách jednoduchým stlačením tlačidla. Výkon 350 W urýchľuje a uľahčuje mixovanie, a čepele ZELKROM zaisťujú maximálnu trvanlivosť deň čo deň. Výkonnosť zodpovedá praktickým funkciám – s ľahkým umývaním odnímateľných častí v umývačke a ergonomickým držadlom so štruktúrovaným úchopom pre maximálne pohodlie. Naviac má tento dokonalý tyčový mixér ochranu proti rozstrekovaniu surovín. Mixovanie bez neporiadku tak uľahčuje varenie každý deň.
Základné fakty
 • Rýchle výsledky mixovania

  Výkon 350 W prichádza spoločne s dvomi trvanlivými čepeľami a prináša rýchle výsledky pri príprave vašich obľúbených receptov. Zaisťuje optimálne mixovanie širokej škály surovín.

 • Ľahké ovládanie jedným tlačidlom

  Jedna univerzálna rýchlosť pre ľahšie použitie prináša bezstarostné výsledky mixovania na dosah ruky jediným stlačením tlačidla.

 • Ľahké čistenie

  Odnímateľné časti, ktoré môžete umývať v umývačke pre čistenie bez námahy, ktoré prináša úroveň pohodlia ideálnu pre každodenné použitie.

 • Trvanlivé čepele ZELKROM

  Vysoko kvalitné čepele ZELKROM, ktoré vydržia, zaisťujú dlhodobý výkon.

 • Ergonomický dizajn

  Ergonomické držadlo so štruktúrovaným úchopom zaisťuje pohodlné použitie.

 • Šikovné funkcie

  Ochrana proti rozstriekaniu surovín zachová vašu kuchyňu bez nečistôt pre maximálne pohodlie.

Príslušenstvo
Funkcie
Materiál podstavca Nehrdzavejúca oceľ  
Odnímateľný podstavec    
Nádobka    
Objem nádobky (ml) 800.0  ml
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak chcete zabrániť špliechaniu, vložte mixér do polovice pripravovaného pokrmu, potom stlačte tlačidlo spustenia. Na záver prípravy vždy zastavte chod spotrebiča pred tým, ako vyberiete mixér z pripravovaného pokrmu.
Ručný mixér nepoužívajte v panvici, na varnej doske ani na sekanie orechov (mandlí, lieskových orechov atď.), surového mäsa* či kociek ľadu*, a nespúšťajte ho v prázdnej nádobe. * pri modeloch s osobitným príslušenstvom na mixovanie sú tieto druhy použitia možné (pozri pokyny týkajúce sa ručného mixéra).
Prvá rýchlosť je veľmi užitočná na začiatku mixovania, pretože ide o pomalú rýchlosť, ktorá vám umožní zabrániť špliechaniu. Postupne zvyšujte rýchlosť v závislosti od pripravovaného pokrmu.
Všetky diely a príslušenstvo vášho ručného mixéra sú vhodné do umývačky riadu s výnimkou motorovej jednotky a prevodov, ktoré môžete utrieť navlhčenou hubkou.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.