TEFAL MASTERSEAL&GO N1071810

MASTERSEAL&GO N1071810 Inovatívna skladná príborová súprava pre dokonalé stolovanie na cestách

Vďaka kombinácii vysokokvalitnej antikorovej ocele a inovatívneho kompaktného dizajnu je príborová sada Tefal MASTER SEAL TO GO skvelým pomocníkom pre všetky pokrmy na cestách. Táto príborová súprava z antikorovej ocele v praktickom skladnom formáte bola vyrobená tak, aby čo najdlhšie vydržala. Dopĺňa ju kompaktné cestovné puzdro pre maximálne pohodlie a odolnosť.      

Referenčné číslo: N1071810

Kompaktná skladná príborová sada Tefal MASTER SEAL TO GO

Príborová sada Tefal MASTER SEAL TO GO ponúka odolnosť a pohodlie, navyše v kombinácii s inovatívnym skladným dizajnom, ktorý je ideálny pri jedení na cestách. Táto pohodlná skladná sada obsahuje vidličku, nôž a lyžicu a je ideálna na pikniky, jednodňové výlety, jedenie v práci či iné príležitosti. Kompaktný formát bol navrhnutý tak, aby čo najviac šetril miesto: dokonale skladný príbor sa vojde do praktického ochranného puzdra a zostane tak čistý pred jedením a zároveň nezašpiní vašu tašku či piknikový kôš po ňom. Príborová súprava MASTER SEAL TO GO bola vyrobená z vysokokvalitnej antikorovej ocele pre extrémnu odolnosť a ľahké čistenie. Je navrhnutá tak, aby čo najdlhšie vydržala. Ponúka výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť každý deň.
Základné fakty
 • Vysokokvalitná antikorová oceľ

  Táto príborová sada z antikorovej ocele v kompaktnom dizajne bola vyrobená tak, aby vydržala čo najdlhšie a plnila svoju funkciu kvalitne a bez kompromisov.

 • default

  Pohodlný skladný formát

  Vďaka pohodlnému skladnému dizajnu, ktorý sa skvele hodí pri jedení v práci, na cestách, pikniku či pri iných príležitostiach, táto príborová sada perfektne plní svoj účel.

 • Vďaka praktickému puzdru zostane všetko čisté

  Vidlička, nôž i lyžica ideálne zapadnú do ochranného puzdra, ktoré udržuje príbor čistý pred použitím a po použití zamedzí nečistote vo vašej taške či piknikovom koši.

 • Nemecký dizajn

  Navrhnuté a vyrobené pri dodržaní najvyšších štandardov kvality, na základe inovatívnych nápadov a vo vynikajúcom spracovaní s nezameniteľným nemeckým rukopisom.

Funkcie
Dimension 193 X 50 X 26  
Body Material Plast PP  
Body Color Zelená  
Body Surface Finish Opaque - High Gloss  
Lid Type Film Hinge  
Materiál pokrievky Plast PP  
Lid Color Zelená  
Bottom Standard  
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Vodotesný irelevantné  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.