TEFAL CRISPYBAKE J4174714 30 × 29 cm

CRISPYBAKE J4174714 30 × 29 cm Najkvalitnejší silikón pre dokonale rovnomerné pečenie a až 2× chrumkavejšie muffiny!*

Silikónová forma na 9 muffinov Tefal Crispybake ponúka dizajn chránený dvoma patentmi, a je vyrobená z vysoko odolného 100% platinového silikónu, takže zaisťuje dokonale rovnomerné pečenie a neodolateľne chrumkavé výsledky. Doprajte si najkvalitnejšiu silikónovú formu na vaše obľúbené muffiny vybavenú ergonomickými držadlami a pevným okrajom pre maximálne pohodlie a pokoj.

Silikónová forma na 9 muffinov Tefal Crispybake

Silikónová forma na 9 muffinov Tefal Crispybake zaisťuje dokonale rovnomerné pečenie, a umožňuje tak prípravu až 2× chrumkavejších, neodolateľne lahodných muffinov. Technológia chránená dvoma patentmi – na dno s priehlbinkami a mikrootvormi – poskytuje mimoriadne dobrý rozvod vzduchu. Môžete si tak dopriať praktické pečenie v silikónovej forme a zároveň čerstvé múčniky s nezameniteľnou zlatohnedou kôrkou. Pochutnajte si až na 9 muffinoch, ktoré vďaka ergonomickým držadlám a pevným okrajom pripravíte pohodlnejšie, úplne jednoducho a bez starostí. Čerešničkou na torte pri tejto dokonalej silikónovej forme na muffiny sú vysoko kvalitné materiály – 100% platinový silikón navrhnutý pre maximálnu odolnosť a pružnosť.

* V porovnaní s formami Proflex.

 

 

Základné fakty
 • Dokonale rovnomerné výsledky pečenia

  Doprajte si dokonale rovnomerné prepečenie a bezchybné muffiny upečené do zlata a cup caky s dvakrát chrumkavejšou kôrkou, ktoré potešia celú rodinu.

 • Vynikajúce pečenie s optimálnym rozvodom vzduchu

  Vylepšený dizajn chránený dvoma patentmi – na priehlbinky a mikrootvory – umožňuje vynikajúci rozvod vzduchu pre dokonale rovnomerné prepečenie a neodolateľne chrumkavú kôrku.

 • Ľahké skladovanie

  Silikónové formy, z ktorých sa aj tie najväčšie dajú úplne zložiť, takže vám ušetria až 60% miesta.

   

 • Pohodlná a bezpečná manipulácia

  Táto forma na pečenie, ktorá umožňuje ľahké prenášanie bez starostí, je opatrená ergonomickým držadlom a kovovým okrajom pre maximálne pohodlie.

   

 • Dlhodobý výkon a praktickosť

  Doprajte si výkon bez kompromisov: praktický a pružný 100% platinový silikón s ľahkou údržbou, ktorého vysoká kvalita je zárukou dokonalých výsledkov a mimoriadnej odolnosti.

 • Tefal: Svetová jednotka v kuchynskom riade*

  Len Tefal zaručí dokonalé výsledky varenia. Ďalší dôvod, prečo si zvoliť Tefal. *Údaje nezávislého panelu, 2016, predaj podľa značiek, definícia kategórie kuchynského riadu

Funkcie
Technická skupina 9 muffinov  
Rozmery 30X29 CM  
Farba vonkajšej vrstvy GREY - JAVA PEPPER LK  
Materiál Silikón  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Vždy používajte drevené alebo plastové náčinie. Nikdy nepoužívajte kovové náčinie.
Rozmery uvedené na obale sú zvyčajne vnútorné, ale pre každý prípad je k dispozícii malá schéma, ktorá znázorňuje, čomu rozmery zodpovedajú: v prípade, že potrebujete k rozmerom vysvetlenie, mali by ste si pozrieť túto schému.
NIE. Druh riadu s nepriľnavým povrchom TEFAL/T-fal neobsahuje PFOA. Prípadný obsah PFOA pravidelne kontrolujú nezávislé laboratóriá, ktoré overujú neprítomnosť PFOA v hotových výrobkoch. Od roku 2003 vykonávajú pravidelné skúšky nezávislé laboratóriá v mnohých krajinách (INERIS vo Francúzsku, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS v Spojenom kráľovstve, FABES Labs v Nemecku, MB Labs v Kanade a SGS v Číne). Týmito skúškami sa systematicky preukázala neprítomnosť PFOA vo výrobkoch s nepriľnavým povrchom Tefal/T-fal.
Pri bežnom používaní v domácnosti je ošúchanie nepriľnavého povrchu veľmi zriedkavé. Správnym používaním a starostlivosťou sa časom dosiahne lepšia účinnosť vlastností. Vo väčšine prípadov opotrebenia alebo ošúchania nepriľnavého povrchu očividne došlo k prehriatiu, poškriabaniu a/alebo čisteniu abrazívnymi prostriedkami.
Tefal/T-fal zaviedla na svojich výrobkoch značky Tefal/T-fal s nepriľnavým povrchom ako súčasť záväzku dodržiavania kvality uvádzanie ekologickej informácie „Zdravie a životné prostredie“. Tento záväzok zaručuje neprítomnosť PFOA, olova a kadmia v povrchoch Tefal/T-fal a neškodnosť našich výrobkov značky Tefal s nepriľnavým povrchom pre životné prostredie a spotrebiteľa. Táto ekologická informácia je založená na pravidelných analýzach, ktoré vykonávajú nezávislé laboratóriá v mnohých krajinách (INERIS vo Francúzsku, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS v Spojenom kráľovstve, FABES Labs v Nemecku, MB Labs v Kanade a SGS v Číne). Tento záväzok sa uvádza na webových stránkach značky Tefal/T-fal, rovnako ako na obaloch kuchynského riadu značky Tefal s nepriľnavým povrchom.
V súčasnosti existuje mnoho nejasných informácií, pokiaľ ide o nepriľnavé povrchy, ktoré niekedy súvisia s PFOA. Nepriľnavé povrchy Tefal/T-fal sa však vyrábajú z PTFE, čo je skratka vedeckého názvu polytetrafluóretylénu, a neškodnosť tohto materiálu uznávajú zdravotné úrady v Európe aj Spojených štátoch. PFOA a PTFE sú dve úplne odlišné látky. Stručne povedané, riad s nepriľnavým povrchom Tefal/T-fal sa vyrába z PTFE a neobsahuje PFOA. Spoločnosť Tefal/T-fal sa navyše už pred viac ako 20 rokmi zaviazala nepoužívať olovo ani kadmium v celom sortimente svojho riadu, aby tak mohla poskytnúť záruku neškodnosti všetkých svojich výrobkov.
PFOA je štandardná skratka anglického názvu kyseliny perfluóroktanovej. Záväzok spoločnosti Tefal/T-fal má zaručiť neprítomnosť PFOA, olova a kadmia v jej hotových výrobkoch a neškodnosť jej výrobkov s nepriľnavým povrchom Tefal/T-fal pre životné prostredie a spotrebiteľov.
V nepriľnavých povrchoch a smalte kuchynského riadu značky Tefal/T-fal sa nenachádza kadmium ani olovo. Sa celý náš kuchynský riad už viac ako 20 rokov navrhuje a vyrába bez olova či kadmia. Túto ekologickú informáciu nájdete na obaloch všetkých našich výrobkov s nepriľnavým povrchom Tefal/T-fal.
Nepriľnavý povrch Tefal/T-fal je technický povrch vyrobený z polyméru, ktorý sa nazýva polytetrafluóretylén = PTFE. Je to práve PTFE, vďaka ktorému má kuchynský riad nepriľnavé vlastnosti. Zdravotné úrady v Európe a Spojených štátoch (ANSES, EFSA, FDA) preukázali, že PTFE je inertná látka, ktorá nevstupuje do chemickej reakcie s potravinami, vodou ani čistiacimi prostriedkami. V prípade požitia je úplne neškodný. Tieto zdravotné úrady potvrdili neškodnosť nepriľnavých povrchov obsahujúcich PTFE v kuchynskom riade. Látka PTFE je v skutočnosti taká bezpečná, že sa často používa v medicíne na kardiostimulátory a malé súčasti, ktoré nahrádzajú tepny. Používa sa pri chirurgických zákrokoch u pacientov so závažným ochorením obličiek. Dokonca aj niektoré kĺbové náhrady sú čiastočne potiahnuté látkou PTFE.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.