TEFAL EVER SHARP K2569004 16,5 cm

EVER SHARP K2569004 16,5 cm Váš obľúbený nôž, ktorý je vždy ostrý!

Ever Sharp od značky Tefal predstavuje inovatívny spôsob, ako si užiť každodenné varenie vďaka jedinému kuchynskému nožu, ktorý zostane vždy ostrý i bez toho, aby ste na to museli myslieť.

Referenčné číslo: K2569004

Ever Sharp: Váš obľúbený kuchynský nôž, ktorý je vždy ostrý!

Ever Sharp predstavuje najbezpečnejší a najinovatívnejšie spôsob krájania a brúsenia. Vďaka patentovanej technológii brúsenia, ktorá je integrovaná do krytu na nôž, je čepeľ automaticky brúsená v dokonalom uhle, a to pred a po každom použití. Vďaka integrovanému systému uzamykania, ktoré sa ľahko odomkne stlačením rukoväte, zostane kuchynský nôž na mieste, kým nebude pripravený na použitie. Pre maximálnu odolnosť je tento všestranný kuchársky nôž vyrobený z nemeckej antikorovej ocele a jeho dĺžka 16,5 cm uspokojí všetky vaše každodenné potreby pri príprave surovín. Vďaka jeho estetickému dizajnu môžete nôž Ever Sharp vystaviť na akejkoľvek kuchynskej linke.  

*Patent pending

Základné fakty
 • Patentovaná technológia brúsenia

  Dvojosové brúsenie a systém vedenia noža brúsi nôž v dokonalom uhle pred a po každom použití.

 • Univerzálny kuchársky nôž 16,5 cm

  Jeden nôž na každodennú prípravu jedla- krájanie na kocky a na plátky, či sekanie.

 • Nemecká antikorová oceľ

  Čepeľ noža je vyrobená z nemeckej antikorovej ocele X50CR15MOV pre maximálnu odolnosť.

 • Bezpečné použitie

  Systém uzamknutia uchováva kuchynský nôž na svojom mieste, pokým nebudete pripravení ho použiť a bezpečnostné chrániče navádzajú prsty mimo čepeľ pre bezpečné brúsenie.

 • Ľahké čistenie

  Kryt možno odstrániť, aby ste mohli základňu vyčistiť kefou a vetracie otvory zaisťujú dokonalé sucho. Kryt a nôž umyte ručne a usušte utierkou.

 • Pohodlný úchop

  Antikorové záštity na rukoväti noža umožňujú maximálne univerzálny a pohodlný úchop.

 • Estetický dizajn 

  Vďaka svojmu priehľadnému krytu môžete antikorový nôž Ever Sharp vystaviť na akejkoľvek kuchynskej linke bez ohľadu na štýl. 

 • Samoostriaci systém

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.