TEFAL 5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml

5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml Revolúcia v krájaní pre bleskurýchlu prípravu domácich pokrmov!

Najľahší a najrýchlejší spôsob, ako nasekať akékoľvek suroviny na presnú veľkosť! S ručným sekáčikom 5 SECOND CHOPPER Tefal je príprava zdravých domácich pokrmov zase o niečo jednoduchšia! Jeho nezávislé antikorové nože zaisťujú ľahké použitie.

 

 

Referenčné číslo: K1320404

Tefal 5 SECOND CHOPPER ručný sekáčik: Revolúcia v krájaní pre bleskurýchlu prípravu domácich pokrmov!

 

 

S novým ručným sekáčikom Tefal si môžete dopriať rýchlejšiu prípravu zdravších domácich pokrmov. Jeho šikovná technológia zahŕňajúca patentovaný systém posilňovača pre rýchlejšiu prácu a patentované nezávislé rotujúce nože pre väčší účinok ponúkajú jednoduché sekanie surovín jedným ľahkým pohybom. Vysoko odolné antikorové nože si poradia so všetkými druhmi surovín, a vďaka bezpečnostnému uzavieraciemu systému môžete byť pri práci úplne v pohode. V priehľadnej nádobe môžete ľahko sledovať veľkosť surovín: čím viac zatiahnete, tým jemnejšie bude nasekanie! K úplnému pohodliu pri práci prispievajú praktické funkcie, ako je ergonomická rukoväť s mäkkým povrchom a protisklzové dno. K tomu všetkému je tento ručný sekáčik vybavený integrovaným vodítkom nožov, ktoré zaisťuje maximálny výkon, a ponúka veľkorysý objem 900 ml, je teda ideálnym pomocníkom pri varení pre celú rodinu!    
Základné fakty
 • NOVÝ SPÔSOB OVLÁDANIA, KTORÝ ŠETRÍ ČAS!

  Patentovanú technológiu uvediete do chodu jedným zatiahnutím: systém posilňovača vo vrchnáku v kombinácii s dvomi nezávislými rotujúcimi nožmi zaisťuje rýchlejšie sekanie a skvelé výsledky! Sekať môžete všetky druhy surovín, vrátane tých, ktoré sa zle krájajú, ako sú orechy, mandle alebo cibuľa.

   

   

 • Rýchle sekanie

  Vďaka patentovanému posilňovaču otáčok integrovanému do veka je sekací systém rýchlejší a tak získate požadovaný výsledok v priebehu niekoľkých sekúnd.

 • NASEKAJTE VŠETKO, ČO CHCETE!

  Vysoko odolné antikorové nože nasekajú všetky druhy surovín a šikovné vodítko na nože na dne zaisťuje maximálny výkon.

 • POSTUPNÉ SEKANIE S VÝSLEDKAMI PODĽA POTREBY!

  Prevezmite kontrolu a sekajte suroviny presne tak, ako chcete: čím viac zatiahnete, tým viac na jemno ich nasekáte! Výsledky môžete ľahko sledovať v priehľadnej nádobe.

 • BEZ ZAPOJENIA DO ZÁSUVKY 

  Nevyžaduje zapojenie do zásuvky. Tento 5-sekundový sekáčik môžete používať úplne kdekoľvek.

   

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúčal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • BEZPEČNÉ A POHODLNÉ POUŽITIE

  To všetko vďaka celému radu šikovných funkcií: bezpečnostnému uzavieraciemu systému, protisklzovému dnu a ergonomickej rukoväti s mäkkým povrchom.

   

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

Príslušenstvo
Funkcie
Objem (ml) 900 ML  
Základná čepeľ (na sekanie)    
Materiál čepele NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ  
Uzamykací systém    
Protisklzová základňa    
Automatické navýjanie    
Ručné - neelektrické sila    
Kryt pokrievky    
Farba rukoväte Čierna kávová/tmavá žltá  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ide o kuchynský nástroj, ktorý slúži najmä na krájanie ovocia a zeleniny na plátky určitej hrúbky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.