TEFAL 5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml

5 SECOND CHOPPER K1320404 900 ml Revolúcia v krájaní pre bleskurýchlu prípravu domácich pokrmov!

Najľahší a najrýchlejší spôsob, ako nasekať akékoľvek suroviny na presnú veľkosť! S ručným sekáčikom 5 SECOND CHOPPER Tefal je príprava zdravých domácich pokrmov zase o niečo jednoduchšia! Jeho nezávislé antikorové nože zaisťujú ľahké použitie.

 

 

Referenčné číslo: K1320404

Tefal 5 SECOND CHOPPER ručný sekáčik: Revolúcia v krájaní pre bleskurýchlu prípravu domácich pokrmov!

 

 

S novým ručným sekáčikom Tefal si môžete dopriať rýchlejšiu prípravu zdravších domácich pokrmov. Jeho šikovná technológia zahŕňajúca patentovaný systém posilňovača pre rýchlejšiu prácu a patentované nezávislé rotujúce nože pre väčší účinok ponúkajú jednoduché sekanie surovín jedným ľahkým pohybom. Vysoko odolné antikorové nože si poradia so všetkými druhmi surovín, a vďaka bezpečnostnému uzavieraciemu systému môžete byť pri práci úplne v pohode. V priehľadnej nádobe môžete ľahko sledovať veľkosť surovín: čím viac zatiahnete, tým jemnejšie bude nasekanie! K úplnému pohodliu pri práci prispievajú praktické funkcie, ako je ergonomická rukoväť s mäkkým povrchom a protisklzové dno. K tomu všetkému je tento ručný sekáčik vybavený integrovaným vodítkom nožov, ktoré zaisťuje maximálny výkon, a ponúka veľkorysý objem 900 ml, je teda ideálnym pomocníkom pri varení pre celú rodinu!    
Základné fakty
 • NOVÝ SPÔSOB OVLÁDANIA, KTORÝ ŠETRÍ ČAS!

  Patentovanú technológiu uvediete do chodu jedným zatiahnutím: systém posilňovača vo vrchnáku v kombinácii s dvomi nezávislými rotujúcimi nožmi zaisťuje rýchlejšie sekanie a skvelé výsledky! Sekať môžete všetky druhy surovín, vrátane tých, ktoré sa zle krájajú, ako sú orechy, mandle alebo cibuľa.

   

   

 • Rýchle sekanie

  Vďaka patentovanému posilňovaču otáčok integrovanému do veka je sekací systém rýchlejší a tak získate požadovaný výsledok v priebehu niekoľkých sekúnd.

 • NASEKAJTE VŠETKO, ČO CHCETE!

  Vysoko odolné antikorové nože nasekajú všetky druhy surovín a šikovné vodítko na nože na dne zaisťuje maximálny výkon.

 • POSTUPNÉ SEKANIE S VÝSLEDKAMI PODĽA POTREBY!

  Prevezmite kontrolu a sekajte suroviny presne tak, ako chcete: čím viac zatiahnete, tým viac na jemno ich nasekáte! Výsledky môžete ľahko sledovať v priehľadnej nádobe.

 • BEZ ZAPOJENIA DO ZÁSUVKY 

  Nevyžaduje zapojenie do zásuvky. Tento 5-sekundový sekáčik môžete používať úplne kdekoľvek.

   

 • Odporúča šéfkuchár

  Produkt odporúčal šéfkuchár Ondřej Slanina.

 • BEZPEČNÉ A POHODLNÉ POUŽITIE

  To všetko vďaka celému radu šikovných funkcií: bezpečnostnému uzavieraciemu systému, protisklzovému dnu a ergonomickej rukoväti s mäkkým povrchom.

   

 • Večeriame spoločne

  Spoločnú rodinnú večeru pripravuje na Slovensku stále menej a menej rodín. Tento dôležitý spoločenský rituál bohužiaľ stráca na obľube. U väčšiny prípadov je tomu na vine málo času a neznalosť rýchleho varenia. Spoločné večere buď rýchlo odbijeme, alebo ich priamo vynechávame.

 • Easy to clean

Príslušenstvo
Recepty
Funkcie
Objem (ml) 900 ML  
Základná čepeľ (na sekanie)    
Materiál čepele NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ  
Uzamykací systém    
Protisklzová základňa    
Automatické navýjanie    
Ručné - neelektrické sila    
Kryt pokrievky    
Farba rukoväte Čierna kávová/tmavá žltá  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ide o kuchynský nástroj, ktorý slúži najmä na krájanie ovocia a zeleniny na plátky určitej hrúbky.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.