TEFAL Samožehlička Tefal Care For You i-Blue Eco YT4050E1 Sivá/Biela

Samožehlička Tefal Care For You i-Blue Eco YT4050E1 Sivá/Biela Samožehlička a automatický naparovač odevov Tefal, ktorý automaticky odstraňuje záhyby a dezinfikuje
Automatický naparovač odevov Tefal Care For You i-BLUE Eco využíva prirodzené účinky pary na odstránenie záhybov, osvieženie, dezinfekciu a sušenie pomocou automatického a energeticky úsporného procesu, ktorý uľahčuje starostlivosť o oblečenie. Objavte revolučnú starostlivosť o oblečenie bez námahy a bez práce. Jednoducho vložte až 5 kusov oblečenia a odstráňte záhyby už za 10 minút (pri odolných záhyboch je potrebné predĺžiť čas programu). 40-minútový dezinfekčný cyklus zničí až 99,99 % vírusov, baktérií a baktérií a choroboplodných zárodkov* a zároveň odstráni zápach. Bezpečné funkcie sušenia zabezpečujú ochranu pred poškodením aj u tých najchúlostivejších odevov.

Referenčné číslo: YT4050E1

Automatická naparovacia skriňa, ktorá pracuje za vás pre kompletnú starostlivosť o odevy bez námahy

Samožehlička Tefal Care For You odstraňuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje pachy z oblečenia a všetkých domácich textílií – a to pomocou automatického procesu, ktorý už nemôže byť jednoduchší. Tento revolučný proces vám zaručí skvelý vzhľad každý deň vďaka automatickému odstráneniu záhybov (10 až 30 minút), dezinfekčnému cyklu (40 minút), ktorý zničí až 99,99 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov*, a jemnému sušeniu, ktoré zabezpečí, že sa oblečenie a iné textílie nepoškodia.

*Externý laboratórny test na bavlne, čistiaci režim – 40 min. **Testy vykonané v roku 2022 porovnávali 10 minútový parný cyklus s programom Care For You a naparovanie 3 košieľ vertikálnou naparovacou žehličkou TEFAL IT8490 ***V porovnaní s výrobkami Groupe SEB EU v kategórii starostlivosti o textil.

Základné fakty
 • Automatické naparovanie

  Objavte automatickú naparovaciu skrinku, ktorá poskytuje maximálne prírodnú paru na vyhladenie záhybov, dezinfekciu a sušenie bez akejkoľvek námahy alebo práce, čím maximálne uľahčuje starostlivosť o odevy.

 • Odstránenie záhybov pomocou narovnávačov

  Jednoduchá automatická ranná rutina: Vložte až 5 kusov oblečenia, aby ste ľahko odstránili záhyby za 10 minút, alebo ich tam nechajte až na 30 minút v prípade odolných záhybov.

 • Dezinfikujúci parný výkon

  Automatická večerná rutina bez stresu: Intenzívny prúd pary zničí až 99,99 % baktérií, vírusov a choroboplodných zárodkov* bez použitia akáchkoľvek prípravkov a chemikálií. *Externý laboratórny test na bavlne, čistiaci režim – 40 min.

 • Jemné sušenie

  Nehrozí riziko zrazenia alebo spálenia, ideálne pre jemnú bielizeň, ktorá by sa v sušičke poškodila.

 • Energeticky úsporné riešenie

  Automatický naparovač odevov Tefal Care For You má o 30 % nižšiu spotrebu energie ako tradičný naparovač* vďaka exkluzívnej technológii i-BLUE Eco spoločnosti Tefal, ktorá prispôsobuje prietok vzduchu a pary na dosiahnutie optimálnych výsledkov. **Testy vykonané v roku 2022 porovnávali 10 minútový parný cyklus s programom Care For You a naparovanie 3 košieľ vertikálnou naparovacou žehličkou TEFAL IT8490

 • Domáce osvieženie odevov

  Vychutnajte si pocit sviežeho oblečenia v pohodlí domova a ušetrite si cestu do čistiarne. Tefal Care For You odstraňuje pachy, ako je dym alebo smažené jedlo, a osviežuje všetky druhy textílií.

 • Ideálne pre všetky tkaniny a bytový textil

  Bezpečné pre všetky typy odevov bez rizika spálenia alebo zrážania: Jemné tkaniny ako hodváb a vlna, plyšové zvieratá, vankúše, zvrchníky, objemné bundy a ďalšie.

 • Ľahké používanie, preprava a skladovanie

  Praktický a ľahko použiteľný dizajn so 4 kolieskami pomáha ľahko premiestňovať samožehličku a vďaka kompaktnému a skladaciemu dizajnu ju možno ľahko a úsporne uložiť.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1800  W
áno  
Objem nádržky na vodu 2  L
Nádržka na vodu Odnímateľná  
Water tank capacity Large (> 1L)  
Kontrolka prázdnej nádržky    
Automatické vypnutie Áno  
Dĺžka prívodného kábla 1.80  m
   
Kontrolka pripravenosti pary    
Priestor na uloženie napájacieho káblu Velcro  
áno  
3  
Kolieska    
Farba Biela a šedá  
Počet nastavení 3  
Typ zástrčky EUR  
Tvar zástrčky Priama zástrčka  
Farba zástrčky biela  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.