TEFAL Naparovač Tefal ACCESS STEAM Easy

Naparovač Tefal ACCESS STEAM Easy Ručný naparovač na rýchle vyrovnanie záhybov a ľahké odstránenie prachu, vlasov a chlpov zo všetkých typov látok

Objavte ručný naparovač Access Steam Easy, ktorý rýchlo odstráni záhyby a jednoducho zbaví oblečenie prachu, vlasov a chlpov. S výkonom 1 400 W, výstupom pary až 25 g/minútu a rýchlym nahriatím za 15 sekúnd vám tento intuitívny a ľahko použiteľný parný čistič oblečenia pomôže rýchlo vyraziť do sveta v tej najlepšej forme. Úplne prirodzená sila pary odstraňuje až 99,9 % vírusov a baktérií*, odstraňuje pachy a pomáha uchovať dlhodobú sviežosť oblečenia. Spolu s kefou z mikrovlákna ľahko odstráni prach, vlasy a chlpy zo všetkých typov látok.

*Externé testy vykonané nezávislými laboratóriami, použitie zariadenia na bavlnenej látke a pomalé naparovanie 3-krát tam a späť

Referenčné číslo: DT7130E1

Ručný naparovač sa čoskoro stane vašim novým spojencom pre rýchlu a jednoduchú starostlivosť o oblečenie

Vďaka naparovaču Access Steam Easy rýchlo a jednoducho odstránite všetky záhyby, aby ste vyzerali skvele každý deň. Tento praktický a jednoducho použiteľný ručný naparovač je vybavený 1 400 W výkonom a výstupom pary až 25 g/minútu pre rýchle a jednoduché odstránenie záhybov a vyčistenie oblečenia.* Vďaka nahriatiu za krátkach 15 sekúnd bude prístroj pripravený kedykoľvek to potrebujete a môžete vyčistiť a odstrániť prach z oblečenia pre dokonalú hygienu, dlhotrvajúcu sviežosť a dávku sebavedomia po každom použití.

*Externé testy vykonané nezávislými laboratóriami, použitie zariadenia na bavlnenej látke a pomalé naparovanie 3-krát tam a späť

Základné fakty
 • Jednoduché odstránenie záhybov

  Vyrazte do sveta v tej najlepšej forme v priebehu okamihu vďaka 1 400 W výkonu a výstupu pary až 25 g/minútu pre rýchle a jednoduché odstránenie záhybov každý deň.

 • Úspora času a praktické použitie

  Dizajn na každodenné použitie a rýchle vyhladenie záhybov s dobou nahriatia 15 sekúnd pre praktickú starostlivosť o odevy kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.

 • Pocit sviežosti

  Nič sa nevyrovná uspokojeniu z prirodzene napareného oblečenia so zmiernením pachov pre svieži pocit po celý deň.

 • Čistenie odevov

  Prirodzená sila pary spolu s praktickým nástavcom z mikrovlákna dodá vášmu oblečeniu sviežosť a zároveň odstráni prach, vlasy a chlpy.

 • Dezinfikujúci účinok pary

  Intenzívny parný výkon dezinfikuje a ničí až 99,99 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov, *zároveň zmierňuje pachy a neutralizuje alergény pre skvelý pocit z čistého oblečenia. *Externé testy vykonané nezávislými laboratóriami, použitie zariadenia na bavlnenej látke a pomalé naparovanie 3-krát tam a späť

 • Bezproblémové a jednoduché použitie

  Praktický háčik na dvere pre jednoduché a pohodlné odstránenie záhybov kedykoľvek a kdekoľvek, s extra dlhou 2,6 metrovou šnúrou pre výnimočnú slobodu pohybu.

 • Vhodný pre všetky typy odevov

  Starajte sa o svoje oblečenie pomocou pary, ktorá účinne a zároveň šetrne odstráni záhyby všetkých typov látky

 • Dlhotrvajúci výkon

  Kvalitný dizajn s odolnými a pevnými materiálmi pre dlhú životnosť a záruka opraviteľnosti po dobu 15 rokov.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1400  W
Použitie Vertikálne  
Výstup pary 25  g/min
Doba zahrievania 15  s
Objem nádržky na vodu 150  ml
Dĺžka prívodného kábla 2,6  m
Prevádzková doba 8  min
Kontrolka pripravenosti pary    
Farba modrá/biela  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.