TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3030E0

ACCESS'STEAM POCKET DT3030E0 Najrýchlejší a najkompaktnejší ručný naparovač od značky Tefal
Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket ponúka jednoduchú starostlivosť o odev doma i na cestách, s exkluzívnou skladacou hlavou a kompaktným dizajnom, vďaka ktorému je cestovanie a odkladanie odevov jednoduchšie. Vďaka bleskurýchlemu 15 sekundovému zahrievaniu môžete za krátky čas vyzerať skvele. Tento ľahko použitelný ručný naparovač prichádza s výstupom pary 16 g/min s príkonom 1300 W a zvýšenou bezpečnosťou, vďaka stabilnej základni a automatickému vypínaniu. Tieto vlastností tvoria perfektný naparovač pre bezpečné každodenné použitie, vhodný pre všetky typy tkanín.

Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket

Vďaka šikovným funkciám a vysokokompaktnej konštrukcii je ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket navrhnutý tak, aby uľahčoval každodennú starostlivosť o odev, kdekoľvek by ste sa ocitli. Ručný naparovač Exkluzívna skladacia hlava zaisťuje skladovanie a cestovanie s maximálnym pohodlím, zatiaľ čo ľahká konštrukcia poskytuje pohodlné a bezproblémové naparovanie. S bleskovo rýchlym zahrievaním, len za 15 sekúnd, si môžete užiť perfektné zažehlenie, ktoré je vám k dispozícii kedykoľvek to potrebujete. Komfort použitia je doplnený parným príkonom 1300 W a nepretržitým výstupom pary 16 g/min. Vylepšené bezpečnostné funkcie, ako napríklad tlačidlo pre výstup pary, autonómny dizajn pre celkovú stabilitu a automatické vypínanie, poskytujú perfektné výsledky na akejkoľvek tkanine, ľahko a bezpečne. Objavte dokonalé riešenie pre starostlivosť o odevy, vhodné na cestovanie, a to všetko bez potreby použitia žehliacej dosky. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Kompaktná a exkluzívna skladacia hlava

  Ultrakompaktný dizajn s exkluzívnou skladacou hlavou zaisťuje jednoduché skladovanie a maximálne pohodlie. Jeho formát je dvakrát menší ako predchádzajúce modely. Tento ručný naparovač, ktorý sa hodí na cestovanie, je ideálny pre každodenné použitie.

 • Rýchle zahrievanie

  Rýchle zahriatie do 15 sekúnd vám umožní rýchle úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie.

 • Ľahká konštrukcia

  Oceníte túto novú ultraľahkú konštrukciu. Starostlivosť o odevy nikdy nebola komfortnejšia a pohodlnejšia.

 • Výkonné každodenné naparovanie

  Príkon 1300 W zaisťuje vysokoúčinné naparovanie, ideálne pre vašu každodennú starostlivosť o odevy.

 • Skvelé výsledky naparovania

  Nepretržitý výstup pary 16 g/min ponúka spoľahlivé výsledky, ideálne pre úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie doma i na cestách.

 • Už žiadna žehliaca doska

  Objavte ľahšiu starostlivosť o odevy na každý deň bez potreby použitia žehliacej dosky. Obyčajný vešiak je všetko, čo potrebujete pre hladké oblečenie bez pokrčenia.

 • Osvieži a hygienicky očistí odevy

  Výkonný parný výkon ničí baktérie, roztoče, pachy, peľ a alergény, a tým zaisťuje svieže odevy a dokonalú hygienu

 • Vylepšené bezpečnostné funkcie

  Samostatný dizajn ponúka stabilný zážitok pri naparovaní. Súčasťou balíka je taktiež spínač pre aktiváciu pary, ktorým sa para aktivuje len vtedy, keď ju potrebujete a funkcia automatického vypínania zaistí, že sa spotrebič vypne, keď sa nepoužíva.

 • Vhodné pre všetky druhy odevov

  Využite úpravy na poslednú chvíľu a vysoko presné naparovanie, ktoré je možné bezpečne používať na celej škále vášho šatníka, s naparovaním pre všetky látky, aj pre tie najjemnejšie, ako je napríklad hodváb.

 • Ďalšie výhody: Osviežuje a dezinfikuje

  Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií. Osviežuje odevy a odstraňuje pachy. Pre svieže odevy a dokonalú hygienu.

Funkcie
VÝKON
Príkon 1300  W
Výstup pary až 16  g/min
Parná hlavica Plast  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Dĺžka prívodného kábla 2.6  m
PRÍSLUŠENSTVO
Cestovné puzdro    
Ďalšie funkcie
Farba čierna & biela & broskyňová  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Možno používate vodu, do ktorej ste pridali žehliaci prostriedok na aromatizáciu vody ==> Používajte iba vodu, ktorá neobsahuje žiadne prísady.
Váš spotrebič po odvápňovacom cykle nebol dostatočne opláchnutý ==> Naplňte nádrž 200 ml vody a spustite spotrebič, až kým nebude nádrž prázdna.
Použili ste chemický odvápňovač namiesto bieleho octu ==> Spustite cyklus vypláchnutia vášho spotrebiča (ako je popísané vyššie). Ak problém po ukončení cyklu pretrváva, obráťte sa na autorizované servisné stredisko.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.