TEFAL Naparovač odevov Tefal Access'Steam Pocket DT3030E0

Naparovač odevov Tefal Access'Steam Pocket DT3030E0 Najrýchlejší a najkompaktnejší ručný naparovač od značky Tefal
Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket ponúka jednoduchú starostlivosť o odev doma i na cestách, s exkluzívnou skladacou hlavou a kompaktným dizajnom, vďaka ktorému je cestovanie a odkladanie odevov jednoduchšie. Vďaka bleskurýchlemu 15 sekundovému zahrievaniu môžete za krátky čas vyzerať skvele. Tento ľahko použitelný ručný naparovač prichádza s výstupom pary 16 g/min s príkonom 1300 W a zvýšenou bezpečnosťou, vďaka stabilnej základni a automatickému vypínaniu. Tieto vlastností tvoria perfektný naparovač pre bezpečné každodenné použitie, vhodný pre všetky typy tkanín.

Referenčné číslo: DT3030E0

Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket

Vďaka šikovným funkciám a vysokokompaktnej konštrukcii je ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket navrhnutý tak, aby uľahčoval každodennú starostlivosť o odev, kdekoľvek by ste sa ocitli. Ručný naparovač Exkluzívna skladacia hlava zaisťuje skladovanie a cestovanie s maximálnym pohodlím, zatiaľ čo ľahká konštrukcia poskytuje pohodlné a bezproblémové naparovanie. S bleskovo rýchlym zahrievaním, len za 15 sekúnd, si môžete užiť perfektné zažehlenie, ktoré je vám k dispozícii kedykoľvek to potrebujete. Komfort použitia je doplnený parným príkonom 1300 W a nepretržitým výstupom pary 16 g/min. Vylepšené bezpečnostné funkcie, ako napríklad tlačidlo pre výstup pary, autonómny dizajn pre celkovú stabilitu a automatické vypínanie, poskytujú perfektné výsledky na akejkoľvek tkanine, ľahko a bezpečne. Objavte dokonalé riešenie pre starostlivosť o odevy, vhodné na cestovanie, a to všetko bez potreby použitia žehliacej dosky. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Kompaktná a exkluzívna skladacia hlava

  Ultrakompaktný dizajn s exkluzívnou skladacou hlavou zaisťuje jednoduché skladovanie a maximálne pohodlie. Jeho formát je dvakrát menší ako predchádzajúce modely. Tento ručný naparovač, ktorý sa hodí na cestovanie, je ideálny pre každodenné použitie.

 • Rýchle zahrievanie

  Rýchle zahriatie do 15 sekúnd vám umožní rýchle úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie.

 • Ľahká konštrukcia

  Oceníte túto novú ultraľahkú konštrukciu. Starostlivosť o odevy nikdy nebola komfortnejšia a pohodlnejšia.

 • Výkonné každodenné naparovanie

  Príkon 1300 W zaisťuje vysokoúčinné naparovanie, ideálne pre vašu každodennú starostlivosť o odevy.

 • Skvelé výsledky naparovania

  Nepretržitý výstup pary 16 g/min ponúka spoľahlivé výsledky, ideálne pre úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie doma i na cestách.

 • Už žiadna žehliaca doska

  Objavte ľahšiu starostlivosť o odevy na každý deň bez potreby použitia žehliacej dosky. Obyčajný vešiak je všetko, čo potrebujete pre hladké oblečenie bez pokrčenia.

 • Osvieži a hygienicky očistí odevy

  Výkonný parný výkon ničí baktérie, roztoče, pachy, peľ a alergény, a tým zaisťuje svieže odevy a dokonalú hygienu

 • Vylepšené bezpečnostné funkcie

  Samostatný dizajn ponúka stabilný zážitok pri naparovaní. Súčasťou balíka je taktiež spínač pre aktiváciu pary, ktorým sa para aktivuje len vtedy, keď ju potrebujete a funkcia automatického vypínania zaistí, že sa spotrebič vypne, keď sa nepoužíva.

 • Vhodné pre všetky druhy odevov

  Využite úpravy na poslednú chvíľu a vysoko presné naparovanie, ktoré je možné bezpečne používať na celej škále vášho šatníka, s naparovaním pre všetky látky, aj pre tie najjemnejšie, ako je napríklad hodváb.

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1300  W
Použitie Vertikálne  
Výstup pary až 19  g/min
Dĺžka prívodného kábla 2.6  m
Kontrolka pripravenosti pary    
Ovládanie pary na rukoväti    
Farba čierna & biela & broskyňová  
Typ zástrčky EUR  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.