TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3031E0

ACCESS'STEAM POCKET DT3031E0 Najrýchlejší a najkompaktnejší ručný naparovač od značky Tefal
Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket ponúka jednoduchú starostlivosť o odevy, doma i na cestách, s exkluzívnou skladacou hlavou a kompaktným dizajnom, vďaka ktorému je cestovanie a odkladanie odevov jednoduchšie. Vďaka bleskurýchlemu 15-sekundovému zahrievaniu môžete ihneď odísť z domu a vyzerať pritom skvele. Tento ľahko použitelný ručný naparovač prichádza s výstupom pary 19 g/min, príkonom 1 300 W a zvýšenou bezpečnosťou, vďaka stabilnej základni a automatickému vypínaniu. Tieto vlastností tvoria perfektný naparovač pre bezpečné každodenné použitie, vhodný pre všetky typy tkanín.

Referenčné číslo: DT3031E0

Ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket

Vďaka šikovným funkciám a vysoko kompaktnému dizajnu je ručný naparovač Tefal Access Steam Pocket navrhnutý tak, aby uľahčoval každodennú starostlivosť o odev, kdekoľvek sa práve nachádzate. Ručný naparovač odevov s exkluzívnou skladacou hlavou zaisťuje skladovanie a cestovanie s maximálnym pohodlím, zatiaľ čo ľahká konštrukcia poskytuje pohodlné a bezproblémové naparovanie. S ručným naparovačom s bleskovo rýchlym zahrievaním, len za 15 sekúnd, si môžete užiť perfektné zažehlenie, ktoré je vám k dispozícii, kedykoľvek to potrebujete. Komfort použitia je doplnený parným príkonom 1300 W a nepretržitým výstupom pary 19 g/min. Vylepšené bezpečnostné funkcie, ako napríklad tlačidlo pre extra výstup pary, autonómny dizajn pre celkovú stabilitu a automatické vypínanie, poskytujú perfektné výsledky na akejkoľvek tkanine, ľahko a bezpečne. Objavte dokonalé riešenie pre starostlivosť o odevy, vhodné na cestovanie, a to všetko bez potreby použitia žehliacej dosky.
Základné fakty
 • Kompaktná a praktická skladacia hlava

  Ultra kompaktný dizajn s exkluzívnou skladacou hlavou zaisťuje jednoduché skladovanie a maximálne pohodlie. Jeho formát je dvakrát menší ako pri predchádzajúcich modeloch. Tento ručný naparovač, ktorý sa hodí na cestovanie, je ideálny pre každodenné použitie.

 • Rýchle nahriatie

  Rýchle nahriatie do 15 sekúnd vám umožní vykonávať rýchle úpravy a doladiť outfit na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie.

 • Ľahká konštrukcia

  Zažite ten rozdiel s extra ľahkou konštrukciou na vlastnej koži. Starostlivosť o odevy nebola nikdy tak pohodlná a praktická.

 • Výkonné každodenné naparovanie

  Príkon 1300 W zaisťuje vysoko účinné naparovanie, ideálne pre vašu každodennú starostlivosť o odevy.

 • Skvelé výsledky naparovania

  Nepretržitý výstup pary 19 g/min ponúka spoľahlivé výsledky, ideálne pre úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie doma i na cestách.

 • Už žiadna žehliaca doska

  Zistite, ako sa vyzbrojiť na každodennú starostlivosť o odevy bez toho, aby ste museli vytiahnuť žehliacu dosku. Stačí len obyčajné ramienko a behom okamihu získate hladké odevy bez záhybov.

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

 • Vylepšené bezpečnostné funkcie

  Samostatný dizajn ponúka stabilný zážitok pri naparovaní. Súčasťou balíka je taktiež spínač pre aktiváciu pary, ktorým sa para aktivuje len vtedy, keď ju potrebujete a funkcia automatického vypínania zaistí, že sa spotrebič vypne, keď sa nepoužíva.

 • Bezpečné pre všetky druhy odevov

  Využite možnosti úprav na poslednú chvíľu a naparovanie, ktoré možno bezpečne aplikovať na všetky druhy látok, a to aj tie najjemnejšie, ako je hodváb.

 • default

  Použitie doma i na cestách

  Vďaka extra ľahkej konštrukcii je naparovanie pohodlnejšie doma a praktickejšie na cestách, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1300  W
Použitie Vertikálne  
Výstup pary až 16  g/min
Objem nádržky na vodu 120  L
Dĺžka prívodného kábla 2.6  m
Kontrolka pripravenosti pary    
Typ zástrčky EUR  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.