TEFAL ACCESS STEAM FIRST DT6130E0

ACCESS STEAM FIRST DT6130E0 Najľahší a najrýchlejší naparovač značky Tefal
Extra ľahký a pohodlný ručný naparovač Tefal Access Steam First ponúka ľahké naparovanie, kedykoľvek ho potrebujete. Tento kompaktný ručný naparovač sa pýši bleskovo rýchlym zahriatím do 15 sekúnd a okamžitými výsledkami. Objavte čaro spoľahlivého a bezproblémového naparovania na každý deň, ktoré je bezpečné pre použitie na všetky druhy látky, a to aj tie najjemnejšie.

Ručný naparovač Tefal Access Steam First

Ručný naparovač Tefal Access Steam First v sebe ukrýva skvelý parný výkon v extra ľahkom prevedení: pre ľahšiu každodennú starostlivosť o odevy, či už ste doma alebo na cestách. Vylepšený dizajn umožňuje pohodlné a bezproblémové použitie. Využite parný výkon, vďaka ktorému budete behom okamihu vyzerať skvele. Bleskurýchle nahriatie len za 15 sekúnd, výkon 1300 W a stabilný prúd pary, 20g za minútu, sú zárukou rýchleho a účinného naparovania. Čerešničkou na torte sú vylepšené bezpečnostné prvky: jednoduché dávkovanie pary podľa potreby a odnímateľná nádržka na vodu, vďaka ktorým zvládnete starostlivosť o odevy ľavou zadnou. Tento ručný naparovač dosiahne skvelé výsledky bezpečne a ľahko na akejkoľvek látke a navyše disponuje vylepšenými funkciami, ktoré z neho robia dokonalého spoločníka pre starostlivosť o odevy na cestách. A to všetko bez potreby žehliacej dosky.Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Extra ľahký dizajn

  Zažite ten rozdiel s extra ľahkou konštrukciou na vlastnej koži. Starostlivosť o odevy nebola nikdy tak pohodlná a praktická.

 • default

  Rychle nahriatie:

  Rýchle nahriatie do 15 sekúnd vám umožní vykonávať rýchle úpravy a doladiť outfit na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie.

 • Každodenné naparovanie

  Príkon 1300 W zaisťuje vysoko účinné naparovanie, ideálne pre vašu každodennú starostlivosť o odevy.

 • Skvelé výsledky naparovania

  Stabilná para až 20 g za minútu zaručuje spoľahlivé výsledky: ideálny pre úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali skvele doma i na cestách.

 • Už žiadna žehliaca doska

  Zistite, ako sa vyzbrojiť na každodennú starostlivosť o odevy bez toho, aby ste museli vytiahnuť žehliacu dosku. Stačí len obyčajné ramienko a behom okamihu získate hladké odevy bez záhybov.

 • Použitie doma i na cestách

  Vďaka extra ľahkej konštrukcii je naparovanie pohodlnejšie doma a praktickejšie na cestách, nech už sa chystáte kamkoľvek.

 • Bezpečné pre všetky druhy odevov

  Využite možnosti úprav na poslednú chvíľu a naparovanie, ktoré možno bezpečne aplikovať na všetky druhy látok, a to aj tie najjemnejšie, ako je hodváb.

 • Osvieži a dezinfikuje

  Výkonný parný výkon ničí baktérie, roztoče, pachy, peľ a alergény, a tým zaisťuje svieže odevy a dokonalú hygienu.

 • Vylepšené bezpečnostné funkcie

  S odnímateľnou nádržkou na vodu s objemom 70 ml môžete prístroj bezpečne dopĺňať počas používania bez toho, aby ste museli čakať než vychladne, a tak využiť nepretržitý prísun pary. Vďaka tlačidlu pre dávkovanie podľa potreby sa para aktivuje len vtedy, keď ju potrebujete: pre bezpečnejšie používanie na každý deň.

Funkcie
VÝKON
Príkon 1300  W
Výstup pary až 20  g/min
Parná hlavica Plast  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládanie pary na rukoväti    
Objem nádržky na vodu 70  ml
PRÍSLUŠENSTVO
Príslušenstvo Kefa na tkaniny  
Ďalšie funkcie
Farba Biela a modrá  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Možno používate vodu, do ktorej ste pridali žehliaci prostriedok na aromatizáciu vody ==> Používajte iba vodu, ktorá neobsahuje žiadne prísady.
Váš spotrebič po odvápňovacom cykle nebol dostatočne opláchnutý ==> Naplňte nádrž 200 ml vody a spustite spotrebič, až kým nebude nádrž prázdna.
Použili ste chemický odvápňovač namiesto bieleho octu ==> Spustite cyklus vypláchnutia vášho spotrebiča (ako je popísané vyššie). Ak problém po ukončení cyklu pretrváva, obráťte sa na autorizované servisné stredisko.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.