TEFAL ACCESS STEAM FIRST DT6130E0

ACCESS STEAM FIRST DT6130E0 Najľahší a najrýchlejší naparovač značky Tefal
Extra ľahký a pohodlný ručný naparovač Tefal Access Steam First ponúka ľahké naparovanie, kedykoľvek ho potrebujete. Tento kompaktný ručný naparovač sa pýši bleskovo rýchlym zahriatím do 15 sekúnd a okamžitými výsledkami. Objavte čaro spoľahlivého a bezproblémového naparovania na každý deň, ktoré je bezpečné pre použitie na všetky druhy látky, a to aj tie najjemnejšie.

Ručný naparovač Tefal Access Steam First

Ručný naparovač Tefal Access Steam First v sebe ukrýva skvelý parný výkon v extra ľahkom prevedení: pre ľahšiu každodennú starostlivosť o odevy, či už ste doma alebo na cestách. Vylepšený dizajn umožňuje pohodlné a bezproblémové použitie. Využite parný výkon, vďaka ktorému budete behom okamihu vyzerať skvele. Bleskurýchle nahriatie len za 15 sekúnd, výkon 1300 W a stabilný prúd pary, 20g za minútu, sú zárukou rýchleho a účinného naparovania. Čerešničkou na torte sú vylepšené bezpečnostné prvky: jednoduché dávkovanie pary podľa potreby a odnímateľná nádržka na vodu, vďaka ktorým zvládnete starostlivosť o odevy ľavou zadnou. Tento ručný naparovač dosiahne skvelé výsledky bezpečne a ľahko na akejkoľvek látke a navyše disponuje vylepšenými funkciami, ktoré z neho robia dokonalého spoločníka pre starostlivosť o odevy na cestách. A to všetko bez potreby žehliacej dosky.Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Extra ľahký dizajn

  Zažite ten rozdiel s extra ľahkou konštrukciou na vlastnej koži. Starostlivosť o odevy nebola nikdy tak pohodlná a praktická.

 • default

  Rychle nahriatie:

  Rýchle nahriatie do 15 sekúnd vám umožní vykonávať rýchle úpravy a doladiť outfit na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali čo najlepšie.

 • Každodenné naparovanie

  Príkon 1300 W zaisťuje vysoko účinné naparovanie, ideálne pre vašu každodennú starostlivosť o odevy.

 • Skvelé výsledky naparovania

  Stabilná para až 20 g za minútu zaručuje spoľahlivé výsledky: ideálny pre úpravy na poslednú chvíľu, aby ste vyzerali skvele doma i na cestách.

 • Už žiadna žehliaca doska

  Zistite, ako sa vyzbrojiť na každodennú starostlivosť o odevy bez toho, aby ste museli vytiahnuť žehliacu dosku. Stačí len obyčajné ramienko a behom okamihu získate hladké odevy bez záhybov.

 • Použitie doma i na cestách

  Vďaka extra ľahkej konštrukcii je naparovanie pohodlnejšie doma a praktickejšie na cestách, nech už sa chystáte kamkoľvek.

 • Bezpečné pre všetky druhy odevov

  Využite možnosti úprav na poslednú chvíľu a naparovanie, ktoré možno bezpečne aplikovať na všetky druhy látok, a to aj tie najjemnejšie, ako je hodváb.

 • Osvieži a dezinfikuje

  Výkonný parný výkon ničí baktérie, roztoče, pachy, peľ a alergény, a tým zaisťuje svieže odevy a dokonalú hygienu.

 • Vylepšené bezpečnostné funkcie

  S odnímateľnou nádržkou na vodu s objemom 70 ml môžete prístroj bezpečne dopĺňať počas používania bez toho, aby ste museli čakať než vychladne, a tak využiť nepretržitý prísun pary. Vďaka tlačidlu pre dávkovanie podľa potreby sa para aktivuje len vtedy, keď ju potrebujete: pre bezpečnejšie používanie na každý deň.

Funkcie
VÝKON
Príkon 1300  W
Výstup pary až 20  g/min
Parná hlavica Plast  
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Ovládanie pary na rukoväti    
Objem nádržky na vodu 70  ml
PRÍSLUŠENSTVO
Príslušenstvo Kefa na tkaniny  
Ďalšie funkcie
Farba Biela a modrá  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Možno používate vodu, do ktorej ste pridali žehliaci prostriedok na aromatizáciu vody ==> Používajte iba vodu, ktorá neobsahuje žiadne prísady.
Váš spotrebič po odvápňovacom cykle nebol dostatočne opláchnutý ==> Naplňte nádrž 200 ml vody a spustite spotrebič, až kým nebude nádrž prázdna.
Použili ste chemický odvápňovač namiesto bieleho octu ==> Spustite cyklus vypláchnutia vášho spotrebiča (ako je popísané vyššie). Ak problém po ukončení cyklu pretrváva, obráťte sa na autorizované servisné stredisko.
Možno používate vodu, do ktorej ste pridali žehliaci prostriedok na aromatizáciu vody ==> Používajte iba vodu, ktorá neobsahuje žiadne prísady.
Váš spotrebič po odvápňovacom cykle nebol dostatočne opláchnutý ==> Naplňte nádrž 200 ml vody a spustite spotrebič, až kým nebude nádrž prázdna.
Použili ste chemický odvápňovač namiesto bieleho octu ==> Spustite cyklus vypláchnutia vášho spotrebiča (ako je popísané vyššie). Ak problém po ukončení cyklu pretrváva, obráťte sa na autorizované servisné stredisko.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.