TEFAL ACCESS STEAM FORCE DT8270E1

ACCESS STEAM FORCE DT8270E1 Najvýkonnejší naparovač umožní starostlivosť o všetky vaše tkaniny*
Ručný naparovač Tefal Access Steam Force poskytuje riešenie 2v1 pre všetky typy odevov a bytových textílií. Tento ľahko použiteľný prístroj poskytuje spoľahlivé vyhladenie záhybov a zároveň dezinfikuje a odstraňuje drobné nečistoty – to všetko v praktickom manuálnom formáte. Objavte kompletnú sadu: Intenzívny parný výkon vám pomôže vyzerať skvele už za pár minút, zatiaľ čo nová kefa z mikrovlákna súčasne odstráni drobné nečistoty a dezinfikuje – ideálne pre rôznorodé použitie v domácnosti: kabáty, matrace, pohovky a mnoho ďalšieho.

Referenčné číslo: DT8270E1

Ručný naparovač Tefal Access Steam Force

Ešte lepšia starostlivosť o odevy a domáce textílie: Ručný naparovač Tefal Access Steam Force bol navrhnutý tak, aby splnil všetky vaše potreby v oblasti starostlivosti o textílie, a to s bezkonkurenčne ľahkým a praktickým použitím ručného naparovača. Tento univerzálny ručný naparovač odevov disponuje pôsobivým parným výkonom – 2 000 W, kontinuálnou produkciou pary 30 g/min a parným rázom 90 g/min. Vyhladzuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje drobné nečistoty a má množstvo pokročilých funkcií. S bleskovo rýchlym štartom za 25 sekúnd a technológiou nahrievania žehliacej dosky môžete ľahko vyhladiť záhyby na oblečení, ktoré si budete môcť hneď aj obliecť. Kefa z mikrovlákna ponúka expertné čistenie, osvieženie a odstránenie drobných nečistôt z vašich kabátov, matracov, pohoviek či iných miest v domácnosti. Para prirodzene dezinfikuje a dodá domácemu prostrediu zdravý nádych bez použitia čistiacich prostriedkov alebo chemikálií. Prístroj je bezpečný a účinný na všetkých typoch látky. Ručný naparovač má ľahké a praktické použitie.

*Od značky Tefal

Základné fakty
 • Účinný parný výkon

  Výkon 2 000 W, kontinuálny výstup pary 30 g/min, nový exkluzívny parný ráz 90 g/min – všetko v praktickom ručnom prístroji.

 • Doplnok z mikrovlákien na odstránenie nečistôt

  Kefový nadstavec z mikrovlákien dezinfikuje a odstraňuje drobné nečistoty zo všetkých typov oblečenia a domácich textílií do takej mieri, že to pripomína jarné upratovanie – a to všetko v jednom kroku.

 • Rýchla príprava na použitie

  Váš ručný naparovač je pripravený, kedykoľvek to potrebujete. Na spustenie naparovania stačí bleskurýchle 25-sekundové zahriatie – pre expresné naparovanie a dokonalé úpravy.

 • Dezinfikujúci parný výkon

  Intenzívny prúd pary zničí až 99,99 % baktérií a vírusov* pre bezpečnejšiu starostlivosť o oblečenie a zdravšie domáce prostredie. *Externé texty uskutočnené nezávislými laboratóriami, pomocou zariadenia na bavlnenej tkanine a pomalým naparovaním dopredu a dozadu 3-krát

 • Úplne prírodná para

  Prirodzene odstraňuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje pachy pomocou pary, bez použitia čistiacich prípravkov a chemikálií.

 • Oblečenie si môžete hneď obliecť

  Nová technológia vyhrievanej žehliacej dosky umožňuje kvalitné naparovanie, po ktorom je oblečenie príjemne suché a môžete si ho obliecť ihneď po naparovaní.

 • Vhodné na všetky tkaniny

  Inteligentná technológia regulácie teploty vyhladí záhyby a dezinfikuje aj tie najchúlostivejšie/ťažko čistiteľné tkaniny a materiály, bez ohľadu na to, či sa dajú žehliť alebo nie – bez rizika vzniku lesklých povrchov alebo spálenín.

 • Jednoduché použitie

  Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 190 ml na výnimočné samostatné použitie počas 10 minút, napájací kábel s dĺžkou 2,6 m, funkcia automatického vypnutia a dve nastavenia pary pomocou veľmi intuitívneho ovládania.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 2000  W
Použitie Vertikálne  
Výstup pary až 30  g/min
Parný ráz až 90  g/min
Doba zahrievania 25  s
Objem nádržky na vodu 200  ml
Dĺžka prívodného kábla 2,6  m
Prevádzková doba 10  min
Kontrolka pripravenosti pary    
Ovládanie pary na rukoväti    
Farba Čierna  
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky čierná  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.