TEFAL PURE TEX DT9530E1

PURE TEX DT9530E1 Prvý naparovač 4 v 1, ktorý vyhladzuje záhyby a čistí všetky domáce textílie

Naparovač Tefal PURE TEX je ľahko použiteľný naparovač odevov, ktorý dezinfikuje, vyhladzuje záhyby, čistí a rozptyľuje vôňu pri všetkých domácich textíliách. Tento ručný naparovač je prvý svojho druhu a je vybavený vysoko intuitívnym a exkluzívnym systémom multifunkčných nadstavcov, vďaka ktorému môžete ľahko dezinfikovať všetky domáce textílie a odstraňovať z nich záhyby, žmolky a prach. Významným prínosom je dezinfekčný parný výkon, ktorý zabije až 99,9 % vírusov a baktérií* a je súčasťou mimoriadne rýchleho naparovača pripraveného na použitie len za 25 sekúnd.

Referenčné číslo: DT9530E1

Ručný naparovač Tefal PURE TEX

Naparovač Tefal PURE TEX s inovatívnymi a šikovnými funkciami bol navrhnutý tak, aby vám doma každý deň uľahčoval starostlivosť o textílie. Tento ručný naparovač je prvý svojho druhu. Dezinfikuje, odstraňuje záhyby, čistí a rozprašuje vôňu prostredníctvom vysoko intuitívneho a exkluzívneho systému multifunkčných nadstavcov, ktorý vám poskytne 4 jednoduché funkcie v 1 naparovači. Dezinfikuje: S parným výkonom ľahko dosiahnete hygienu a sviežosť, pretože pri naparovaní dezinfikuje a zmierňuje pachy a zároveň ničí až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov.* Vyhladenie záhybov: Vďaka jedinečnej technológii hrejúcej dosky so stabilnou teplotou, výkonom 1700 W, nepretržitému parnému výstupu až 30 g/minútu a exkluzívnemu rázu až 90 g/minútu odstraňuje PURE TEX záhyby efektívnym vertikálnym pohybom bez nutnosti použiť žehliacu dosku. Čistenie: Nadstavec s možnosťou obrátenia odstráni vlasy, prach a žmolky zo všetkých textílií, a to aj tie, ktoré je ťažké alebo nemožné vyprať. Rozptyľuje vôňu: Vďaka nadstavcu na rozptyl vône MonParfum si doma môžete užiť svoje obľúbené vône. A to všetko v podobe jedného mimoriadne rýchleho naparovača, ktorý je pripravený za 25 sekúnd a zaistí vynikajúce výsledky pri všetkých domácich textíliách.

*Vírusy: Externé testy, september 2020, u BCoV-1 a myší norovírus na bavlnenej látke. Baktérie a choroboplodné zárodky: Externé testy na Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonae, Escherichia coli. Pri starostlivých podmienkach použitia. Pozri www.tefal.com

Základné fakty
 • Exkluzívny systém multifunkčných nadstavcov

  Náš exkluzívny systém multifunkčných nadstavcov uľahčuje striedanie jednotlivých nadstavcov vďaka exkluzívnej magnetickej pomôcke. Nadstavce sa dajú obrátiť pre rôzne funkcie a dlhšie použitie. Jednoduché umývanie a uskladnenie v úložnom puzdre – pre inovatívnu starostlivosť, ktorá nemôže byť jednoduchšia.

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

 • Úplne prírodná para

  Osviežuje a dezinfikuje vďaka úplne prírodnému parnému výkonu, bez použitia chemikálií, pre zdravší domov.

 • Účinné odstránenie záhybov

  Vyjdite z domova dokonale upravení za malú chvíľu, vďaka technológii tepelnej dosky: Nevzniká kondenzácia, takže si oblečenie môžete ihneď obliecť. Kombinácia so stabilnou teplotou: Bez nastavovania teploty, vyhladí aj tie najjemnejšie látky, ako je hodváb, bez rizika prepálenia alebo vytvorenia lesklých plôch.

 • Účinný parný výkon

  Možnosť parného výstupu so silou až 90 g/minútu na nepoddajné záhyby alebo hrubé látky vďaka funkcii parného rázu. S 2 úrovňami pary môžete dosiahnuť nepretržitý parný výkon až 30 g/minútu alebo použiť najnižší stupeň na ľahké a krčivé látky.

 • Odstraňuje vlasy, žmolky a prach

  Šikovný obojstranný nadstavec čistí všetky textílie, aj tie, ktoré je ťažké alebo nemožné vyprať; na jednej strane je odstraňovač vlasov/žmoliek a na druhej strane je mikrovlákno na odstránenie drobného prachu usadeného v textílii.

 • Rozptyľujte svoju obľúbenú vôňu

  S MonParfum zažijete doma príjemný pocit z obľúbeného parfumu. Stačí naniesť pár kvapiek na prístroj, pripojiť ho k nadstavcu MonParfum a spustiť parnú funkciu.

 • Naparovanie textílií, ktoré sa nesmú žehliť

  Naparovací poťah chráni aj tie najcitlivejšie textílie a predmety, aby ste mohli využiť 100 % prírodný dezinfekčný účinok pary na akomkoľvek materiáli.

 • Rýchla príprava na použitie

  Prístroj je pripravený na použitie za 15 sekúnd pre rýchlu a účinnú starostlivosť v každodennom zhone.

 • Na všetky domáce textílie

  Inovatívne nadstavce umožňujú dezinfikovať, vyhladzovať záhyby, čistiť a rozptyľovať vôňu pri všetkých domácich textíliách, ako sú oblečenie, kabáty, čalúnenie, vankúše, závesy, deky, detské textílie atď.

 • Bez nutnosti použitia žehliacej dosky

  Vďaka revolučnému dizajnu a jedinému zvislému pohybu môžete zvládnuť starostlivosť o oblečenie bez toho, že by ste potrebovali žehliacu dosku.

 • Funkcia automatického vypnutia

  Na zaistenie bezpečného použitia sa prístroj po pár minútach nečinnosti automaticky vypne.

Príslušenstvo
Funkcie
VÝKON
Príkon 1700  W
Výstup pary až 30  g/min
Parná hlavica Keramika  
Doba zahrievania 25  s
Dezinfekcia    
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Dĺžka prívodného kábla 2,5  m
Nastavenie pary 2  
Ovládanie pary na rukoväti    
Objem nádržky na vodu 0,2  L
Objem nádržky na vodu 200  ml
Automatické vypnutie Áno  
Tlačidlo zapnuté/vypnuté Ovládané nohou  
Nádržka na vodu Odnímateľná  
Prevádzková doba 10  min
Kontrolka pripravenosti pary    
Priestor na uloženie napájacieho káblu Velcro  
Type of garment steamers Handheld  
Uloženie príslušenstva Integrované  
Para na vyžiadanie    
Nastavenie teploty Bez nastavenia  
Vyhrievaná žehliaca plocha    
Použitie Vertikálne  
Počet nastavení 2 nastavenia pary  
PRÍSLUŠENSTVO
Príslušenstvo Clean pad, dewrinkle pad, Steam bonnet + MonParfum  
Ďalšie funkcie
Farba Modrá/biela  
Kills bacterias 99.9% virov, baktérií a choroboplodných zárodkov  
99.9% virov, baktérií a choroboplodných zárodkov  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.