TEFAL CUBE UT2020E0

CUBE UT2020E0 Prvý vysokotlakový naparovač na dezinfekciu a osviežovanie odevov so 100 % prirodzenou silou pary

Vysokotlakový naparovač Tefal Cube poskytuje všestranný výkon a pôsobivú parnú silu, ktorá uspokojí všetky vaše potreby domácej dezinfekcie a naparovania v jednom praktickom zariadení. Jeho mobilné prevedenie s dosahom 4,8 m a rukoväť umožňujú bezproblémový pohyb po vašej domácnosti. Prirodzená dezinfekčná sila vysokotlakovej pary s teplotou 155 °C zabíja až 99,9 % vírusov a baktérií**. Technológia vysokotlakovej pary v kombinácii s mimoriadne ľahkou naparovacou hlavicou dosahujú výnimočné výsledky každý deň.

Referenčné číslo: UT2020E0

Tefal Cube: Vysokotlakový naparovač

Vysokotlakový naparovač Tefal Cube ponúka kombináciu ultraľahkej žehličky s pôsobivým výkonom pary, ktorá zabezpečí starostlivosť o oblečenie a iné materiály a predstavuje vysokovýkonné zariadenie na dezinfekciu a naparovanie v domácnosti, ktoré zaistí zdravé a bezpečné prostredie. Eliminuje až 99,9 % vírusov a baktérií** a odstráni pachy pomocou inteligentného mobilného zariadenia, ktoré vďaka prirodzenému čistiacemu výkonu vysokotlakovej pary jednoducho hygienizuje každú miestnosť vo vašej domácnosti . Tento všestranný prístroj je vybavený profesionálnou vysokotlakovou technológiou, ktorá vám poskytuje okamžitý a nepretržitý výkon pary. Žehlenie je jednoduché a intuitívne vďaka presnej špičke, ktorá sa dostane i k ťažko prístupným častiam odevu, ako sú švy a goliere. Vysoko účinné výsledky žehlenia a naparovania máte na dosah ruky vďaka kontinuálnemu výstupu pary až 90 g/min a parnému rázu až 200 g/min, ktoré si poradia i s nepoddajnými záhybmi. Toto všetko spolu s mimoriadne ľahkou naparovacou hlavicou pre jednoduchú manipuláciu a bezproblémovú každodennú starostlivosť o vaše odevy.

*Od značky Tefal

**Vírusy: externé testy, september 2020, uskutočnené na myšacom norovíruse. V „normálnom“ režime, pri kontakte s bavlnou. Mikróby a baktérie: externé testy, apríl 2019, uskutočnené na zlatých stafylokokoch, klebsielle pneumoniae a E. coli. Vírusy, mikróby a baktérie sa eliminujú pri dôkladnom žehlení: pomocou min. 2 prejdení žehličkou dozadu a dopredu.

Základné fakty
 • Naparuje a dezinfikuje všetky typy tkanín

  Revolučná starostlivosť o oblečenie a ostatné textílie: čisto prírodná dezinfekcia, vertikálne naparovanie a žehlenie v praktickom mobilnom prevedení, ktoré prenesie čistiacu silu pary do každej miestnosti vašej domácnosti.

 • Dezinfikujúci parný výkon

  Intenzívny prúd pary zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a mikróbov*** a ponúka tak prirodzené riešenie pre dokonalú hygienu.

 • Vysokotlaková technológia

  Pokročilá technológia poskytuje pôsobivý výkon pary: nepretržitý parný výkon až 90 g/min, parný ráz 200 g/min pre odolné záhyby a tlak pary až 5,8 barov.

 • Mimoriadne ľahká šikovná hlavica

  Jednoduchý a ľahký dizajn s vylepšenou ergonómiou a hladkou ľahko použiteľnou hlavicou, ktorá je so svojou váhou 530 gramov až dvakrát ľahšia ako štandardná naparovacia žehlička.

 • Šikovné mobilné prevedenie

  Dômyselný dizajn sa vyznačuje ľahko uchopiteľnou rukoväťou a dosahom 4,8 m, aby ste sa mohli bez námahy a ľahko pohybovať po domácnosti a dezinfikovať parou všetko, čo potrebujete.

 • Rýchle a pohodlné zahrievanie

  Naparovacia žehlička je pripravená na prevádzku v priebehu približne 70 sekúnd, aby poskytla okamžitý výkon, vhodný na každodenné použitie a úpravu oblečenia na poslednú chvíľu.

 • Obsahuje praktické príslušenstvo

  Vybrané modely zahŕňajú praktické textilné kefy, ktoré sú určené na hrubé textílie a čalúnenie.

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

 • Znižuje silu alergénov

  Udržujte svoju domácnosť zdravú, sviežu a bezpečnú vďaka čistiacej sile pary, ktorá deaktivuje alergény, aby bol obývací priestor príjemnejší.

 • Zmierňuje pachy:

  Zmierňuje pachy na textíliách a má aj ďalšie výhody. To je ďalšia výhoda využívania prirodzenej sily pary pri čistení domácnosti.

 • Automatické vypnutie

  Na zaistenie bezpečného použitia sa prístroj po pár minútach nepoužívania automaticky vypne.

 • Technológia šikovnej ochrany

  Využite pokročilý systém starostlivosti o odevy, ktorý môžete bezpečne používať pri všetkých textíliách bez popálenia, neželaného lesku či nutnosti nastavenia.

 • Systém oplachovanie Anti-calc

  Vychutnajte si dlhotrvajúci výkon a výsledky, na ktoré sa môžete spoľahnúť každý deň vďaka oplachovaciemu systému na odstránenie vodného kameňa, ktorý zaistí plnú ochranu a údržbu vašej naparovacej žehličky

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 2170  W
Výstup pary 90  g/min
Parný ráz 200  g/min
Bar steam pressure 5.8  bar
Objem nádržky na vodu 1.1  L
Nádržka na vodu Odnímateľná  
Kontrolka prázdnej nádržky    
Automatické vypnutie Áno  
Dĺžka prívodného kábla 3  m
Dĺžka parnej hadice 1,80  m
Prevádzková doba 80  min
Tlačidlo zapnuté/vypnuté Ovládané nohou  
Nastavenie pary 3  
Kontrolka pripravenosti pary    
Upozornenie na vodný kameň    
Typ zástrčky EUR  
Tvar zástrčky Zástrčka tvaru L  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.