TEFAL PRO STYLE CARE IT8460E0 čierny

PRO STYLE CARE IT8460E0 čierny Ľahké naparovanie odevov na profesionálnej úrovni

S naparovačom odevov Tefal Pro Style Care si budete môcť užívať vyžehlené a hladké odevy s pohodlím domácej starostlivosti o odevy. Jedinečná patentovaná zvislá opora Press & Steam umožňuje naparovanie, vďaka ktorému dosiahnete aj pri manipulácii jednou rukou ľahko a pohodlne profesionálne výsledky. Vďaka rôznym praktickým funkciám sa naparovač odevu Pro Style Care dokonale hodí na každodenné používanie na všetkých druhoch látok, a to aj tých najjemnejších.

Referenčné číslo: IT8460E0

Naparovač odevov Tefal Pro Style Care: upravte si odev ako profesionál

Naparovač odevu Tefal Pro Style Care ponúka mimoriadnu domácu starostlivosť o odevy pre ľahké naparovanie na profesionálnej úrovni. Vďaka našej jedinečnej patentovanej zvislej opore Press & Steam dosiahnete za chvíľku ľahko a jednou rukou skvelé výsledky. Príkon 1800 W a nepretržitý parný výkon 35 g/min. prinášajú mimoriadny výkon pary. Päť rôznych nastavení pary na rukoväti uľahčuje použitie, kým naparovacia hlavica XL Delta Steam zaisťuje optimálny rozptyl pary a vysoko precízne výsledky. Naparovač odevu Pro Style Care je bezpečný pre všetky druhy látok, a ponúka v jedinom výrobku vďaka mnohým praktickým doplnkom perfektné riešenie pre domáce naparovanie odevu. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Jedinečný systém Press & Steam pre profesionálne výsledky v pohodlí domova

  Jedinečná patentovaná zvislá opora s dvojnásobným odstraňovaním záhybov umožňuje naparovanie jednou rukou, ktoré už nemôže byť ľahšie, aby ste mohli v priebehu okamihu vyzerať dokonale.

 • Naparovacia hlavica XL Delta Steam

  Dokonale vyvážená účinnosť a precízne žehlenie, s optimálnym rozptylom pary pre rýchle výsledky a špeciálnym dizajnom pre úpravu ťažko dostupných častí oblečenia.

 • Spoľahlivé a účinné odstraňovanie záhybov

  Príkon 1800 W spolu s nepretržitou dodávkou pary s parným rázom 35 g/min. pre vysoko účinné naparovanie a spoľahlivé výsledky.

 • Rýchla tvorba pary

  Vďaka rýchlemu, 45-sekundovému zahriatiu je pripravený vždy, keď ho potrebujete, aby ste boli za okamih dokonale pripravení na odchod.

 • 5 nastavení pary na rukoväti

  Pre maximálne pohodlie a ľahké použitie umožňujú tlačidlá na rukoväti ovládať päť nastavení množstva pary a ošetriť každý druh tkaniny bezpečne a účinne.

 • Bezpečný pre všetky druhy odevov

  Využite výhody starostlivosti o odevy, ktorú môžete bezpečne použiť na celý šatník, s naparovaním všetkých látok, aj tých najjemnejších, ako je hodváb.

 • Dlhá životnosť a výkon

  Pravidelné používanie funkcie odvápnenia priaznivo ovplyvňuje životnosť produktu, aby ste sa mohli po dlhú dobu spoliehať na jeho mimoriadne výsledky naparovania.

 • Odnímateľný zásobník na vodu pre úplné pohodlie

  Veľký objem odnímateľného zásobníka na vodu s objemom 1,3 l umožňuje dlhé naparovanie, a ani dopĺňanie vody už nemôže byť ľahšie.

 • Osvieži a hygienicky očistí odevy

  Intenzívna para likviduje až 99,9% choroboplodných zárodkov a baktérií, osvieži a odstráni zápach - pre svieže a hygienicky čisté oblečenie.

 • Vrátane 5 druhov praktického príslušenstva

  Kefový nadstavec využijete pri silnejších tkaninách počínajúc bavlnou, látkový nadstavec pri jemných látkach, nadstavec na puky pre ľahké vytvorenie pukov na nohaviciach alebo dožehlenie podsadenia či gombíkových líšt, odstraňovač žmolkov na očistenie od chĺpkov a prachu a rukavicu na ochranu ruky pri naparovaní.

Funkcie
VÝKON
Príkon 1800  W
Výstup pary 35  g/min
Parná hlavica Plast  
Doba zahrievania 45  s
Dezinfekcia    
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Teleskopická tyč Jednoduchá  
Nastavenie pary 5  
Ovládanie pary na rukoväti    
Háčik na dvere    
Integrovaná vetikálna opora Press and Steam  
Objem nádržky na vodu 1,3  L
Automatické vypnutie Áno  
Tlačidlo zapnuté/vypnuté Ovládané nohou  
Nádržka na vodu Odnímateľná  
Kontrolka prázdnej nádržky    
Prevádzková doba 40  min
Kontrolka pripravenosti pary    
Priestor na uloženie napájacieho káblu Háčik  
Kolieska    
Funkcia na odstraňovanie vodného kameňa Systém vypúšťania  
Použitie Vertikálne  
TRVANLIVOSŤ
Upozornenie na vodný kameň    
PRÍSLUŠENSTVO
Príslušenstvo Kefový nadstavec, nadstavec na jemné tkaniny, nadstavec na puky, odstraňovač žmolkov  
Rukavica    
Ďalšie funkcie
Farba Čierna / medená  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.