TEFAL Naparovač odevov Tefal Pro Style Care Mon Parfum IT8490E0 Tmavo hnedý/Čierny

Naparovač odevov Tefal Pro Style Care Mon Parfum IT8490E0 Tmavo hnedý/Čierny Supervýkonný pomocník pre profesionálnu starostlivosť

S naparovačom odevov Tefal Pro Style Care získate hladké odevy bez záhybov v rámci pohodlného a jednoduchého domáceho žehlenia. Jedinečný patentovaný vertikálny stojanový systém Steam & Press umožňuje dvojnásobné naparovanie, vďaka ktorému dosiahnete aj pri manipulácii jednou rukou ľahko a pohodlne profesionálne výsledky. Naparovač odevov Pro Style Care je vybavený radom praktických funkcií a skvele sa hodí na každodennú starostlivosť o všetky látky, vrátane tých najjemnejších.

Referenčné číslo: IT8490E0

Naparovač odevov Pro Style Care: profesionálne naparovanie

Naparovač odevov Tefal Pro Style Care ponúka mimoriadne kvalitnú domácu starostlivosť o odevy a ľahké profesionálne naparovanie. Vďaka nášmu jedinečnému patentovanému systému vertikálneho stojana Steam & Press a dvojnásobnému naparovaniu dosiahnete počas chvíľky ľahko a jednou rukou skvelé výsledky. Príkon 2000 W a nepretržitý výstup pary 42 g/min zaisťujú mimoriadnu efektivitu. Päť rôznych nastavení pary na rukoväti uľahčuje použitie, zatiaľ čo hlavica XL Delta Steam Head zaisťuje optimálny rozptyl pary a vysokoprecízne výsledky. Pro Style Care je vhodný pre všetky druhy látok, ponúka pestrú škálu praktických funkcií a predstavuje dokonalý domáci naparovač na oblečenie. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Jedinečný systém Steam & Press pre profesionálne výsledky

  Jedinečný patentovaný systém vertikálneho stojana, s dvojnásobným účinkom pri rozžehľovaní záhybov, umožňuje naparovanie jednou rukou, ktoré už naozaj nemôže byť jednoduchšie. Za chvíľku tak môžete vyzerať ako zo škatuľky.

 • Hlavica XL Delta Steam Head

  Dokonalá rovnováha medzi účinnosťou a precíznosťou, optimálny rozptyl pary pre rýchle výsledky a špeciálna konštrukcia pre ťažko dostupné miesta.

 • Spoľahlivé a účinné odstraňovanie záhybov

  Príkon 2000 W spolu s nepretržitým výstupom pary až 42 g/min pre vysokoúčinné naparovanie a spoľahlivé výsledky.

 • Rýchle naparovanie

  Vďaka rýchlemu zahriatiu za 45 sekúnd je výrobok pripravený vždy, keď ho potrebujete, aby ste mohli za pár minút vyzerať ako zo škatuľky.

 • 5 nastavení pary na rukoväti

  Pre maximálne pohodlie a jednoduché použitie umožňujú tlačidla na rukoväti ovládať päť nastavení pary, ktoré zabezpečia bezpečné a účinné ošetrenie všetkých druhov látok.

 • Bezpečné pre všetky druhy odevov

  Využite výhody starostlivosti o odevy, ktorú môžete bezpečne využiť na celý svoj šatník, s naparovaním všetkých látok vrátane tých najjemnejších, ako je hodváb.

 • Dlhotrvajúca výkonnosť

  Pravidelné používanie funkcie odvápnenia priaznivo ovplyvňuje životnosť výrobku, aby ste sa mohli po dlhú dobu spoľahnúť na mimoriadne výsledky naparovania.

 • Odnímateľná nádržka na vodu pre dokonalé pohodlie

  Veľká nádržka na vodu s objemom 1,3 L zabezpečuje dlhé žehlenie. Napĺňanie tak nemôže byť jednoduchšie.

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

 • Dodáva sa s 5 kusmi príslušenstva, vrátane zariadenia MonParfum, ktoré navoňajú odev vašou obľúbenou vôňou

  Kefku na látku použite na ťažšie tkaniny, naparovací návlek na jemné textílie, príslušenstvo MonParfum na navoňanie vašou obľúbenou vôňou. Vezmite zariadenie MonParfum, nakvapkajte naň pár kvapiek vône (esenciálneho oleja alebo parfému), vložte ho späť a začnite naparovať. Ďalej máte k dispozícii nástavec na puky k jednoduchému vytvoreniu pukov, nástavec na odstránenie žmolkov, chlpov a prachu a ochrannú rukavicu na ruky pri naparovaní.

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 2000  W
Výstup pary 40  g/min
Doba zahrievania 45  s
Ovládanie pary na rukoväti    
Objem nádržky na vodu 1,3  L
Prevádzková doba 40  min
Kolieska    
Farba čierna a cigarillo  
Typ zástrčky EUR  
Farba zástrčky čierná  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.