TEFAL Naparovač odevov Tefal Pro Style IT3440E0 Strieborný/Čierny

Naparovač odevov Tefal Pro Style IT3440E0 Strieborný/Čierny Domáce naparovanie odevov na profesionálnej úrovni

Profesionálne naparovanie odevov na dosah ruky

Stojanový naparovač odevov Tefal ProStyle IT3440E0 vďaka nastaviteľnému parnému výkonu ľahko vyhladzuje pokrčenie všetkých typov látok, a to aj tých najjemnejších. Vďaka jedinečnej a patentovanej zvislej podpore sú výsledky ešte lepšie! Dokonalý nástroj na obnovenie dokonalého vzhľadu a hygienické čistenie všetkých druhov odevov.

Referenčné číslo: IT3440E0

STOJANOVÝ NAPAROVAČ ODEVOV TEFAL PROSTYLE: VYSOKO ÚČINNÉ NAPAROVANIE TERAZ UŽ AJ V POHODLÍ DOMOVA  

Stojanový naparovač odevov Tefal Prostyle vyhladí každý záhyb, a ľahko vyžehlí každý typ látky. Tento vysoko účinný naparovač je vhodný na doladenie vzhľadu na poslednú chvíľu aj intenzívne naparovanie, a vďaka rýchlemu zahriatiu - len za 45 sekúnd - šetrí aj čas. Teraz už nepotrebujete žehliacu dosku, ani nemusíte podnikať zdĺhavé návštevy čistiarní. Naparovač má kompaktnú veľkosť, ale je vysoko účinný. Je vybavený mimoriadne praktickými funkciami pre ľahké použitie. Okrem odevov ho môžete použiť na osvieženie a hygienické čistenie pohoviek, závesov a prestieradla. Jedinečná a patentovaná zvislá podpora naparovača umožňuje ľahké naparovanie jednou rukou. Vďaka odnímateľnému zásobníku na vodu Vás v rozlete nebude obmedzovať dĺžka parnej hadice. Intenzívny príkon s hodnotou 1800 W spolu s parným výkonom 30 g/min., ktorý umožňuje pare prenikať hlboko do vlákien, Vám ušetrí čas aj energiu. Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií.
Základné fakty
 • Jedinečný a patentovaný systém Press & Steam

  Zvislá opora pre ľahké naparovanie, ktorá ponúka rovnú plochu na žehlenie odevov a zároveň drží odev na mieste pri naparovaní

 • Úspora času a precíznosť

  Veľká kovová naparovacia hlava so špičkou pre efektívne odstránenie záhybov zo všetkých typov látok

 • Rýchle zahriatie

  Už nemusíte chodiť do čistiarne. Vďaka rýchlemu zahriatiu do 45 sekúnd a žehleniu bez potreby žehliacej dosky je starostlivosť o odevy omnoho rýchlejšia.

 • Jednoduché použitie

  Jednoduché zapínanie a vypínanie a zásobník na vodu s objemom 1,5 l s ľahkým plnením, ktorý vystačí až na 40 minút naparovania. Dokonalé pre intenzívne naparovanie aj na úpravy na poslednú chvíľu. 

   

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

 • Prispôsobený všetkým látkam

  3 stupne parného výkonu pre odstránenie záhybov na všetkých typoch látok, a to aj tých najjemnejších.

 • Ďalšie výhody: Osviežuje a dezinfikuje

  Intenzívna sila pary zničí až 99,9% zárodkov a baktérií. Osviežuje odevy a odstraňuje pachy. Pre svieže odevy a dokonalú hygienu.

 • Vrátane kefového nadstavca

  Kefový nadstavec, ktorý rozčeše vlákna a umožňuje lepšie prenikanie pary, ideálny na odstránenie záhybov pri hrubších tkaninách

 • Dlhá životnosť a výkon

  Preplachovací systém pre ľahké odvápnenie

Príslušenstvo
Funkcie
Príkon 1800  W
Výstup pary 30  g/min
Doba zahrievania 45  s
Objem nádržky na vodu 1,5  L
Prevádzková doba 50  min
Farba Čierna / strieborná  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.