TEFAL PRO STYLE ONE IT2460E0

PRO STYLE ONE IT2460E0 Pre rýchle a ľahké domáce naparovanie odevov

Rýchle a ľahké naparovanie odevov vždy poruke keď to potrebujete

Naparovač odevov Tefal ProStyle One IT2460E0 ľahko odstráni záhyby na všetkých druhoch látok vďaka svojmu nastaviteľnému výstupu pary. Jedná sa o dokonalý nástroj na osvieženie a dezinfekciu oblečenia!

NAPAROVAČ ODEVOV TEFAL PROSTYLE ONE – PRE RÝCHLE A ÚČINNÉ VYŽEHLENIE NA POSLEDNÚ CHVÍĽU

Stojanový naparovač odevov Tefal Pro Style One narovnáva a ľahko odstraňuje záhyby zo všetkých druhov látok. Tento vysoko účinný naparovač je vhodný ako na úpravy na poslednú chvíľu, tak na intenzívne naparovanie a výrazne šetrí čas vďaka tomu, že sa spustí len za 45 sekúnd. Teraz už nepotrebujete žehliacu dosku, ani nemusíte podnikať zdĺhavé návštevy čistiarní. Tento naparovač látok s kompaktnou veľkosťou je vybavený funkciami pre mimoriadne pohodlie a ľahké použitie. Môžete ho použiť nie len na oblečenie ale aj, na osvieženie či dezinfekciu pohoviek, záclon a prestieradiel. Vďaka praktickému odnímateľnému zásobníku na vodu vás pri jej dopĺňaní nebude obmedzovať parná hadica. Veľkou výhodou je intenzívny výkon 1800 W a výstup pary 37 g/min pre jej hlboké preniknutie do vnútra látky. Tento naparovač odevov vám ušetrí čas aj energiu.
Základné fakty
 • Šetrí čas a je precízny

  Veľká kovová hlavica so špičkou pre účinné odstránenie záhybov pri všetkých druhoch látok 

 • Rýchle zohriatie

  Nemusíte chodiť do čistiarne. Starostlivosť o prádlo je zaistená rýchlejšie s nahriatím do 45 sekúnd a naviac nepotrebujete žehliacu dosku.

 • Ľahké použitie

  Ľahké zapnutie/vypnutie a nádržka na vodu s objemom 1,5 l s možnosťou nepretržitého dopĺňania vody pre naparovanie trvajúce až 40 minút. Dokonalé pre intenzívne naparovanie aj na úpravy na poslednú chvíľu. 

   

 • Osviežuje a dezinfikuje

  Výkon 1800 W a výstup pary 37 g/min. ponúka hlboký prienik cez vlákna látky pre osvieženie a dezinfekciu všetkých druhov oblečenia.

 • Prispôsobený na každý typ látky

  2 úrovne výstupu pary na odstránenie záhybov zo všetkých druhov látok, aj tých najjemnejších.

 • Súčasťou balenia je aj kefka na látku a rukavica

  Kefka na látku odkrýva vlákna látky pre lepší prienik pary. Ideálny na odstránenie záhybov pri hrubých látkach

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.