TEFAL PRO STYLE ONE IT2460E0

PRO STYLE ONE IT2460E0 Pre rýchle a ľahké domáce naparovanie odevov

Rýchle a ľahké naparovanie odevov vždy poruke keď to potrebujete

Naparovač odevov Tefal ProStyle One IT2460E0 ľahko odstráni záhyby na všetkých druhoch látok vďaka svojmu nastaviteľnému výstupu pary. Jedná sa o dokonalý nástroj na osvieženie a dezinfekciu oblečenia!

NAPAROVAČ ODEVOV TEFAL PROSTYLE ONE – PRE RÝCHLE A ÚČINNÉ VYŽEHLENIE NA POSLEDNÚ CHVÍĽU

Stojanový naparovač odevov Tefal Pro Style One narovnáva a ľahko odstraňuje záhyby zo všetkých druhov látok. Tento vysoko účinný naparovač je vhodný ako na úpravy na poslednú chvíľu, tak na intenzívne naparovanie a výrazne šetrí čas vďaka tomu, že sa spustí len za 45 sekúnd. Teraz už nepotrebujete žehliacu dosku, ani nemusíte podnikať zdĺhavé návštevy čistiarní. Tento naparovač látok s kompaktnou veľkosťou je vybavený funkciami pre mimoriadne pohodlie a ľahké použitie. Môžete ho použiť nie len na oblečenie ale aj, na osvieženie či dezinfekciu pohoviek, záclon a prestieradiel. Vďaka praktickému odnímateľnému zásobníku na vodu vás pri jej dopĺňaní nebude obmedzovať parná hadica. Veľkou výhodou je intenzívny výkon 1800 W a výstup pary 37 g/min pre jej hlboké preniknutie do vnútra látky. Tento naparovač odevov vám ušetrí čas aj energiu.
Základné fakty
 • Šetrí čas a je precízny

  Veľká kovová hlavica so špičkou pre účinné odstránenie záhybov pri všetkých druhoch látok 

 • Rýchle zohriatie

  Nemusíte chodiť do čistiarne. Starostlivosť o prádlo je zaistená rýchlejšie s nahriatím do 45 sekúnd a naviac nepotrebujete žehliacu dosku.

 • Ľahké použitie

  Ľahké zapnutie/vypnutie a nádržka na vodu s objemom 1,5 l s možnosťou nepretržitého dopĺňania vody pre naparovanie trvajúce až 40 minút. Dokonalé pre intenzívne naparovanie aj na úpravy na poslednú chvíľu. 

   

 • Osviežuje a dezinfikuje

  Výkon 1800 W a výstup pary 37 g/min. ponúka hlboký prienik cez vlákna látky pre osvieženie a dezinfekciu všetkých druhov oblečenia.

 • Prispôsobený na každý typ látky

  2 úrovne výstupu pary na odstránenie záhybov zo všetkých druhov látok, aj tých najjemnejších.

 • Súčasťou balenia je aj kefka na látku a rukavica

  Kefka na látku odkrýva vlákna látky pre lepší prienik pary. Ideálny na odstránenie záhybov pri hrubých látkach

Návod   na použitie