TEFAL PREMISS PP1060V0

PREMISS PP1060V0 Užite si jednoduchosť a pohodlie

Tefal Premiss: jednoduchá a pohodlná kúpelňová váha
 
Tefal Premiss je vysoko kvalitná, praktická, kompaktná elektronická kúpeľňová váha. Úzky profil umožňuje ľahké skladovanie a pohodlný sklenený povrch s nadčasovým dizajnom sa hodí do každej kúpeľne. Vyniká vysokou odolnosťou a váživosťou až do 150 kg.
Špeciálny druh písma 23 mm s dobrou čitateľnosťou aj z väčšej vzdialenosti a automatické vypnutie / zapnutie iba našliapnutím na platformu činí váhu veľmi užívateľsky príjemnou. V balení sú samozrejme aj batérie a váha je tak pripravená okamžite na použitie.

Referenčné číslo: PP1060V0

Kúpeľnová váha tefal premiss: sledujte svoju váhu tým najjednoduchším spôsobom

Pohodlná a praktická, Tefal Premiss je perfektná elektronická kúpeľňová váha. Kontrolovanie údajov o zmene váhy nikdy nebolo jednoduchšie vďaka pohodlnému sklenenému povrchu poskytujúcemu dostatok miesta pre nohy a ľahko čitateľnému LCD displeji. Tefal Premiss ponúka váživosť až do 150 kg, ultratenké ľahko skladovateľné prevedenie a dizajn, ktorý podčiarkne krásu vašej kúpeľne. Našliapnutie na váhu ju automaticky aktivuje a po vykonaní váženie sa sama váha po 5 sekundách automaticky vypne. Balenie obsahuje tiež lítiovú batériu pre okamžité použitie váhy akonáhle ju vybalíte z krabice. Tefal Premiss spája čisté jednoduché línie v dokonalom dizajne, ktorý sa hodí do každej kúpeľne.
Základné fakty
 • MAXIMÁLNY KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ  

  Široká sklenená vážiaca plocha a prehľadný LCD displej so špeciálne navrhnutým druhom písma, ktorý sa ľahko číta aj z väčšej diaľky.

 • MAXIMÁLNA NOSNOSŤ

  Tefal Premiss sa môže pochváliť veľkou nosnosťou až 150 kg s presnosťou na 100 g.

 • ÚZKY DIZAJN

  Zaujímavý a praktický dizajn s ultra tenkou farebnou platformou zo skla, ktorá sa hodí do ktorejkoľvek domácnosti.

 • INTELIGENTNÉ FUNKCIE

  Automatic ON: stačí sa iba postaviť na váhu a tá sa automaticky zapne . Automatic OFF: po 5 sekundách nečinnosti sa váha automaticky vypne.
   

 • HYGIENICKÁ

  Komfortný materiál z tvrdeného skla, ktorý je možné ľahko čistiť.

 • SPOĽAHLIVÁ

  Vysoko spoľahlivý produkt s 2-ročnou zárukou.

 • PRILOŽENÉ BATÉRIE

  Pre okamžité použitie je súčasťou balenia batéria - 1 x CR3032 lithium.

Príslušenstvo
Funkcie
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Kapacita 150  kg
Presnosť váženia 100  g
Vážiaca plocha Tvrdené sklo  
Farba Čierna  
Typ batérie CR 2032  
Batérie sú súčasťou balenia    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Je dôležité, aby ste sa vždy vážili v rovnakom čase. Najlepšie raz za týždeň.
Táto funkcia umožňuje okamžité zobrazenie údaja o hmotnosti. Nie je potrebné čakať, kým sa nezobrazí „0“ – výpočet hmotnosti sa začne okamžite.
Väčšina nových osobných váh má prepínač na mieste pre batérie. V prípade, že tam nie je, pozrite si návod na obsluhu.
Aby sa dosiahla úplná spokojnosť s týmto prístrojom, meranie a váženie sa musí vždy vykonávať za rovnakých podmienok: – Vždy sa vážte naboso. Vaše nohy musia byť suché a správne umiestnené na elektródach. Upozorňujeme, že ak máte na nohách príliš veľa stvrdnutej kože, môže to mať vplyv na výsledky merania. – najlepšie raz týždenne hneď ráno, – 1/4 hodiny po prebudení, aby sa voda vo vašom tele rozložila do dolných končatín. Je dôležité, aby medzi nohami (stehná, kolená, lýtka) ani chodidlami nebol žiadny kontakt. V prípade potreby si medzi nohy zasuňte hárok papiera.
To závisí od toho, aký typ váhy používate:
– Diagnostická váha: hodnoty merania budú skreslené.
– Iné osobné váhy: žiadny vplyv na meranie.
Váhu udržujte vždy vo vodorovnej polohe a na jej plochu neklaďte žiadne predmety.
Ak váhu nebudete dlhšiu dobu používať, vyberte batérie.

Ak je váha uložená zvisle s jednou alebo viacerými nožičkami vo vzduchu alebo ak sú na váhe ponechané predmety, bude prvé meranie nesprávne.
Na konci váženie sa môže zobraziť hlásenie „ERR“ a ozvať dlhé pípnutie. Budete sa musieť znovu zvážiť.
Pokiaľ majú namerané hodnoty zodpovedať skutočnosti, mali by ste váhu umiestniť na tvrdú rovnú plochu. Mäkké podložky ako koberce alebo rohožky sú nevhodné.
Odporúčame vždy používať nové alkalické batérie (batérie typu LR03) a nikdy nepoužívať batérie s fyziologickým roztokom (batérie typu R03), ani dobíjateľné batérie (batérie typu HR03). Pri výmene batérií vždy vymeňte všetky batérie za nové alkalické batérie. Netýka sa to váh, pri ktorých sa používajú gombíkové batérie typu CR2032 alebo lítiové batérie.
Váhu môžete očistiť handričkou, z ktorej sa neuvoľňujú vlákna, navlhčenou vo vode.
Nepoužívajte kovovú špongiu ani čistiaci prášok. Nikdy neponárajte zariadenie do vody.
To, že sa po výmene batérií zobrazí správa „8888“, je normálne. Výrobok je vo fáze spúšťania. Umiestnite ho na rovnú plochu a počkajte, až správa zmizne. Keď váhy presuniete alebo sa na nich postavíte, zatiaľ čo je zobrazená správa „8888“, znovu sa začne spúšťanie ich chodu. Spúšťanie chodu môže trvať od 5 do 30 sekúnd.
Váhy zaznamenali pri vážení odchýlku a prebieha opätovná kalibrácia. Budete musieť z váh zostúpiť a pred tým, ako sa znovu postavíte na váhy, počkať, kým sa znovu nezobrazí údaj „0,0“.
Virtuálna klávesnica sa aktivuje až po ukončení váženia. Je potrebné dodržiavať tieto pravidlá: - po ukončení váženia zostúpte z výrobku, - pri ťukaní na klávesy musí výrobok zostať na zemi, - ťukajte na klávesy iba jedným prstom, - na ťukanie na klávesy používajte iba prst (žiadne predmety).
Ak váha ani pri dodržaní postupu podľa návodu v používateľskej príručke nefunguje, nepokúšajte sa ju sami rozobrať alebo opraviť a odneste ju do autorizovaného servisu.
Áno, pomocou diagnostickej váhy sa meria čistá svalová hmota a jej odpočítaním z celkovej telesnej hmotnosti sa získa údaj o celkovom telesnom tuku, a to bez ohľadu na to, kde sa nachádza.
V priebehu kalibrácie pri výrobe osobných váh sa pri jednotlivých váhach môžu objaviť odchýlky. Niektoré rozdiely vyplývajúce z týchto odchýlok by sa mohli objaviť pri porovnaní hmotnosti na dvoch rozdielnych osobných váhach.
Základom správneho fungovania vášho tela je meranie, ktoré vás upozorní na príliš nízku úroveň hydratácie.
Skladá sa z telesnej vody, orgánov, kostí a svalov, jeho úloha nie je zanedbateľná pre denné energetické výdavky.
Podstatný ukazovateľ pre vaše telo, ide o energetickú rezervu, ktorú treba sledovať.
BMI je medzinárodný index definovaný organizáciou WHO v roku 1997.
BMI označuje vašu mieru obezity a tým aj riziko nadváhy. Meria sa takto:


Index BMI je veľmi globálny a nie príliš personalizovaný. Neurčuje hodnotu tukovej hmoty a svalovej hmoty.
Naše váhy používajú bioelektrickú impedanciu, tiež známu ako bioimpedancia.

Sínusový prúd s nízkou intenzitou je odoslaný do vášho tela, tento prúd ľahko prechádza tkaniva bohaté na vodu (štíhla hmota: svaly, koža...), naopak, naráža na väčší odpor v prípade tkaniva chudobného na vodu (tuková hmota).


Takto získaný odpor v kombinácii s rovnicami zohľadňujúcimi váš profil nám umožňuje vypočítať vašu štíhlu hmotu.

Tuková hmota sa získa odpočítaním štíhlej hmoty od vašej celkovej hmotnosti.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.