TEFAL LINT JB1011E0 modrý

LINT JB1011E0 modrý Vaše oblečenie omladne

Nechajte svoje oblečenie omladnúť: nový odstraňovač žmolkov TEFAL je dokonalým pomocníkom, keď sa chcete zbaviť kúskov tkanín a žmolkov. Vaše oblečenie sa oživí a omladne.

Referenčné číslo: JB1011E0

Odstraňovač žmolkov TEFAL: dokonalý spôsob, ako nechať omladnúť Vaše odevy!

Vaše oblečenie s odstraňovačom žmolkov TEFAL omladne. Nastavenie 4 dĺžok použitia umožňuje použitie pre všetky druhy látok. Odstraňovač žmolkov TEFAL s ergonomickým držadlom a bezdrôtovým prevedením sa ľahko používa. Odstraňovač žmolkov TEFAL je vyvinutý s väčšou rezacou hlavou a nádobou na odstránené žmolky, a zaručuje účinné použitie. Vďaka odnímateľným súčiastkam sa odstraňovač žmolkov TEFAL ľahko čistí, čo zaisťuje dlhodobú výkonnosť. Vrátane 2 batérií AA
Základné fakty
 • Zbavte sa žmolkov

  Vysoko odolná mriežka z antikorovej ocele a veľká oblasť s tromi ozubenými nožmi pre rýchle rezanie vylepšuje účinnosť práce.

 • Ľahká starostlivosť

  Otočné nože bezpečné pre látku rýchlo odstraňujú odrezané kúsky látky a žmolky bez toho, aby vytrhávali nitky či poškodzovali švy. Môžete použiť na všetky druhy odevov, ale aj v domácnosti na záclony a dokonca aj na koberec!

 • Nastaviteľný

  Dĺžku zastrihnutia môžete rýchlo a ľahko nastaviť podľa druhov vlákien látky, čo je skvelá funkcia pre použitie s rôznymi typmi oblečenia.

 • Veľká odstraňovacia plocha

  Veľká odstraňovacia plocha pre rýchle zbavenie sa žmolkov.

 • Jednoduchá manipulácia

  Ľahko sa používa a pohybuje okolo všetkých typov povrchov.

 • Veľký zásobník

  Veľký zásobník na žmolky

 • Jednoduché čistenie

  Odnímateľné časti pre jednoduché čistenie.

Príslušenstvo
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.