TEFAL IXEO QT1020E0

IXEO QT1020E0 Blesková starostlivosť o odevy s prvým naozaj všestranným riešením na žehlenie a naparovanie | Revolúcia v žehlení  

Tefal IXEO je mimoriadne všestranné riešenie s funkciou žehličky a naparovača odevov, vďaka ktorému sa môžete ľahko a pohodlne starať o odevy, a za okamih vyzerať dokonale. Vstavaná trojpolohová žehliaca doska Smart Vertical Board ponúka úplne nové poňatie starostlivosti o odevy využívajúce ergonomický zvislý dizajn, vysoko účinné naparovanie a ľahké žehlenie. Tefal IXEO je dokonalé riešenie, ktoré aj bez klasickej žehliacej dosky umožní každý deň vyzerať upravene a dokonale.

Všestranné riešenie kombinácie žehličky a naparovača odevov Tefal IXEO

V jedinom mimoriadnom riešení starostlivosti o odevy ponúkame revolučný používateľský komfort. Objavte systém žehličky a naparovača odevu Tefal IXEO a vyriešte jediným praktickým nástrojom všetky Vaše potreby starostlivosti o odevy. Vysoko účinné naparovanie a ľahké žehlenie spoločne s trojpolohovou žehliacou doskou Smart Vertical Board, ktorá umožňuje ergonomicky vylepšené a pohodlné zvislé aj naklonené žehlenie. Vysoko účinné odstraňovanie záhybov vďaka príkonu 1600 W a technológii Turbo Steam, ktorá umožňuje využívať vysoko výkonný tlak čerpadla 5 barov. Vďaka rýchlemu 45-sekundovému zahrievaniu sa skvelo hodí na doladenie odevu na poslednú chvíľu. Vďaka systému Smart Protect sa teplota prispôsobí všetkým odevom bez potreby nastavenia: blesková starostlivosť o odevy! Žehliaca hlavica umožňuje ľahké a jednoduché použitie, keďže jej ľahká konštrukcia váži polovicu hmotnosti tradičnej naparovacej žehličky. Všestranné riešenie na žehlenie a naparovanie IXEO dopĺňajú vylepšené funkcie, vďaka ktorým môžete žehliť aj bez žehliacej dosky.

od značky Tefal

Základné fakty
 • Komfortné a ľahké použitie vďaka vstavanej žehliacej doske Smart Vertical Board

  Žehliaca doska s troma zvislými a naklonenými polohami, s vylepšenou ergonomikou pre ľahšie a účinnejšie použitie, s maximálnym pohodlím vstavanej konštrukcie, vďaka ktorému už nebudete potrebovať samostatnú žehliacu dosku.

 • Spoľahlivé a účinné odstraňovanie záhybov

  Technológia pary a vyhrievanej žehliacej dosky spolu s technológiou Turbo Steam Technology s tlakom čerpadla 5 barov, parným rázom 35 g/min. pre vysoko účinné odstraňovanie záhybov a spoľahlivé výsledky.

 • Lepšie a ľahké používanie vďaka novej žehliacej hlavici

  Úplne nový dizajn prináša používateľský komfort a ľahké žehlenie žehliacou hlavicou, ktorá váži polovicu hmotnosti tradičnej naparovacej žehličky.

 • Praktické použitie a rýchle výsledky

  Vďaka rýchlemu, 45-sekundovému zahriatiu je Váš všestranný pomocník pripravený vždy, keď ho potrebujete, aby ste boli za okamih dokonale pripravení na odchod.

 • Úplné pohodlie vďaka odnímateľnému zásobníku na vodu

  Veľký objem odnímateľného zásobníka na vodu s objemom 1 l umožňuje dlhé naparovanie, a jeho plnenie už nemôže byť ľahšie.

 • Bezpečný pre všetky druhy odevov

  Využite výhody starostlivosti o odevy, ktorú môžete bezpečne použiť na celý šatník, s možnosťou naparovania všetkých látok, aj tých najjemnejších, ako je hodváb.

 • Flexibilné a praktické použitie vďaka odnímateľnej základni

  Pre úplnú flexibilitu a pohodlie, s prenosnou a ľahkou základňou, ktorá Vám umožňuje ošetrenie tkanín kedykoľvek a kdekoľvek, vrátane závesov, nábytku a ďalších textilných produktov.

 • Ďalšie výhody: osviežuje a dezinfikuje

  Intenzívny výkon likviduje až 99,9% choroboplodných zárodkov a baktérií, osvieži a odstráni zápach - pre svieže oblečenie a dokonalú hygienu.

 • Obsahuje praktické príslušenstvo

  Vybrané modely zahŕňajú praktické príslušenstvo, ako napr. kefový nadstavec určený pre ťažké tkaniny, spony na upevnenie odevov k vstavanej žehliacej doske Smart Vertical Board.

Funkcie
VÝKON
Príkon 1600  
Parná hlavica Nehrdzavejúca oceľ  
Doba zahrievania 45  s
Dezinfekcia    
KOMFORT PRI POUŽÍVANÍ
Teleskopická tyč Dvojitá  
Klipsy na oblečenie    
Ovládanie pary na rukoväti    
Háčik na dvere    
Objem nádržky na vodu 1  L
Automatické vypnutie Áno  
Tlačidlo zapnuté/vypnuté Ovládané nohou  
Nádržka na vodu Odnímateľná  
Prevádzková doba 40  min
Kontrolka pripravenosti pary    
Priestor na uloženie napájacieho káblu Háčik  
Odpojiteľná základňa    
Kolieska    
Funkcia na odstraňovanie vodného kameňa Odvápňovacia kazeta  
Para na vyžiadanie    
Vyhrievaná žehliaca plocha    
Použitie Vetikálne a horizontálne  
TRVANLIVOSŤ
Upozornenie na vodný kameň    
PRÍSLUŠENSTVO
Príslušenstvo Kefový nadstavec  
Ďalšie funkcie
Farba Čierna / kovovo medená  

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.