TEFAL IXEO+ QT1510E0

IXEO+ QT1510E0 Riešenie „všetko v jednom“ na žehlenie a naparovanie
Naparovacia stanica Tefal IXEO+ riešenie „všetko v jednom“ v plnej veľkosti je novinkou v starostlivosti o oblečenie, ktorá umožňuje vysoko účinné naparovanie a žehlenie, a to bez nutnosti použiť žehliacu dosku. Vstavaná šikovná žehliaca doska s tromi polohami umožňuje pohodlné žehlenie vo vodorovnej a horizontálnej polohe a pod uhlom 30° so zlepšenou ergonómiou a dezinfikujúcim parným výkonom, ktorý zabije až 99,9 % vírusov a baktérií. Objavte revolučný systém doplnený o technológiu naparovania Twin Boiler, ktorá naplní všetky vaše potreby týkajúce sa starostlivosti o oblečenie.

Referenčné číslo: QT1510E0

Naparovacia stanica Tefal IXEO+ ponúka riešenie „všetko v jednom“

Naparovač odevov Tefal IXEO ponúka mimoriadne riešenie starostlivosti o oblečenie „všetko v jednom“ v plnej veľkosti a spája pokročilú technológiu s maximálnou praktickosťou polohovateľnej šikovnej dosky. Či už ide o intenzívne žehlenie alebo úpravy na poslednú chvíľu, žehlenie a naparovanie zvládnete efektívne a ľahko vďaka inovatívnej technológii, ktorá vám poskytuje najmodernejší parný výkon na dosah ruky. S touto starostlivosťou o oblečenie ľahko dosiahnete hygienu a sviežosť, pretože pri naparovaní osviežuje, dezinfikuje a zmierňuje pachy a zároveň zabije až 99,9 % vírusov a baktérií.* Zabudovaná doska s možnosťou využitia troch polôh ponúka pohodlné žehlenie v polohe zvislej, vodorovnej a 30° šikmej, a má vylepšenú ergonómiu. Žehliaca hlavica pre jednoduché žehlenie umožňuje používateľovi žehliť s ľahkosťou pierka. Má optimálnu ergonómiu vo formáte, ktorý je až dvakrát ľahší ako štandardná naparovacia žehlička.** Naparovacia stanica IXEO je pripravená iba za 70 sekúnd a má širokú ponuku funkcií. Je to revolúcia v kompletnej starostlivosti o oblečenie.

*Testy vykonané externým laboratóriom, podľa štandardu NFT72-110; september 20**; v porovnaní so žehličkou Tefal FV3910

Základné fakty
 • Úplné pohodlie a ľahké použitie

  Revolučné riešenie starostlivosti o oblečenie pre všetky vaše potreby v oblasti žehlenia a naparovania – či už ide o intenzívnu starostlivosť alebo úpravy na poslednú chvíľu – v podobe inovatívnej šikovnej dosky s 3 polohami s lepšou ergonómiou a pokročilou technológiou.

 • Výnimočné vyhladzovanie záhybov

  Inovatívna technológia Twin Boiler má výkon čerpadla 5 barov, nepretržitý výstup pary až 45 g/minútu a parný ráz až 90 g/minútu pre vysoko efektívne výsledky.

 • Mimoriadne ľahká šikovná hlavica

  Jednoduchý a ľahký dizajn s vylepšenou ergonómiou a hladkou, ľahko použiteľnou hlavicou, ktorá je pri 530 gramoch až dvakrát ľahšia ako štandardná naparovacia žehlička.

 • Dezinfekcia

  • ÚPLNE PRÍRODNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK: Parný výkon osviežuje a dezinfikuje a zabije až 99,9 % vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov* pre dokonalú domácu hygienu. *Externé testy sa uskutočnili v nezávislých laboratóriách, priložením prístroja na bavlnenú tkaninu a pomalým naparovaním trikrát tam a späť.

 • Praktická šikovná odnímateľná základňa

  Pre plne flexibilné a pohodlné žehlenie; odnímateľná základňa umožňuje osviežiť vaše odevy kedykoľvek a kdekoľvek. Môžete ju použiť na záclony, nábytok a podobne.

 • Rýchle a pohodlné zahrievanie

  Parné riešenie všetko v jednom je pripravené zhruba za 70 sekúnd. Za okamih pripravený na použitie. Spotrebič vhodný pre každodenné použitie a úpravy odevov na poslednú chvíľu.

 • Technológia šikovnej ochrany

  Výhoda systému modernej starostlivosti o odevy je v tom, že ho môžete použiť na všetko oblečenie, aj to najjemnejšie, ako je hodváb, s technológiou, ktorá sa nemusí nastavovať.

 • Bez nutnosti údržby

  S integrovaným systémom pre riešenie odvápnenia, ktorý zaisťuje úplnú ochranu a údržbu, si užívajte dlhotrvajúcu výkonnosť a výsledky, ktoré môžete vidieť každý deň.

 • Presná špička

  Užite si hladké a jednoduché žehlenie každého centimetra oblečenia vďaka presnej špičke, ktorá umožňuje prístup k náročným miestam, ako sú goliere a švy.

 • Všestranná a jednoduchá starostlivosť o oblečenie

  Starostlivosť o oblečenie zvládnete ľahko a v úplnom pohodlí, či už ide o úpravy na poslednú chvíľu, alebo intenzívne žehlenie, a to vďaka dobre navrhnutému dizajnu so skladacími tyčami na nastavenie výšky.

 • Ľahké prenášanie

  Vďaka malým kolieskam pod stanicou naparovacej žehličky je prenášanie jednoduché. Starostlivosť o odevy tak môžete vykonávať doma kdekoľvek.

 • Obsahuje praktické príslušenstvo

  Vybrané modely zahŕňajú aj praktické príslušenstvo, ako je kefa na textil navrhnutá pre hrubé látky a odnímateľné ramienko pre jednoduchšie naparovanie.

Príslušenstvo
Funkcie
Comfort in use
Objem nádržky na vodu 1  L
Objem nádržky na vodu 1000  ml
Nádržka na vodu Pevná  
Automatické vypnutie Áno  
Dĺžka prívodného kábla 3  m
Dĺžka parnej hadice 1.70  m
Teleskopická tyč Dvojitá  
Tlačidlo zapnuté/vypnuté Ovládané nohou  
Kontrolka pripravenosti pary    
Háčik na dvere    
Odpojiteľná základňa    
Kolieska    
Accessories
Integrated board Smart board 3 positions  
Príslušenstvo Fabric brush  
Other features
Typ zástrčky EUR  
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I“.
Hladina vody v nádrži je príliš nízka ==> Odpojte spotrebič a naplňte nádrž.
Čerpadlo nie je pripravené ==> Stlačte a podržte tlačidlo pary na niekoľko sekúnd, aby sa čerpadlo pripravilo.
Odnímateľná nádrž nie je správne nainštalovaná ==> Skontrolujte správne umiestnenie nádrže na produkte.
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Váš produkt nie je pripojený alebo nie je zapnutý ==> Skontrolujte, či je váš produkt správne pripojený k elektrickej zásuvke a či je vypínač zapnutý „I".
Produkt je v „pohotovostnom režime" ==> Stlačte tlačidlo „On-Off" a počkajte, kým prestane blikať.
Nádrž na vodu nie je správne nainštalovaná alebo jej uzatvárací ventil nie je správne zatvorený ==> Skontrolujte, či je ventil uzavretý a či je nádrž nainštalovaná správne na produkte.
Vo vašom spotrebiči sa vytvoril vodný kameň, pozrite si časť „Odvápnenie" v návode.
Tlačidlo „Steam" je je trvalo v polohe tvorby pary. Odistite ho jedným stlačením.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Do vody ste pridali prípravky na odvápnenie.
Do nádržky na vodu nikdy nepridávajte takého produkty. Obsahujú organický odpad alebo minerály, ktoré kondenzujú pod vplyvom tepla a spôsobujú prskanie vody, kvapkanie hnedej vody alebo predčasné starnutie zariadenia.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.
Ak sa domnievate, že niektorá časť chýba, zavolajte stredisku služieb pre spotrebiteľov, a my Vám pomôžeme nájsť vhodné riešenie.