Innovation-Bandeau-934x198_SK.jpg

Inovácie sú našou DNA

Sme presvedčení, že inovácie sú kľúčom k úspechu.

V spoločnosti Tefal všetci využívame naše know-how v oblasti technológií, ergonomiky, každodenného používania produktov a zvykov spotrebiteľa s cieľom posúdiť vaše potreby a predstaviť si nové riešenia, produkty a služby, ktoré zlepšia váš každodenný život.

Vieme, že vďaka tomu, že vás budeme počúvať, vám bude môcť ponúknuť inovácie, ktoré zmenia vaše návyky k lepšiemu.

Čo znamenajú „inovácie“ v spoločnosti Tefal?

Náš výskumný a vývojový tím neustále sleduje najnovšie technológie a očakávania spotrebiteľov.

V našej snahe o inovácie skúmame nové oblasti, ktoré ďaleko prekračujú rozsah základných domácich elektrospotrebičov. Napredujeme: vedieme konzultácie s univerzitami a ich výskumom v osobitných oblastiach, ako je proces varenia, či so známymi šéfkuchármi, ako je Jamie Oliver, s ktorým sme veľmi úzko spolupracovali, aby sme vám mohli ponúknuť prvotriedny kuchynský riad a spotrebiče, ktoré dokáže ovládať každý.

Preskúmajte náš portál so špeciálnymi inováciami a pozrite si príklady našich veľkých inovácií tu !

ActiFry

S inováciami pre vaše zdravie

Nápad vyrábať domáce hranolčeky s veľmi malým množstvom oleja vznikol veľmi dávno a vďaka výskumu na francúzskych univerzitách, ktoré sa zameriavajú na varenie, sme mohli tento nápad rozpracovať aj z iného uhla. Tieto nové vedomosti nám umožnili pochopiť úlohu, ktorú zohráva olej pri varení, ako aj získať presné parametre potrebné na to, aby boli hranolčeky zvonku chrumkavé a zvnútra mäkké.

Po vytvorení a zvládnutí tohto procesu sme ho potrebovali zakomponovať do domáceho spotrebiča. Vytvorili sme minimálne päť generácií prototypov a realizovali mnoho organoleptických testov, aby sme dosiahli požadovanú kvalitu a výsledok.

A tak vznikol ActiFry. A teraz sa spoliehame na vás, že budete pokračovať v tejto kulinárskej ceste.

 

Pozrite si video

 
 

Freemove

Pre úplnú slobodu pohybu, objavte bezdrôtovú žehličku!

Aktívna žehlička Freemove nemá žiadny kábel. Uzučký podstavec, ktorý môžete pripevniť k vašej žehliacej doske, sa zapája do zásuvky a dobíja žehličku.

Dôsledné nabíjanie: žehlička sa položí na podstavec, kde sa dobíja počas každej mikroprestávky (namiesto postavenia, ako je to v prípade žehličky s prívodnou šnúrou).

Ergonomický podstavec: Podstavec je prispôsobený prirodzenému horizontálnemu pohybu žehliacej osoby. Kryt na tlmenie nárazu plynule nasmeruje žehličku na miesto.

Pozrite si video

Thermo-Spot®

Odhaľte tajomstvo dokonalého varenia s Thermo-Spot®!

Vedeli ste, že náležité predhriatie vašej panvice je kľúčom k dokonalému vareniu? Tak ako sa rúra potrebuje predhriať pred pečením, aj panvicu je nutné predhriať, ak chcete pri varení dosiahnuť najlepšie výsledky.

 

Thermo-spot® obsahuje ukazovateľ tepla, ktorý vám pomôže bezpečne uvariť dokonalé jedlá pre vašich najbližších.

Ako to funguje? Jednoducho. Priamo vnútri panvice sa nachádza ukazovateľ, ktorý sčervenie po dosiahnutí ideálnej teploty na varenie.
Pred zahriatím je možné jasne vidieť vzor Thermo-Spot®. Pri zahrievaní panvice sa jeho farba začne meniť. Po dosiahnutí ideálnej teploty bude vzor Thermo-Spot® celý červený, čo vám zabezpečí jednotnú a ideálnu teplotu na uvarenie všetkých vašich jedál.
Thermo-Spot® je dostupný na väčšine panvíc, restovacích panvíc a elektrických spotrebičov Tefal, ako sú napríklad grilovacie zariadenia Plancha alebo gril).

Užite si najlepší zážitok z varenia od začiatku do konca!

Pozrite si video

Smart Technology

Aby sa zo žehlenia stalo potešenie, a aby sa pritom dosiahli dokonalé výsledky, spoločnosť Tefal zavádza Smart Technology™. Vďaka tomuto novému zariadeniu sa teplota a para generátora elektricky reguluje, a jediným kliknutím tak získate ideálnu kombináciu pary/teploty na jednoduché a rýchle žehlenie.

Už žiadne kompromisy z hľadiska výkonu. Teraz už bez akýchkoľvek úprav je žehlenie bezpečné a jednoduché.

Dobrý mix jediným kliknutím

Ultra jednoduchý na používanie, pričom ponúka optimálne kombinácie, predvolené nastavenia, teplotu a paru v jednom dotyku.
Sortiment intuitívnych a inovatívnych produktov

Tefal ponúka viacero parných generátorov, ktoré uspokoja všetky vaše potreby. Poskytujú perfektnú kombináciu jednoduchého a automatického ovládania. Nemusíte byť odborníkom, so značkou Tefal dokáže dokonale žehliť každý!

Užitočné

3 kroky k dokonalému žehleniu:
 

  • Pre plynulejšie žehlenie látku najprv navlhčite a zmäkčite
  • Horúca platňa žehličky vlákna usuší a vyhladí
  • Neskladajte oblečenie hneď po vyžehlení, zabránite tým tvorbe nechcených záhybov!

Ste pripravení vstúpiť do novej éry žehlenia?

Využívajte inteligentnú technológiu s našimi parnými generátormi .

Pozrite si video