TEFAL AROMATI-Q BG916834

AROMATI-Q BG916834 Objavte znova pravú chuť grilovania!

Objavte znova pravú chuť grilovania! Rad Gril AromatiQ 3 v 1 ponúka dve funkcie grilovania aj jedinečnú funkciu aromatizácie prírodným drevom. Grilujte, opekajte a pečte so skutočnou chuťou grilovaného jedla. Vychutnajte si precízne grilovanie a jeho lahodné výsledky vďaka veľkej opekacej ploche, šesť-stupňovému termostatu a teplomeru v pokrievke a jeho príkonu 2300 W.

Referenčné číslo: BG916834

Elektrický gril Tefal Aromati-Q 3 v 1: vynikajúca aróma a skvelé výsledky grilovania

Gril Aromati-Q 3 v 1, ideálny aj pre tých najnáročnejších spotrebiteľov, ponúka autentickú arómu grilovania na 100 % elektrickom grile! Vďaka stojanu v dokonale vyhovujúcej výške sa stane Vašou najobľúbenejšou grilovacou pomôckou! Princíp je jednoduchý: naplňte aromatizačnú kazetu drevenými trieskami a vychutnajte si lahodne aromatizované mäso v pohodlí svojej záhrady, terasy alebo balkóna. Použite len samotný rošt, alebo pripojte aj pokrievku na odrážanie tepla pre funkciu pečenia a upečte si hoci aj celé kurča! Vďaka veľkej opekacej ploche a vysokej výkonnosti potešte svoju rodinu a priateľov pri posedení nad chutným jedlom, od predjedál až po dezerty. Gril má prepracovaný dizajn pre ľahké použitie a čistenie. Ponúka nastaviteľný šesť-stupňový termostat, kontrolu teploty a predhriatie pomocou teplomeru v pokrievke. Jeho vyberateľné diely sa dajú ľahko umývať v umývačke riadu. Na konci celej ponuky je držiak pokrievky, ktorý zároveň slúži ako pomôcka na uvoľnenie rúk pri varení i ako ochrana proti vetru.
Základné fakty
 • Tri režimy prípravy pokrmov

  Tri režimy prípravy pokrmov pre grilovanie, aromatizáciu alebo pečenie akýchkoľvek potravín

 • Skvelé výsledky grilovania

  2300 W pre dokonale prudko opečené mäso.

 • Autentická aromatizácia prírodným drevom

  vďaka dreveným trieskam v aromatizačnej kazete.

 • Ideálne na opekanie a pečenie

  Pripravte si dokonale opečené kurča alebo pečivo vďaka grilovaciemu roštu a pokrievke odrážajúcej teplo.

 • Držiak pokrievky

  Prepracovaný dizajn držiaka pokrievky pre ľahké použitie a ochranu proti vetru

 • Nastaviteľný šesť-stupňový termostat

  Nastaviteľný šesť-stupňový termostat a teplomer v pokrievke pre kontrolu grilovacej teploty.

 • Ľahké čistenie

  Základné teleso grilu a rošty sa dajú ľahko umývať v umývačke riadu.

Príslušenstvo
Funkcie
Dishwasher safe parts Whole device whithout electrical part  
Nastaviteľný termostat    
Vrátane nožičiek    
Farba BLACK  
Viacúčelové veko    
Vrátane receptov    
Odoberateľný elektrický odpor    
Odoberateľná tácka na šťavu    
Môže sa umývať v umývačke riadu    
Telo nehrdzavejúca oceľ  
Rukoväť tepelne odolný plast  
Kontrolka    
Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Vždy nechajte odkvapkávaciu misku naplnenú vodou (v závislosti od modelu). Vďaka tomu sa stekajúca šťava a tuk rozptýlia vo vode, čím sa zabráni vzniku dymu a vzplanutiu.
Pri prvom použití zaznamenáte trochu dymu. Je to normálne a nebude to trvať dlho. Ak bude dym naďalej pretrvávať, uistite sa, či bola grilovacia doska správne vyčistená.
Nie, na tomto výrobku nesmiete nikdy použiť fóliu – varenie v štýle „balíček zabalený vo fólii“ nie je povolené.
Voda, ktorú pridáte na varenie, vytvorí pod varnou doskou chladnú zónu, do ktorej stečie všetok tuk, čím sa zabráni jeho pripáleniu na horúcej doske a vzniku dymu alebo vzplanutiu.
Používajte iba drevené, plastové alebo termoplastové náčinie. Kovové náčinie môže poškodiť nepriľnavý povrch na kontaktnom grile.
• Po každom použití treba výrobok vyčistiť: Očistite gril, aby sa odstránili tuky z prípravy jedla a všetky časti, ktoré sa mohli znečistiť tukom, vysušte a vyčistite nádobu na tuk.
• Medzi vykurovacie teleso a grilovací rošt ani priamo na rošt nikdy neklaďte alobal.
• Niektoré potraviny s kožou, črievkom alebo inou podobnou vrstvou na povrchu (celé klobásky, jazyk, hydina) alebo veľké kusy mäsa môžu v dôsledku zadržiavania vriacich tekutín striekať. Preto ich pred grilovaním odporúčame prepichnúť nožom alebo vidličkou.

Upozorňujeme, že sa výrobok nesmie ponechať bez dozoru, keď sú na ňom potraviny (počas predhrievania alebo samotnej prípravy jedla).
Tieto výrobky sa dajú na uľahčenie čistenia úplne demontovať. Mriežka, varná doska a nádrž na vodu sa dajú umývať v umývačke riadu. Telo grilu by sa malo po každom použití utrieť. Nikdy neponárajte do vody.
Po použití elektrický gril vypnite a odpojte a pred čistením počkajte, kým úplne nevychladne. Mriežky, rukoväť a základňa sa môžu utrieť hubkou navlhčenou tekutým prostriedkom na umývanie riadu.
Varná špirála sa nemusí čistiť. Ak je však skutočne znečistená, počkajte, kým nevychladne, a potom ju utrite suchou handričkou.
Ak sa nachádzate na veternom mieste, varná doska by sa mohla ochladiť a grilovanie bude trvať dlhšie.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.


Najprv nájdite všetky diely Aromati-Q.
Krok 1: Začnite upevnením veka
Krok 2: Postavte základňu Aromati-Q
Krok 3: Vložte na miesto ohrievací prvok
Krok 4: Zostavte nôžky vášho Aromati-Q (stolová a stojanová verzia)
Krok 5: Zmontujte všetky diely dokopy
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.