TEFAL ULTRABLEND BL935E38

ULTRABLEND BL935E38 Uvoľnite skutočnú silu ovocia a zeleniny

Vysokorýchlostný mixér Ultrablend neponúka len obyčajné premiešanie: rozdrví vaše ingrediencie, uvoľní viac živín pre lepšiu biologickú dostupnosť a získa pre vás skutočnú silu ovocia a zeleniny. So 6 nožmi technológie Tripl'Ax Pro® a s výkonným motorom zaistí mixér UltraBlend vždy neuveriteľne jemné rozmixovanie surovín. Jeho 4 automatické programy a manuálny ovládač naviac ponúka i nekonečnú škálu prípravy jedál podľa najrôznejších receptov. S vysokorýchlostným mixérom UltraBlend získate ešte viac zo svojho ovocia a zeleniny a ukážete svoju super silu.

Vysokorýchlostný mixér, s ktorým ukážete svoju super silu

Doteraz ste ešte neochutnali ovocie a zeleninu, pretože ste používali bežný mixér. Nevedeli ste ale, že sa živiny z ovocia a zeleniny uvoľnia lepšie rozdrvením vďaka vysokorýchlostnému motoru v kombinácii s technológiou Tripl'Ax® Pre otáčaniem rýchlosťou až 460 km/h, pri ktorom sa rozdrvia bunkové steny vašich ingrediencií a uvoľní sa z nich to najlepšie. Ovocie a zelenina obsahujú životne dôležité živiny a vitamíny vo svojich bunkách a tiež vlákninu, ktorá je veľmi prospešná pre vaše mikrobiálne prostredie, regulujúce celý váš zdravotný stav. Naša mixovacia technológia uvoľňuje viac živín a zároveň ich robí biologicky dostupnejšími pre vaše telo, ktoré ich ľahšie vstrebe. Budete sa cítiť mladší a s väčšou vitalitou odkryjete celý svoj potenciál! 6 nožov z antikorovej ocele Ultrablend (o 33 % silnejšie a o 73 % dlhšie*) poháňa výkonný motor s príkonom 1 500 W, ktorý zaistí dokonale jemné výsledky. Vysokorýchlostný mixér UltraBlend má dosť sily, aby zvládol najrôznejšie druhy prípravy surovín. Jeho 4 automatické programy (Smoothie, Horúca polievka (ohrev trením rýchlo rotujúcich nožov), Sorbet, Automatické čistenie) a manuálne ovládanie ponúka nekonečnú škálu prípravy jedál podľa najrôznejších receptov. Všetko dopĺňa mimoriadne odolná nerozbitná nádoba Tritan™ s objemom 2 l, piest pre husté zmesi a intuitívny digitálny displej na voľbu času, rýchlosti alebo programu. S vysokorýchlostným mixérom UltraBlend získate ešte viac zo svojho ovocia a zeleniny a ukážete svoju super silu.   *v porovnaní s nožmi Tripl'Ax  
Základné fakty
 • Technológia Tripl'Ax® Pro: Revolučná technológia nožov

  6 nožov z antikorovej ocele na 3 rôznych úrovniach zaručuje dokonalé mixovanie. Neponúka len obyčajné premiešanie, ale rozdrví bunkové steny vašich ingrediencií a uvoľní z nich to najlepšie.

 • 45 000 ot/min.*

   *45 000 otáčok za minútu: 1,5-krát rýchlejší než bežný mixér** Čepeľ noža je poháňaná rýchlosťou vyššou než 460 km/h. **v porovnaní s radom Double-clic.   

 • 4 automatické programy

  4 automatické programy na vytvorenie najrôznejších spôsobov prípravy: Smoothie, horúca polievka (ohrev trením rýchlo rotujúcich nožov), sorbet, automatické čistenie.

 • Motor s príkonom 1 500 W s dlhou životnosťou

  Výkonný a odolný, dokonalý na prípravu lahodných domácich štiav, polievok, omáčok a mnohých ďalších jedál.

 • Veľkokapacitná nádoba Tritan™

  Ultra odolná nádoba Tritan™ s objemom 2 l (pracovná kapacita), nezachytáva pachy.

 • Piest

  Mixujte a drvte i tie najhutnejšie suroviny.

 • Intuitívny digitálny displej

  Ďalšou výhodou je odpočítanie zostávajúceho času a aktuálnej rýchlosti pri automatických programoch, ale tiež, keď chcete vykonať vlastnú ručnú voľbu, upravenú podľa svojich požiadaviek.

Funkcie
Technológia nožov Trojosé nože  
Počet nožov 6  
Farba SILVER  
Dávkovacia šálka    
Prisávacie nožičky pre stabilitu pri použití    
Materiál nádoby Plast  
Funkcia drviča ľadu    
Nastavenie rýchlosti 10  
Môže sa umývať v umývačke riadu    

Návod   na použitie
Najčastejšie otázky
Veko by malo byť počas prevádzky spotrebiča vždy založené na svojom mieste. Ak chcete v priebehu mixovania pridať prísady, zložte kryt dávkovača a vložte prísady cez plniaci otvor vo veku.
Ak váš spotrebič disponuje touto funkciu, umožní vám pripravovať drvený ľad, koktaily alebo mrazené nápoje pomocou pulznej funkcie.
Do nádoby vždy najprv nalejte tekuté prísady, potom pridajte tuhé prísady, pričom dbajte na to, aby ste neprekročili vyznačenú maximálnu hladinu.
Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov by sa potraviny mali pred mixovaním nakrájať na kocky s veľkosťou maximálne 2 až 3 cm.
Nie, nádobu nedávajte do mikrovlnnej rúry.
Pred prvým použitím odporúčame opláchnuť príslušenstvo mixéra v horúcej vode so saponátom, pričom je potrebné dbať na opatrnosť, aby ste sa nezranili čepeľami, ktoré sú mimoriadne ostré. Nie je nutné, aby sa pred použitím umývala hlavná časť mixéra.
Sekáčik môžete použiť na petržlen, cesnak, cibuľu, chlieb, oriešky atď.
Použite pulzovú funkciu na 2-sekundové sekanie, maximálne po dobu 3 minút.
Mixér zastavte a nechajte ho odpočívať 15 minút.
Ohrievací systém riadi elektrický odpor vyhrievacieho vlákna (nie je to indukčný ohrievací systém).
Náš spotrebič vyhovuje francúzskym/európskym normám z hľadiska emisií rádiových frekvencií, vrátane obmedzenia vystavenia ľudí elektromagnetickým poliam.
Váš spotrebič je vybavený uzemňovacím systémom. Vždy zapojte spotrebič do uzemnenej zásuvky.
Vždy majte na pamäti bezpečnostné opatrenia, ktoré treba vykonať pre používateľov kardiostimulátorov.
Ak chcete očistiť telo spotrebiča, najprv ho odpojte a potom ho utrite vlhkou handričkou.
Na vyčistenie nádoby použite vodu so saponátom alebo tekutý prostriedok na umývanie riadu.
Niektoré nádoby sú vhodné do umývačky riadu, pozri návod na použitie.
Je to pravdepodobne spôsobené tým, že v nádobe je priveľa potravín alebo sú kúsky príliš veľké či tvrdé. Aby ste odstránili tento problém, zmenšite veľkosť prísad alebo pridajte trochu tekutiny.
Spotrebič pravdepodobne nie je na rovnom, stabilnom povrchu, spotrebič je nestabilný (chýba nožička atď.). Objem jednotlivých zložiek určených na mixovanie je príliš veľký, zmenšite množstvo prísad. V prípade, že vibrácie pretrvávajú, obráťte sa na schválené servisné stredisko.
Unikanie cez veko (pretekanie):
• Objem prísad je príliš vysoký, neprekračujte maximálnu úroveň naplnenia nádoby, ktorá je uvedená v návode na použitie.
• Veko nie je správne založené, zaistite ho bezpečne na nádobe mixéra.
Pokiaľ sa na veku nachádza tesnenie, skontrolujte jeho stav a v prípade potreby ho vymeňte.


Unikanie z dna misky:
• Váš spotrebič nemá odnímateľnú jednotku s nožmi: tesnenie na vašej jednotke s nožmi môže byť poškodené, nechajte ho skontrolovať v schválenom servisnom stredisku.
• Ak váš spotrebič disponuje odnímateľnou jednotkou s nožmi: skontrolujte, či je správne nasadená na nádobe: jednotka s nožmi musí byť správne nasadená na nádobe (medzi jednotkou s nožmi a dnom misky nemusí byť medzera).

• Skontrolujte, či je tesnenie správne umiestnené na jednotke s nožmi, 3 nože jednotky musia byť viditeľné, keď je miska na svojom mieste. Ak je umiestnená opačným smerom, nebudete môcť zaistiť jednotku s nožmi na mieste.

• Skontrolujte stav tesnenia a v prípade potreby ho vymeňte.
• Skontrolujte, či vaša nádoba v dôsledku nárazu nepraskla alebo sa nerozbila.

Ak unikanie stále pretrváva, odneste spotrebič do schváleného servisného strediska.
Ak ste dodržali pokyny na spustenie spotrebiča uvedené v návode, pripojením iného spotrebiča do zásuvky sa presvedčte, či zásuvka funguje. Ak spotrebič stále nefunguje, nepokúšajte sa ho sami rozoberať alebo opravovať a odneste ho do schváleného servisného strediska.
Spotrebič nepoužívajte. Aby sa zabránilo akémukoľvek ohrozeniu, nechajte ho vymeniť v schválenom servisnom stredisku.
Váš spotrebič obsahuje cenné materiály, ktoré sa môžu zhodnotiť alebo recyklovať. Odneste ho do miestneho strediska zberu komunálneho odpadu.
V časti „Príslušenstvo“ na webovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre svoj výrobok.
Podrobnejšie informácie nájdete v časti Záruka na tejto webovej stránke.