banner - contact us

1. Kontakt na Tefal - zákaznícky servis

V prípade akýchkoľvek požiadaviek týkajúcich sa našich produktov a služieb môžete kontaktovať náš zákaznícky servis. Aby sme vám mohli odpovedať čo najskôr, odporúčame najprv skontrolovať nasledujúce:

alt

Často kladené otázky

alt

Nájdite si
príslušenstvo/náhradné diely

alt

Nahliadnite do návodu na obsluhu

alt

Naše záručné podmienky

alt

Záväzok opraviteľnosti

alt

Opravy v rámci
záruky a po záruke

2. Prestal váš spotrebič fungovať?

Váš spotrebič je v záručnej lehote

Nechajte si ho bezplatne opraviť v niektorom z našich autorizovaných servisov.

Pokiaľ váš spotrebič už nie je v záruke, máte k dispozícii 3 riešenia:
  • Zvoľte si balíček Jednorazová pevná cena opravy : v cene sú diely a práce, nie je potrebné odhad, oprava v našej sieti autorizovaných servisov.
  • Alebo sa obráťte priamo na niektorého z našich autorizovaných servisov, ktorý vás privíta, prevezme váš spotrebič, vykoná diagnostiku a odhad.
  • Ak si chcete opraviť svoj spotrebič sami, nakúpte si potrebné diely a príslušenstvo v našom internetovom obchode s príslušenstvom a nahliadnite do nášej online nápovedy.

3. Chceli by ste nájsť viac o našich službách?

Pozrite tieto sekcie:

4. Môžete nás kontaktovať ak použijete jednoduchý webový formulár pre vytvorenie požiadavky, prosíme vyberte skupinu dotazu vzťahujúcu sa k Vašej požiadavke.

Dokončite zobrazený formulár a pošlite nám ho. Odpovieme Vám na dotaz v čo najkratšom čase.

Kontaktný formulár

5. Chceli by ste nás kontaktovať telefonicky, alebo zaslať list?

GROUPE SEB Slovensko, spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

232 199 930
Pondelok až piatok 8:00 až 17:00

Vaše osobné údaje spracúva spoločnosť Groupe SEB za účelom zodpovedania informácií alebo otázok. Máte právo na prístup k vašim údajom, ich úpravám alebo uplatnenie vášho práva na námietku prostredníctvom tohto formulára alebo kontaktovaním nás na adrese alebo telefónnom čísle uvedenom na tejto stránke.

Náš zákaznícky servis - popredajný servis (SAV) je schopný odpovedať na všetky vaše otázky týkajúce sa produktov a služieb značky Tefal. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky počas vyššie uvedenej otváracej doby call centra. Mimo týchto hodín môžete použiť náš kontaktný formulár, odpovieme na vašu otázku čo najskôr. Iba informácie o značke Tefal a kontaktné údaje uvedené na tefal.sk sú považované za oficiálne.