Súprava riadu Tefal Ingenio Emotion L897S574 5 ks
Súprava riadu Tefal Ingenio Emotion L897S574 5 ks
Súprava riadu Tefal Ingenio Emotion L897S574 5 ks

Súprava riadu Tefal Ingenio Emotion L897S574 5 ks

Ref: L897S574

Predajca : Tefal Shop

Inteligentný riad Ingenio: zjednodušte si varenie.

 • ZJEDNODUŠTE SI VARENIE: Premiestňujte nádoby na varenie z varnej dosky do rúry a zvyšky uložte do chladničky vďaka systému odnímateľnej rukoväte, ktorý poskytuje výnimočné pohodlie pre každý deň. Zjednodušte si varenie s produktami Ingenio!
 • ÚSPORA PRIESTORU: Vďaka svojmu priestorovo úspornému a stohovateľnému dizajnu sa nádoby na varenie Ingenio prakticky zmestia do linky, skriniek a na police.
 • MIMORIADNE BEZPEČNÁ RUKOVÄŤ: Bezpečná a patentovaná odnímateľná rukoväť unesie až 10 kg** a má 10-ročnú záruku***
Objavte všetky vlastnosti
 • undefined

  Bezpečná platba

 • undefined

  Doprava zadarmo pre objednávky nad 40 €

 • undefined

  Vrátenie zadarmo do 30 dní

Služby a záruky

 • 2-ročná záruka v cene
 • Zákaznícky servis k dispozícii

Všestranná nádoba na varenie na jedno cvaknutie

Ingenio bolo vyrobené pre zjednodušenie domáce varenia. Zapnite variče, zohrejte rúru a zvyšky uložte priamo do chladničky vďaka praktickej odnímateľnej rukoväti, ktorá je viac, než obyčajným módnym doplnkom: Mimoriadne bezpečný 3-bodový bezpečnostný systém, ktorý unesie až 10 kg a je chránený našou 10-ročnou zárukou. Ingenio šetrí čas a energiu v kuchyni každý deň. Rad Ingenio Emotion je skonštruovaný tak, aby svojím elegantným a moderným dizajnom umocňoval radosť z varenia. Riad tohto radu je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, dodáva sa so zárukou 5 rokov a je vybavený hrubým hliníkovým dnom, ktoré zaručuje chutné a rovnomerné varenie. Titánový nepriľnavý povrch Pro **** je zárukou mimoriadnej odolnosti a dlhej životnosti.

undefined

Vaša súprava Súprava riadu Tefal Ingenio Emotion L897S574 5 ks

 • 5-dielna sada panvíc: panvice 22/28 cm+ rajnice 16/20 cm + 1 odnímateľná rukoväť
undefined

Náhradné diely, príslušenstvo a súvisiace služby

FAQ

*Neuchovávajte kyslé pokrmy.

** Podľa interných testov.
*** Táto záruka spoločnosti Tefal nemá vplyv na zákonné práva zákazníka, ktoré nie je možné vylúčiť ani obmedziť, ani na práva voči predajcovi, od ktorého zákazník tento výrobok zakúpil.
**** Prísnejšie kontroly ako vyžadujú platné predpisy pre materiály alebo výrobky, ktoré sú určené na priamy kontakt s potravinami. Bez PFOA v súlade s platnými predpismi. Neobsahuje olovo ani kadmium (bez Pb a Cd), čo znamená, že povrch neobsahuje zámerne pridané Pb a Cd a tieto látky neboli zistené testami vykonanými externými laboratóriami.